KÜBRA AKSU

Alanında profesyonel ve sınav formatlarına hakim hocalarıyla özellikle English proficiency için zaman problemi olan öğrencilerin yardımına koşan muhteşem bir öğrenim kurumu. 4 hafta gibi kısa bir zamanda istediğim IELTS Academic skoruna ulaştım. Candelas Academy gerek psikolojik gerek teknik destekleriyle hep yanımda oldu. Ayrıca, öğrencinin kaygı ve görüşlerinin pür dikkatle dinlenip dikkate alınması en büyük artılarından. Yurtdışı master, doktora yapmayı düşünüp İngilizce yeterliliği nasıl veririm diye kara kara düşünen öğrencilere önerebileceğim Ankara'nın en yetkin kurumu diyebilirim kendi tecrübelerimden. Kesinlikle yaptıkları işte çok başarılılar.

 
DİLAN AKANNAÇ

İyi eğitmenlerin yer aldığı, öğrencinin seviye ve hedeflerine uygun eğitimin verildiği kaliteli bir kurum. IELTS sınavı için bire bir aldığım eğitimden oldukça memnun kaldım. Pandemi sebebiyle kısmen online olan derslerde de herhangi bir aksaklık yaşamadım. Eğitmenin bilgisi ve kalitesi dışında, sürecin başından itibaren yardımları ve ilgilerinden dolayı Gözde Hanım ve Cankutay Bey' e teşekkür ederim.

 
ÇAĞLA AKVARDARLAR

Bu kurstan Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenen PAE eski adıyla COPE sınavını geçebilmek için ders aldım. Çok memnun kaldım ve sınavımı başarıyla geçtim. Verilen eğitimin yanında insanın kendini gerçekten samimi bir ortamda ve yardımsever insanlarla birlikte hissedebilmesi güzel bir duygu. Emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

 
SAFA MEHMET KAVAKLI

Candelas International 'nin bana yeni dünyalar tanıtmasından dolayı müteşekkirim. Kısa bir zaman aralığında benim ihtiyacımı giderecek İngilizce seviyesine getirdiği için ve gerekli İngilizce yeterlilik belgesi IELTS puanı almamda yardımcı oldukları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Verilen üst düzey İngilizce eğitimi yanı sıra yurt dışında yapacağım yüksek lisans için gerekli ayarlamalarda bana destek oldukları için de kendilerine minnettarım. Ayrıca ders veren hocaların öğrencilere yaklaşımı oldukça olumlu ek olarak teknolojik altyapı sayesinde dersler çok daha verimli geçiyor. Kısacası Candelas International'da A dan Z'ye size sunulan hizmetin kalitesini ve size verilen değeri çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Siz de zaman kaybetmeden Candelas International Academy ile tanışma fırsatı yakalayın ;)

 
FURKAN KARA

IELTS sınavına hazırlanma amacıyla kaydolmuştum. Gerek sınava yönelik, gerek de genel olarak İngilizce eğitimine yönelik yaklaşımlarıyla iyi bir hazırlanma süreci geçirdim ve IELTS sınavında beklediğimden daha da yüksek bir skor aldım. Tavsiye ediyorum.

 
ŞEYDA USALAN

Herkese merhaba, 3 yıl önce iş hayatına başlamış biri olarak mezuniyetimden sonra iş aradığım süreçte sürekli ingilizce dil seviyemi uluslararası geçerliliği olan bir sınavla belgelemem gerektiği gerçeğiyle karşılaşıyordum. Üniversitede aldığım %30 luk ingilizce eğitimim sonrası mezuniyetimden hemen sonra 3 aylık bir süre için İngiltere'ye dil okuluna gitmiştim. Fakat gelecekte daha iyi yerlere gelebilmek, kendimi geliştirmek için sürekli ertelediğim ve cesaret edemediğim IELTS sınavına girmeye karar vermiştim. 2 haftalık kendi çalışmam ile sınava girdiğimde yeterli puanı alamadım, sınavın gerçekten ingilizce dışında birçok yetenek gerektirdiğini fark ettim ve sistematik bir şekilde çalışarak girilmesi gerektiğini anladım. O sırada Candelas ile karşılaştım ve düşünmeden onlarla birlikte sınava hazırlanmaya başladım. Yoğun çalışma programları, sürekli size sundukları İngilizce materyaller, kursun sonlarına doğru yoğunlaştırılmış sınav denemeleri ile 3 aylık bir süreçte sizi siz fark etmeden sınava en iyi şekilde hazırlıyorlar. IELTS'e yönelik çalışmalarıma ek olarak günlük hayatta kullanılması gereken birçok pratik bilgi öğrendim. Kurs sonunda iş hayatında da kullandığım ingilizcemin geliştiğini fark ettim. Yabancı bir hocayla çalışmak ingilizce seviyemin gelişmesinin en önemli sebeplerinden biridir. IELTS sınavım sonucunda birçok iş için belirlenmiş olan yeterli skoru alabildim. Çalışmalarımda emeği geçen tüm Candelas ailesine ve başından beri beni en iyi şekilde hazırlayıp destekleyen hocam Shehab'a çok teşekkür ederim.

 
DİDEM YÜKSEL

Yabancı dil için gidip kendimi hiç yabancı hissetmediğim kurum :) Arkadaş ortamı.. IELTS için yabancı bir hoca ile çalışma şansım oldu, üstelik bunun için ek ücret talepleri olmadı. Genel olarak ücretler piyasa ortalaması ve altında diyebilirim. Üstelik çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. Derslikler ferah, her sınıfta yeterli ekipmanları mevcut, ortam gayet iyi organize edilmiş. Derslerin zamanlaması konusunda oldukça esnek davranıyorlar. Benden kaynaklanan nedenlerle pek çok kez saat değişikliklerimiz oldu ve bana direkt çözüm sunuldu.. Bazen Erica'nın (hocam) IELTS'ten gereken yüksek skoru almamı benden daha çok istediği düşüncesine kapıldım. Erica beni çalıştırmadı, biz birlikte çalıştık diyebilirim (ve dikkat ederseniz bu ikisi aynı şey değildir) Aksansız bir telafuz ile, sınav tekniğine bütünüyle hakim ve öğrenciye göre kişiselleşebilen, sonuç odaklı çalışıp motivasyonu her daim yüksek tutabilen üst düzey bir hocadır. keywords: aksansız eğitim, profesyonel, samimi, fiyat/etkin, çözüm odaklı, esneyebilen saatler, yeterli fiziki koşullar Erica, be sure I'll make you surprised with my incredible IELTS score, I'm practicing daily as you taught and when I feel ready, I'll go to Candelas again, for the last check, than I'll get it. Thank you..Wish you the best.. You were more than a teacher.. Tüm Candelas ailesine teşekkür ediyorum..

 
SALİHA ÖZTÜRK

Ankarada yaşayıp, ingilizceyi çok kaliteli bir kurumda öğrenmek isteyen,ya da benim gibi fazlaca okuyup, IELTS sınavına hazırlanmak için verimli bir kurs arayan herkese Candelas Academy'i tavsiye ederim..Ankara'da daha sıcak,ev ortamında ve aynı zamanda profesyonel bir kurum bulmak mümkün mü bilmiyorum, ismini hak eden kurumlardan birisi kesinlikle, bana yardımcı olan tüm ekipe ve değerli hocalara teşekkürlerimi sunuyorum.

 
EDANUR SEVER

Kalabalık sınıflarda kaybolmadan , kendinizi ifade edebileceğiniz,esnek ders saatleri olsun ya da eğitim içeriği veya seviyesi olsun size özel bir programa tabiî tutacağınız bir yer arıyorsanız aramanızı Candelas'a gelip sonlandırabilirsiniz. Gerçek anlamda herkesin güler yüzlü ve ilgili olduğu bir ortam . Ders konusuna gelince sizi heveslendirmek ve gelistirmek adına her şeyi yapıyorlar. And also Erica teacher you are my favorite.

 
FATİH KIZILTAŞ

Merhabalar, Candelas Eğitim Merkezi bire bir ders imkanı ile öğrencilere çok güzel bir çalışma imkanı sunmakta. Her türlü soruna ve sıkıntıya destek olmaktadır. Burayı, internette yapmış olduğum araştırmalar sırasında bulduğum için bazı çekincelere sahiptim fakat tüm bunlar almış olduğum özverili eğitim ile son buldu. Ayrıca, çalıştığım için ara ara derslere katılamadım, fakat herhangi bir ders kaybı yaşamamış olup her zaman telafi dersleri yapılmıştır, bu da çok önemliydi. Kısacası amaçladığım Ielts Sınav Puanına planlamış olduğumuz ders saati içinde rahat bir şekilde ulaşabildim. Bunun için Erica Hoca'ya ve sınav işlemleri dahil her şey ile ilgilenen Gözde Hanım'a çok teşekkür ederim

 
SERHAT BARLIK

Candelas İngilizce Akademi'de aldığım IELTS sınavına hazırlık kurslarıyla hedeflediğim puanı alıp yurtdışında eğitim almaya hak kazandım. Şu an Litvanya'da hayal ettiğim üniversite eğitimini alıyorum ve bu yüzden Akın Hocama ve kurumundaki diğer tüm çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum :)

 
SALIEU DANSO

Candelas International has been the best institution I have seen in Turkey with excellent professional workers offering different forms of opportunities for both local and international students living in Turkey. I am forever grateful of their work.

 
HAYDER DENT

Candelas school is really one of the best English schools that I ever seen. once I started the IELTS coures at this school, I wasn't really motivated and secured that everything would be fine, then with the time I really felt great as I've expected when I came to register at this school, because everyone wants to help you however you want. they provided me with comprehebsive information, I also got many different skills. Actually, they won't stop helping you even after finishing of your course and that's what happend to me, they still support me whenever i want without anything in return. it's a superb place to be.

 
DİDEM YÜKSEL

Yabancı dil için gidip kendimi hiç yabancı hissetmediğim kurum :) Arkadaş ortamı.. IELTS için yabancı bir hoca ile çalışma şansım oldu,üstelik bunun için ek ücret talepleri olmadı. Genel olarak ücretler piyasa ortalaması ve altında diyebilirim. Üstelik çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. Derslikler ferah,her sınıfta yeterli ekipmanları mevcut, ortam gayet iyi organize edilmiş. Derslerin zamanlaması konusunda oldukça esnek davranıyorlar. Benden kaynaklı nedenlerle pek çok kez saat değişikliklerimiz oldu ve bana direkt çözüm sunuldu.. Bazen Erica'nın (hocam) IELTS'ten gereken yüksek skoru almamı benden daha çok istediği düşüncesine kapıldım. Erica beni çalıştırmadı, biz birlikte çalıştık diyebilirim (ve dikkat ederseniz bu ikisi aynı şey değildir) Aksansız bir telafuz ile, sınav tekniğine bütünüyle hakim ve öğrenciye göre kişiselleşebilen, sonuç odaklı çalışıp motivasyonu her daim yüksek tutabilen üst düzey bir hocadır. ''keywords'': aksansız eğitim, profesyonel, samimi, fiyat/etkin, çözüm odaklı, esneyebilen saatler, yeterli fiziki koşullar Erica, be sure I'll make you surprised with my incredible IELTS score, I'm practicing daily as you taught and when I feel ready, I'll go to Candelas again, for the last check, than I'll get it. Thank you..Wish you the best.. You were more than a teacher.. Tüm Candelas ailesine teşekkür ediyorum..

 
ZEYNEP

Merhaba Candelas Egitim kursuna ve çalışan tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Beni IELTS UKVI sinavima çok büyük özgüvenle doğru bir şekilde yönlendirdiler. yogun emek ve eğitim vererek sınavımda başarıya ulasmama sebep olan tuba hocama ve tüm candelas ekibine teşekkür ediyorum... herkese başarılar.

 
YUSUF CEBECİ

Merhaba bu yıl temmuz ve ağustos aylarında candelasegitim ile İELTS sınavına hazırlandım. İstediğim puanı girdiğim sınavda almayı başardım. Basarımda birebir eğitimin ve bu eğitimdeki öğretmenimin katkısı önemliydi. Beni sürekli motive edip, süreç boyunca takip etti. Candelas Egitimin doğru bir yol haritası ile kısa sürede çok yol aldığımı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

 
CEM HARPUTOĞLU

Bilkent Üniversitesi Hazırlıkta iken Candelas Academy'de aldığım İngilizce desteği ile COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başladım. Samimi ortamı ve birebir yapılan dersleri ile Candelas İngilizce öğrenmek için en iyi kurs. Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocama , Gözde Hocaya , Fatih Hocaya , Özgül Hocaya ve Miss Ericaya teşekkürlerimi sunarım. Eğer Bilkent Hazırlıkta ve ingilizcede zorlanıyorsanız başvuracağınız tek adres Candelas Academiydir. Cem HARPUTOĞLU

 
ZEKİ HARPUTOĞLU

Oğlum Bilkent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Bölümünde öğrenci iken yaklaşık 9 ay süre ile Candelas Academy'de COPE sınavına yönelik kurs aldı. Bölüme başladığında Pre-Intermediate olan ingilizce seviyesi advanced düzeye gelmiş ve COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başlamaya hak kazanmıştır. Ayrıca oğlum IELTS seviyesini 5.0 den 6.0 ya çıkarmıştır. Bu seviye ile Avrupa'da bir çok üniversitede direkt bölüme başlayabilirsiniz. Bu ise çocuğunuzun eğitimi için size çok farklı alternatifler sunmaktadır. Dolayısıyla Candelas Academy sadece İngilizce öğretmeyip , verdiği dil yetkinliği ile eğitim hayatı için farklı alternatifler düşünmenizi de sağlamaktadır. Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocam'a , Gözde Hoca'ya , Fatih Hoca'ya , Özgül Hoca'ya ve Ms. Erica'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Candelas Academy sadece İngilizce öğretmekle kalmıyor , her yönüyle ingilizceyi yaşamanızı ve özümsemenizi sağlıyor. Teorik bilginin yanında konuşma yetkinliğini de kazanıyorsunuz. Bunu oğlumda hissedilir şekilde görmek beni bir veli olarak çok memnun etti. Bu başarının altında Candelas Academy'de öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok , bir arkadaş ortamının olmasını olarak görüyorum. Ayrıca kendi yayınlarını kullanmaları , başarıya odaklanmaları ve sabırlı olmaları diğer etmenler arasında. Saygılarımla... Zeki HARPUTOĞLU