TOEFL Eğitimi Alan Öğrencilerimizden

Herkese merhaba ben Ekin 1 bucuk sene önce Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi'nde İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazanmıştım ama büyük uğraşlarıma rağmen TOEFL denkliği 90 olan okulumun kendi hazırlık sınavımdan geçemedim ve yardım almaya karar verdim.1 senenin sonunda Candelası International Academy'i buldum ve TOEFL için ders almaya başladım ama aynı zamanda okulum hazırlık sınavından 70 almak için okuluma gidip derslerime devam ettim. TOEFL derslerim okuluma yönelikti ve bir anda yoğun bir tempoyla karşı karşıya kaldım. Kursta derslerim ingilizceyle alakalı 5 dil becerimi geliştirmeye yönelikti. Size şöyle kısaca anlatayım listening bölümünde duyduğumu anlamakta çok zorlanırken bırkac ay sonra herseyı duymaya ve anlamaya basladım.Writing bölümünde 300 kelimelik bir essay cıkartmak için 2 bucuk saat uğraşırken yarım saatte çok daha az yanlıslı ve anlamsal olarak güçlü essayler yazmaya başladım. Speakingim kendimi bildim bileli kotuydu her Türk gibi ama derslerde maruz kala kala karşılıklı diyolaglarla duraksamayı en aza ındırerek ıngılızce konusmaya basladım. Bunların hepsi 4 aylık kısa bır sure sonunda oldu ve bugun hazırlık sınavımdan 75 alarak geçtiğimi öğrendim. Çok mutluyum ve bu mutluluğum Candelas taki hocalarım sayesinde.Kesinlikle benim durumumda olan ya da TOEFL dan belli bir puanı almaya çalışan herkese bu kurumu öneriyorum. Öğretmenlerin hepsi çok kaliteli ve hemen hemen hepsi native speaker, Türk öğretmenlerin hepsinin bilgi birikimi çok yüksek ve onlarda bir native kadar iyi ve temiz bir aksanla ingilizce konuşuyorlar. Ayrıca bana muazzam bir ders programı hazırladılar ve bu sayede okulumu hiç aksatmama gerek kalmadı okul ve kursumu aynı anda kolaylıkla tamamladım.Kısacası Ankara'da TOEFL'ın en iyisi diyebilirim bir dil öğrencisi olarak.Herkese iyi günler dilerim.
Düşünmeden tereddüt etmeden gitmeniz gereken bir kurs. Sınav süremde her türlü doküman ve manevi desteği esirgemeyip 3 aydan kısa bir sürede istediğim puanın üstünde bir puan almamı sağladılar. TOEFL IBT eğitimi gerçekten çok başarılı. Başta Tuğba hocama daha sonra tüm Candelas ekibine çok teşekkür ederim. :)
TOEFL için uzun bir süre beraber çalıştık. Akın Hoca'ya, Gözde Hanım'a ve beraber çalıştığımız Veronika'ya çok teşekkürler. TOEFL için yeterince çalışacak zamanınız var ise Veronika çalışılabilecek en iyi yol gösterici olabilir. Gramer eğitimi için Tuba Hoca ile çalıştık, yabancı hoca istenilmiyorsa Tuğba Hoca da en iyi seçim olabilir.
Açık olarak belirtmek gerekirse birebir ingilizce eğitim almaktan son derece memnunum.Oluşturulan eğitim kültürü ve öğrenciye ilgi alakanın üst seviyede olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.Ek olarak , Cana yakın hocaları ve personeli ile beraber kendinizi Candelas ailesinin bir bireyi olarak görmemek elde değill :) Teşekkürler CANDELAS :) :) :)
Düşünmeden tereddüt etmeden gitmeniz gereken bir kurs. Sınav süremde her türlü doküman ve manevi desteği esirgemeyip 3 aydan kısa bir sürede istediğim puanın üstünde bir puan almamı sağladılar. TOEFL IBT eğitimi gerçekten çok başarılı. Başta Tuğba hocama daha sonra tüm Candelas ekibine çok teşekkür ederim. :)
Yaklaşık 3 aylık Toefl İBT çalışmam sonucunda istediğim puani akın hocam sayesinde almış bulunmaktayım.Bu süreçte gerek kişisel desteği gerekse sınav stratejileri hakkında verdiği direktiflerle amacıma ulaşmam için en büyük desteği sağlamış bulunmaktadır.Kendisine ve ekibine gösterdikleri ilgi ve sıcak kanlılık için teşekkürü borç bilirim.Toefl İBT ve diğer ingilizce tabanlı sınavlar için candelas'ı herkeze şiddetle öneririm. İngilizce öğrenmek için başka kurum ve kuruluşlarda vakit kaybetmeye son !!
BEN TOEFL öğrencisi olarak fiziki ve kurs imkanlarından baya istifade ettim. Öncelikle kursta rahatlık sağlanmis sıcak sicak soguk içecek kendi başınıza amerikan kurslarindaki gibi alabilirsiniz.fiziki olarak son derece geniş bir teknolojik alt yapısı vardır. TOEFL IBT öğrencisi olarak kendi başıma deneme yapma imkanı buldum. Zira kulak tikaclarina kadar herşey düşünülmüş ve hazırlanmisti. Ayrica eski toefl sinav yapilan yer oldugundan aynen prova yapabilirsiniz ayriyetten Calisilan kaynaklar da sınava birebir uyumluydu. Kısacası memnun olarak ayrilabileceginiz bi yer.
Yüksek lisans eğitimim için iyi bir not almak için çok sayıda kurs arayışından sonra Candelas'ı keşfettim. Kurstan içeriye girdiğimde buranın diğer kurslardan farkını hissettim, kesinlikle öğrenci ve başarı odaklı olduklarını gördüm. Diğer kurslar gibi soğuk ifadelerle konuşan insanlar ve para hırsı yoktu. 2 kişi çok makul bir ücrete Akın Hoca'dan özel ders aldık ve ders bittiği halde sonuna kadar destek gördük. Buradan Candelas ailesine tekrar teşekkür ediyorum. TOEFL sınavına hazırlananlar burayı görün ve öyle karar verin, kursa başladıktan sonra asla pişman olmazsınız.
Mezuniyet sonrası iş arayışımda bana avantaj katması için TOEFL sınavına girmeye karar verdim ve Ankara'daki kursları araştırmaya başladım. İngilizce seviyem ileri düzeyde olsa da, benim için önemli olan sınav taktiklerini öğrenmekti. Pek çok kurumla görüştüm ve en son Candelas'da karar kıldım. Sıcak ortamı, sınava beni birebir hazırlayacak dokümanları ve ekipmanları, başta Akın Hoca olmak üzere güleryüzlü öğretmenleri ile aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Kalabalıklar arasında kaybolmadan TOEFL için hazırlanmak isteyenler, Candelas'a uğramadan seçim yapmayın derim :)
Başta Seçkin Esen olmak üzere tüm Candelas Eğitim'e çok teşekkür ediyorum. Aldığımız Toefl eğitimi sayesinde Toefl IBT sınavına ilk girişte istediğim notu aldım. Hocamız Seçkin Esen'in öğrenciye olan ilgi ve desteğide bu başarının bir parçasıdır. Herkese tavsiye ediyorum ve tekrardan tüm Candelas Eğitim'e çok çok teşekkürler.
Üniversite son sınıftayken iş bulma konusunda diğer adaylara göre bir artım daha olsun diyerek Toefl sınavına hazırlanmaya karar verdim ve Ankara'da kurs araştırmaya başladım. Pek çok lokasyonda pek çok kurs gezdim ve Candelas Academy'ye karar verdim. Seçkin Hocadan 2 kişi ders aldık. En başta girdiğim deneme sınavına göre (toefl sınavı ile birebir aynı formatta) Seçkin Hocayla saat planı yaptık. Planladığımız 44 saat çok eğlenceli ve verimli geçti. Beni en çok etkileyen şey 4 ay önceden planladığımız zamanda sınava hazır olmam ve öngördüğümüz, hedeflediğim puanı almış olmamdı. Seçkin Hocanın genç ve alanındaki yenilikleri takip ediyor olması, bize sınav konusunda her türlü güncel materyali sağlamış olması gerçekten bu kurumu ön plana çıkarıyor. Kurs ortamı, kitap-bilgisayar entegre eğitim modeli gerçekten çok verimli. Sadece bilgi odaklı olmayıp sınav stratejilerini de bizle paylaşmış olması başarıya götüren bir başka büyük etken. Başta Seçkin Hocaya olmak üzere tüm Candelas ekibine teşekkür ediyorum ve kurumu da herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Seçkin Esen'den toefl ibt dersi almak için kursa başladım. Direkt sınava yönelik bir eğitim istediğim için benim isteklerim doğrultusunda çok güzel bir program düzenledik ve toeflda hedefime ulaştım. Seçkin Esen Ankara'da ibt eğitimi konusunda en donanımlı kişidir. Herkese çok içtenlikle tavsiye ettiğim bir yer. Ayrıca samimiyetleri ve yardımsever kişiliklerinden dolayı istediğiniz her konuda çekinmeden danışabilirsiniz. Sadece toefl için değil diğer ingilizce eğitimleri için de Seçkin Esen'in Ankara'da rakibi yok diyebilirim.
Candelas Golden Team CEOsu Sayın Akın DEMİR ile tesadüfen bir tanışma fırsatı bana TOEFL sınavında istediğim notu alma sanşını tanıdı. Nasıl mı? Öncelikle seçme ve özel eğitimci backrounduna sahip bir ekip var karşınızda ve konusunda uzman bu muhteşem ekip tamamen sizin seviye ve hedefinize yönelik özel bir program danışmanlığıyla işe başlayıp hedefinize ulaştırmak adına ne gerekiyorsa yapıyorlar. Ayrıca, Candelas eğitim ortamının gayet modern ve nezih olması, kendinizi aile ortamında ve emin ellerde hissetmeniz, hard ve soft tüm doküman desteğinin tam sağlanması, stratejik bir yaklaşımla eğitimin devam ettirilmesi sonucunda sınav başarısının kesin olması sizi şaşırtmasın. Tamamen profesyonel bir ekibin ellerinde bir iş başvurusu ihtiyacı nedeniyle ve hayatımda ilk defa girdiğim TOEFL sınavına 2.5 aylık kısa bir sürede hazırlanarak hedefim olan notu almış bulunmaktayım. Tabii ki, en büyük katkı ve emek Seçkin ESEN hocamın olup, kendisine şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Birçok ticari kursun bulunduğu bu ortamda Ankara da eğitimci ve sahasında uzman bu güzel ve samimi ekibi tanımanızı ve hedefinize emin adımlarla ulaşmanızı dilerken şunu hatırlatmak isterim; " Hayat başlı basına büyük bir sınavdır, strateji ve teknikleriyle özellikle bilge kişilikler önderliğinde yaşanmadan başarı söz konusu değildir." Sevgi ve Saygılarımla...
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seçkin hocamla tanıştım ve Candelas Eğitim'e başvurdum. Daha kapıdan girer girmez karşılaştığım sıcak ortam ve bir o kadar sıcakkanlı olan Akın hocam ve Seçkin hocam buranın doğru adres olduğunu hissettirdi. Yoğun bir programın ardından kısa sürede istediğim puana ulaştım tabiki Seçkin hocam sayesinde TOEFL sınavı ile ilgili korkuları olan, istediği puana ulaşmak isteyen herkese burayı tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. :)
Akın Hocam veee tabi ki Seçkin Hocam gerçekten çok iyi eğitimcilersiniz. Özellikle Türkçede ki gramer de dahi zorlanırken Seçkin Hocam sağolsun İngilizceyi öğretti. Kötü bir başlangıçtan bir yıl içerisinde bu kadar çok ilerleyebilmeme katkı sağladığınız için çok teşekkür ediyorum.. Çok değerlisiniz :)) İlgi ve alaka gösterilen çabalar bunlar için ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorumm. İyiki sizleri tanıyabildim
Benim bölümüm yüzde yüz ingilizce ve bu bölüme ilk geldiğim zaman vay ingilizce okuyacağım diyordum. Fakat, dil okuluna başlayınca her şeyin o kadar da kolay olmadığını anladım ve uzman yardımına ihtiyacımın olduğunu fark ettim işin en zor tarafı da bölüme başlarken ingilizceye sıfırdan başladım ve TOEFL sınavını da geçmek zorundaydım. Bu nedenle, kursları araştırmaya başladım tabii bu iş sadece kurslar ile de bitmiyor okuldaki hocalarda çok önemli TOEFL sınavın geçecek öğrenciler için ve öncelikle hazırlıktaki sınıf hocam sayın hakan cangir hocama çok teşekkür ediyorum çünkü Hakan hoca sayesinde çok yol katettim ingilizcede ve hazırlık bittikten sonra hakan hocamın tavsiyesiyle CANDELAS dil kursuna gittim ve orada Seçkin ve Akın hocalarımızla tanıştım ve onların yardım, doğru planlamaları ve yılların verdiği deneyimleri sayesinde ingilizceyi çok iyi öğrendim ve TOEFL sınavın geçtim. Sayın Hakan hocama, Seçkin hocama ve Akın hocama ne kadar teşekkür etsem azdır....
Bu kadar eğlenceli ve bu kadar samimi bir TOEFL dersi almamı sağladıkları ve güven verdikleri için GÖZDE HOCA' ya ve Candelas Eğitim' e teşekkür ederim. Sonuçta ben hedefime ulaştım ve benimle birlikte mutlu olmalarından da ayrı bir keyif aldım. Herkese de tavsiye ederim. Vaktiniz çok ise daha bir güzel olur tabi. :)
Candelas Eğitim Kurumu' nu arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım.Bana karşı sergilenen ilgi ve kafamdaki sorulara aldığım tatmin edici cevaplar bu kurumu tercih etmeme sebep oldu.Kısa süreli fakat yoğun bir Toefl eğitimi alarak açıklarımı kapattım.Yani kısacası hedefime ulaştım.Ben arkadaşımın tavsiyesine uyarak akıllıca bir seçim yaptığımı düşünüyorum ve Candelas Eğitim Kurumu'nu bende tavsiye ediyorum.
Hazırlığa başladığımda çok fazla soru vardı kafamda. açıkcası konu ingilizce olunca pek güvenemiyordum kendime; çünkü ingilizce altyapım çok iyi değildi. bu yüzden TOEFL'ı geçebileceğimi hiç düşünmedim. Sonra kendi kendime Candelas'ı buldum, sağolsun Seçkin hocam çok yardımcı oldu, kendi çalışmalarımla ve Seçkin hocamın desteğiyle hazırlandım TOEFL'a. TOBB ETU hazırlıkta olup da TOEFL sınavını nasıl geçeceğini düşünenlere Candelas'ı tavsiye ederim cidden, herşey için çok teşekkürler :)
bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim Candelas'a ve çok memnun kaldım.Seçkin hocanın ve Gülben hocanın sayesinde ingilizcem gelişti ve toefl denen illet sınavda başarılı oldum :)) Herşey için çok teşekkür ederim.tobb etünün hazırlığında sürünen bütün gençlere Candelas'ı tavsiye ediyorum :))
Bence süper bi toefl eğitimi veriyorlar.Özellikle benim gibi sınavdan nefret eden birinin ilk ibt sınavında 86 almasını sağlayan Seçkin hocaya tesekkür ederim.Herkeze benden tavsiye kesinlikle Seçkin hocadan ders alın eksiğiniz varsa.Tabi bu demek değildirki diğer hocalar kötü ama ben Seçkin hocadan ders aldığım için onu önerdim ;)
İngilizceyi bu kadar sevip, başarılı olabileceğimi hiç düşünmezdim , bu Candelas ailesi sayesinde mümkün oldu. Hiç bir zaman hazırlığı geçemeyeceğimi düşünüyordum:) ama şu an burada bu yorumu yazıyorum:) Hazırlığı atladığım için mutluyum ama buradan ayrılacağım için çok üzülüyorum. Özellikle Seçkin Hocama ve Gülben Hocama çok teşekkür ediyorum. Siz olmasaydınız büyük ihtimalle hala hazırlığı geçmeye çalışıyor olacaktım. Son olarak her şey için teşekkür ederim. Arkadaşlar hazırlıkla sıkıntısı olan herkese Candelas'ı tavsiye ediyorum.:D
Bu zamana kadar ogrenemedigim ingilizceyi candelasta ogrendim seckin hoca ve gozde hocanin yardimlariyla.Tabiki akin hocanin onderliginde. . . Bu sicak ortamda yakin dostluklarla TOEFL sinavina daha iyi hazirlaniyorum ve inaniyorumki onlarin bilgileriylede TOEFL sinavini vericegime inaniyorum. Buraya gelmemin nedenide her ogrencinin basariyla sinavi gecmesidir. Herkese de tavsiye ederim ki candelasta bu basarili hocalardan ders almali ! herkese cok tesekkur ederim ve hicbir zaman da bu dostlugumuz kaybolmayacak.
Candelas ve Seckin Esen'le tanismam hayatimin en buyuk sansiydi benim icin. Sadece TOEFL icin degil genel olarak hem cok guzel dostluklar edindim hemde TOEFL sinavini Seckin Hocam sayesinde basariyla gectim. Acikcasi TOEFL dan basari isteyen herkesin Seckin Hocayla tanismasi gerekiyor, adam bu isin piri.... Biliyor kendisi bizzat derslerde sinamisligim vardir turkcesini bilmedigim kelimelerin bile ingilzce karsiligi biliyor. Ayrica her bolum icin kendine has taktikleri var.. Insallah hayatlari boyunca Seckin Hocam ve Akin Hocam tanidigim gibi basarili olurlar hersey icin cok cok tesekkur ederim.
Candelas'a Tarik kardesimin zorlamasiyla geldim. Ama iyiki de zorlamis. Bana ilk okulu birakip candelas'a gidelim 3 ayda hallederiz demisti. Baslarda inanmadim ama buraya gelip burdaki sevgi saygi dostluk ortamini gordukten sonra inandim ki buraya gelen herkes bu sinavi verip gecebilir. Nitekim oyle de oldu. Ilk sinavimda basariyla gectim. Buradaki Akin Hocam Gozde Hocam Cankutay abimiz son ve en onemli olarak Seckin Hocamin samimi sevgi dolu arkadasca davranislariyla verdigi egitimle verilmeyecek ingilizce sinav sekli yok. Okuma nasil ilkokulda ogrenilirse ingilizce de Candelas'ta Seckin Hoca ve diger hocalarimizin yardimiyla ogrenilir. Biz buraya toefl vermek icin geldik cok sukur verdik de, fakat dostlugumuz muhabbetimiz bitmedi. Daha candelasla Akin Hocayla Seckin Hocayla yapacagimiz cok seyler var. Allah hepinizden razi olsun Hocam.
Candelas... (: Bu zorlu hazırlık yılımı Candelas özelliklede ''Seckin Esen'' sayesinde atlatıyorum. Ingilizceyle aramın hiç iyi olmamasına ragmen buraya derse gelirken hiç oflamadan geliyorum. Burada geçirdigim süre boyunca büyük anlamda İngilizcem dahada gelişti ve özellikle de hiç yapamam dedigim speaking ve writing konularını inanamıyacagım derecede yapmaya basladım (: Seckin Hoca farkıyla Toefl ı halledicem ve mükemmel bir ingilizceyle hayatıma devam edicegimden eminimm.. (:
Candelas Egitim :) genellikle ogrenciler gidicegi kurs ismine degil ogretmen ismine gelirler.. nitekimde bende Seckin Esen markasina gelmistim :) kursa konusmaya geldigimde beni dusundiurdu cunku biraz kucuk bi alanda calisiyoruz ama buna ragmen ust duzey basari mevcut.. basta ben sunu soylemek isterimki kurstaki cogu hoca hacettepe mezunu olup fazla ilgililer.. diger hocalari fazla bilmiorum ama Seckin Esen basli basina bi isim diyebilirm.. bana ders calisma aliskanligi edindirdi daha da onemlisi girecegim sinavlara inandirdi.. bence motive olmak bi ogrenci icin cok onemlidir.. ve ben bunun Akin Demir ve Seckin Esen tarafindan mukemmel bi sekilde empose edildigine inaniyorum.. inanilmaz bi aile var burda.. dersten egitimden ziyade konusabilceginiz biseyler paylasabilcegimiz hocalarimiz var... Akin hoca buranin sahibi olmasina ragmen tum ogrencilerle yasadigi sicak diyaloglar sayesinde kursa gelirken oof yine mi kurs diyerek gelmiyoruz. bir de Cankutayimiz var tabii.. sabahlari onun gunaydiniyla derse basliyoruz :) ama toefl diyosaniz Seckin Eseni oneririm :)
Tarik arkadasimin tavsiyesiyle geldim bu mukemmel insanlarin oldugu ve mukemmel bir egitimin verildigi yere.TOEFL a daha girmis olmasam da seckin hocam ve canim hocacigim gozde hocam sayesinde gececegimden eminim.Gozde hocamin hangi piskolojide olursam olayim bana hep ayni sicakligi gostermesi ve buna benzer binlerce sey ona karsi omur boyu minnettar kalacagimin gostergesidir.Herkese siddetle tavsiye ediyorum.
Kursa baslamadan once bircok kurs arastirdim fakat hicbirisi bana Candelas'in verdigi guveni vermedi. Hem yaptiklari kisa ve uzun vadeli calisma planlari hem de bireysel calisma imkanlari sundugundan dolayi Candelas'i guvenerek tercih ettim. Akin Hoca yonetimindeki Candelas kadrosu iyi bir egitimin yani sira iyi bir calisma ortami da sagliyor. Yasemin Hocam sayesinde temelini guclendirdigim Ingilizcem"i Seckin Hoca ile ust seviyelere cikardim. Seckin Esen hocamiz bence Turkiye'deToefl egitim sistemini icsellestirerek, kendi yontem ve stratejileriyle ogrencilere en iyi egitimi vererek onlari basariya ulastiran essiz bir hocadir. Verdigi iyi egitimin yani sira hissettirdigi aile ortamiyla da ogrenciyi basariya daha cok odakliyor. Cankutay abiye de bize desteklerinden dolayi tesekkur ederim.
Kursa baslamadan once toefl sinavi hakkinda pek iyimser degildim fakat ozellikle Seckin Esen hocamla calismaya basladiktan sonra fikrim degisti, bu konuda size yardimci olabilecek en yetkin kisi Seckin hocadir. Bir de butun bunlarin yaninda diger hocalarin, Cankutay abinin ve Akin hocanin yarattigi sicak bir ortam da var. Daha ne olabilir ki :D
Ilk olarak seckin hoca ve tum calisanlara cok tesekkur ediyorum ilk geldgimiz zaman ki seviyemiz ile 3 ay sonraki seviyemiz arasinda daglar kadar fark oldu ve hic bir zaman pisman olmadim. Seckin hocamiz ve diger calisanlar cok sicak ve dusunceli davrandi. Kesinlikle tavsiye ederim.
Bazi arkadaslarimin tavsiyesiyle geldigim Candelas bana gercekten cok yardimci oldu. Bu zorlu TOEFL IBT maratonunda Seckin Hocama minnettarim..:) kisa sure icinde buyuk bir yol aldim. Sinavla ilgili tecrubemin artmasinin yaninda strateji hakkinda da baya bilgi sahibi oldum. Bu konuda yardim almak isteyen arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim.
Ekim ayi basinda basladigim bu kursta kisa zamanda cok buyuk mesafe katettim, ozellikle sinav stratejileri konusunda cok farkli seyler ogrendim. Seckin hocaya tesekkurler =))
Okuldaki arkadaşlarımın tavsiyesiyle geldiğim ve TOEFL IBT dersi alma şansına sahip olduğum Candelas Uluslararası Eğitim Merkezi'nden son derece memnun kaldığımı söylemek isterim. Üstelik öğrencilere sağladığı üstün nitelikteki fırsatlardan da yararlanmış biri olarak kesinlikle her anlamda İngilizce eğitimi görmek isteyen herkese önerebileceğim bir kurumdur. TOEFL eğitimimde bana önemli yardımlarda bulunan Candelas ailesinden Seçkin ESEN hocama da ayrıca buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
TOEFL IBT sinavinda bana cok onemli yardimlarda bulunan seckin esen hocama icten tesekkurlerimi sunarim.Ingilizce ogrenme konusunda Candelas egitim merkezini kesinlikle oneririm.
Ilk basta buraya gelirken aklimda acaba basarabilecekmiyiz basaramiyacakmiyiz diye cok ciddi sorular vardi. Basladigimiz ilk haftada buranin sicak ve bir o kadarda samimi olan egitim anlayislarina hayran kaldim ve soru isaretleri zamanla eksildi. Bu toefl ibt sinavinda bana ve arkadaslarima cok yardimci olan Seckin Esen hocama tesekkuru bir borc bilir ve burdan ona cok tesekkur ederim...
TOEFL egitimimde bana onemli yardimlarda bulunan candelas kurumuna ve ozellikle gozle gorulur bir gelisme gostermeme neden olan Seckin ESEN hocama sonsuz tesekkurlerimi sunarim. Bu konuda yardima ihtiyaci olan kisilerin tam bir guvenle ingilizce konusunda burayi tercih etmelerini oneririm.
Merhaba, Kasım ayında almaya başladığım hızlandırılmış TOEFL derslerinde bana yardımcı olan Hakan Cangır hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Çünkü benim çok kısa bir sürede uzun bir yol almam gerekiyordu ve sayesinde muhteşem bir şekilde TOEFL stratejisini öğrendim tabi bu arada bana yardımcı olan Akın hocama da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Tabi bunda benimde payım büyük:))) hiç yılmadan usanmadan ödevlerimi günü gününe yaptım. Bence birebir ya da grup derslerinde TOEFL için doğru adres Candelas'tır.

Sevgilerimle Amine Domanicli
Öncelikle Candelas'a çok teşekkür ederim.Gidip gördüğüm kurslar içinde en iyi eğitimi verebilecek kursun burası olduğunu düşünüyorum.Toefl üzerinden uzmanlaşmış hocalar sayesinde özellikle Seçkin Hoca sayesinde hazırlık sınıfını başarılı bir puan alarak geçtim.Yabancı dil eğitimi almak isteyen herkese önerebilirim.

LANGUAGE OPTIONS
ENGLISH / TÜRKÇE

YUKARI