BASILI YAYIN
127K
Avrupa Dil kriterlerine ve MEB müfredatına uygun olan Advance Your Grammar kitabı Upper- Intermediate C1 ve Advanced C2 seviyede cümle yapıları, kelime bilgisi ve dinleme becerisi edinmenizi sağlar.
350 SAYFA 15000+ AKTİVİTE
5

255,00

40% İNDİRİM ₺425,00
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Sayfa Sayısı: 350

Kategorileri ve etiketleri:                 

YDS hazırlık + Toefl hazırlık + Ielts hazırlık + Genel İngilizce + İngilizce Kitap + YDS + Üniversite Atlama Hazırlık Kitapları + İngilizce Yardımcı Kaynak + Akademik İngilizce + YDS GRAMER + YÖKDİL Hazırlık + YKS Hazırlık + Gramer

Ürün Özellikleri ve Detaylı Bilgi:

▪ Detaylı Türkçe Anlatım

▪ 15000+ Soru ve Aktiviteler

▪ C1 & C2 Advanced İleri Seviye

▪ Öğretici Dinleme Aktiviteleri

▪ Youtube Konu Anlatım Videoları

Değerli Öğrencimiz,

ADVANCE YOUR GRAMMAR kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Elinizde tuttu- ğunuz bu kitap sadece bir gramer kitabı değildir. Kitabımız ile bugüne kadar öğrenmeye çalıştığınız ileri seviyede İngilizce dil yapılarını farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kısa sürede ilerleme kaydedebileceksiniz.

Kitapta ileri düzey yapılar açık, kısa ve sade bir anlatımla açıklanmıştır. Bol aktiviteler ve sorular ile des- teklenen bu anlatımlar öğrendiğiniz yapıları unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir. Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız öğrendiğiniz yapıları ve kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir.

Aktiviteler “sarmal sistem” içinde sıralanmıştır. Yani gördüğünüz bir yapı ile ilgili bir aktiviteyi ilerleyen aşamalarda tekrar tekrar göreceksiniz. Yine, sonraki ünitelerde göreceğiniz bazı yapılar önceki aktiviteler için- de karşınıza çıkar, böylece zihniniz konulara hazırlanır.

Ayrıca kitabımızda B2 - C1 (intermediate / upper-intermediate) seviyede bilmeniz gereken kelimeler belir- li konu başlıkları altında verilmiştir. Kelime çalışmalarındaki amaç aktiviteler ile doğal bir şekilde size B2 - C1 seviyesinde bilmeniz gereken kelimeleri öğretmektir. Çalışacağınız sorular ile bol kelime ezberleyecek ve bu kelimelerin kullanım alanlarını yine kalıcı bir şekilde öğrenebileceksiniz. Bireysel çalışmalarınızda sesli bir sözlük yardımı almanız eğitim sürecinizin kalitesini artıracaktır. Böylece kelimeleri doğru telaffuz ile öğrene- bilirsiniz.

Kitaba eklediğimiz ileri seviyede “dinleme” çalışmaları ile İngilizce dinleme becerinizi de geliştirebile- cek, ayrıca cümle tamamlama aktiviteleri ile “writing” yazma kabiliyetinizi artırarak sağlam bir ileri düzey yazma temeli oluşturabileceksiniz. Dinleme aktiviteleri Amerikalı ve İngiliz öğretmenlerce okunmuştur. Böylece her iki telaffuzu öğrenmiş olacaksınız.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf ortamında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya müsait olarak tasarlanmıştır.

“Advance Your Grammar” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 seviyesini tamamlamış, bu se- viyedeki tüm gramer yapılarını görmüş ve B2 seviyede kelime bilgisini öğrenmiş; ayrıca C1 & C2 seviyesinde dinleme ve yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

“Advance Your Grammar” kitabımızın içerikleri Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Bilkent Hazırlık Atlama PAE, Üniversite Hazırlık Atlama, Üniversite İngilizce Dil Hazırlık, YDS & YÖKDİL ve bunun gibi İngilizce sınavları için de YAPISAL temelinizi geliştirmek üzere planlanmıştır. Bu kitabımızı kelime ve dinleme çalışmaları ile beraber tam olarak ve etkili bir şekilde bitirdiğinizde, bu sınavlarda çıkan soruları daha rahat çözebilecek, daha kaliteli speaking ve writing yapıları kurabileceksiniz.

“Advance Your Grammar” üç kitaptan oluşan serimizin üçüncü kitabıdır. İkinci kitabımız “Develop Your Grammar” ile Pre-intermediate & Intermediate (B1 & B2) seviyelerini tamamlayacak, ilk kitabımız “Temel İngilizce Dil Bilgisi” ile Elementary (A1 & A2) seviyelerini tamamlamış olacaksınız.

Saygılarımızla