Advance Your Vocabulary - İngilizce Kelime Kitabı

İleri C1-C2 seviye akademik İngilizce Kelime kitabı hakkında:

▪ Detaylı Türkçe Anlatım

▪ 3000+ Soru ve Aktiviteler

▪ C1 & C2 Advanced İleri Seviye

▪ 1000+ Akademik Kelime

▪ YDS - YÖKDİL - TOEFL - IELTS - PAE Sınavlarında Kullanılan Kelimeler

Değerli Öğrencimiz,

ADVANCE YOUR VOCABULARY kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Kitabımızla, bugüne kadar öğrenmeye çalıştığınız akademik ileri seviye İngilizce kelimelerini farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kullanarak kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Kitapta ileri düzey kelimeler, öğrenmenizi kolaylaştırmak için kategorize edilmiş, kısa ve sade açıklama- larla sunulmaktadır. Bol aktiviteler ve sorular ile desteklenen kitabımız öğrendiğiniz kelimeleri unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir.

Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız, öğrendiğiniz kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir.

Aktiviteler “sınıflandırılmış kelimeler” altında verilmektedir. Yani, belirli bir konuda kelimeler verilir ve arkasından bu kelimeleri öğrenmenizi sağlayacak çok çeşitli sorular karşınıza çıkar.

Kelime çalışmalarının temel hedefi aktiviteler ile doğal bir şekilde size C1 – C2 seviyesinde bilmeniz ge- reken en temel akademik kelimeleri öğretmektir.

Çözeceğiniz sorular ile bol kelime ezberleyecek ve bu kelimelerin kullanım alanlarını yine kalıcı bir şekil- de öğrenebileceksiniz.

Bireysel çalışmalarınızda sesli bir sözlük yardımı almanız eğitim sürecinizin kalitesini artıracaktır. Böylece kelimeleri doğru telaffuz ile öğrenebilirsiniz.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf orta- mında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

“Advance Your Vocabulary” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 seviyede akademik kelime bilgisini öğrenmiş; C1 & C2 seviyesinde yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

“Advance Your Vocabulary” kitabımızın içerikleri YDT - YKS DİL, Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Bilkent Hazırlık Atlama PAE, Üniversite Hazırlık Atlama, Üniversite İngilizce Dil Hazırlık, YDS & YÖKDİL ve bunun gibi İngilizce sınavları için de YAPISAL temelinizi geliştirmek üzere planlanmıştır.

Bu kitabımızı tam olarak ve etkili bir şekilde bitirdiğinizde, bu sınavlarda çıkan soruları daha rahat çöze- bilecek, daha kaliteli speaking ve writing yapıları kurabileceksiniz.

Sizlere öğrenme sürecinde başarılar diler, her zaman bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • 1 Nisan 2021, Perşembe
, ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
İleri C1-C2 Seviye Gramer ve Akademik Seviye Kelime Kitap Seti

İleri C1-C2 Seviye Gramer ve Akademik Seviye Kelime Kitap Seti
SONRAKİ KİTAP

YUKARI