IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

İngilizce öğrenmek günümüzde artık olmazsa olmaz bir gereklilik haline gelmiş durumda. İngilizce öğrenmek ve beraberinde bu dil becerisini kanıtlamak, hem eğitim hem de iş hayatında ayrıcalık getiriyor.

İngilizce öğrenimini hayata taşımada en önemli aşamalardan biri olan IELTS sınavı büyük önem taşıyor. Ülkemizde her yıl on binlerce kişinin hazırlandığı bu sınava hazırlıkta kaliteli bir eğitim almak kritik role sahip.

ielts kursu

Benzersiz Bir IELTS Kursu

Candelas olarak, IELTS sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir IELTS Kursu programı hazırladık. İngilizce seviyeniz orta seviyede ise, doğrudan IELTS soru analizi ile IELTS sınavlarına hazırlanabilecek ve başarılı olma şansınızı yükselteceksiniz.

Artık sürekli aynı konuların anlatıldığı, gramer konularının tekrar edildiği sıkıcı öğrenme metotlarına son veriyoruz. Doğrudan IELTS sorularının analizi ile soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soruları çözerken öğrenecek, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz.

Bu şekilde kısa sürede güçlü bir akademik kelime birikimine sahip olacak, gerekli tüm İngilizce becerilerini geliştirecek; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve soru çözme kabiliyetinizi artırabileceksiniz.

IELTS İçin Etkili Metotlar

IN CONTEXT ve LEARNING to LEARN metotları ile zevkli, akıcı ve etkinliği yüksek bir öğrenme ortamı bulacaksınız. Bol soru çözerek soru içerisinde IELTS sorularının mantığını kavrayacaksınız.

In context ve learning to learn metotları bir şekilde sizlere yüzmeyi yüzerek öğreten metotlardır. Dışarıdan yüzme teknikleri alarak veya yüzme kitaplarını ezberleyerek yüzmeyi öğrenemezsiniz.

Bire Bir Özel Dersler

Toplam süresi 84 saat olan bu eğitimi bire-bir (özel ders) şeklinde ya da 2 kişilik sınıflarda alabilirsiniz. Candelas karma sınıflar oluşturmaz. Özel arkadaş grubu ile gelen öğrencilere kapalı sınıflarda eğitim verilir. Siz de böylece özel ders alma avantajı yakalayabilirsiniz.

Bu eğitime katılabilmek için İngilizce seviyenizin Intermediate üzerinde (Intermediate tamamlanmış) olması gerekir. Başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisine sahipseniz 80 saat ya da 160 saatlik bir ön hazırlık programına katılmanız tavsiye edilir.

Gerçek seviyenize göre planlama yapılır ve hedef puan belirlenir. Eğitimler sizlerin sıkılmayacağınız şekilde haftada 6 saat (2 gün x 3 saat) olarak 14 haftada ya da sizinle beraber planlanan gün ve saatlerde verilir. Kayıt olduktan sonra genellikle 1 hafta içinde eğitiminiz başlatılır.

Online Eğitim Fırsatı

Eğer Ankara dışında yaşıyorsanız ya da Ankara'da yaşamanıza rağmen kurslara gidip gelecek zamanınız yok ise, bu eğitim programını yeni nesil Online Eğitim formatında da alabilirsiniz. Online Eğitimler "Virtual Classrooms" olarak adlandırılan CANLI ONLINE DERSLER şeklinde yapılmaktadır. Böylece nerede olursanız olun, eğitiminize ara vermek zorunda kalmayacaksınız.

Eğer “kursa gidecek vaktim yok” ya da “evden çıkmak istemiyorum” diyorsanız İngilizce kursunu ayağınıza getiriyoruz. Eğer Ankara dışında yaşıyorsanız, bu eğitimi Online olarak da alabilirsiniz.  Markamız My English Classes Online (MyECO) ile ev rahatlığında internet üzerinden canlı kurslarımıza katılabilirsiniz. Online Canlı Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

Online Canlı Dersler Nasıl İşlenir?

Online Canlı Derslerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz.

IELTS eğitimleri için Genel İngilizce Gramer ve Kelime bilgisi seviyenizi belirleyin !

 

online ielts

Program detayları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle irtibat kurunuz.

E-mail: info@candelasegitim.com

Telephone: +90 312 431 78 96

Mobil: +90 505 287 30 20

  • 15 Haziran 2020, Pazartesi
, , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
TOEFL IBT ® Hazırlık Kursu

TOEFL IBT ® Hazırlık Kursu
SONRAKİ YAZI

YUKARI