BETÜL BEYZA ARIK

Bu süreçte bana hem özel hayat hem de İngilizce eğitim anlamında çok büyük bir destek verildi. Yaklaşık bir buçuk yıl boyunca kursa devam ettim kursa ilk başladığımda hiç bir temelim yoktu bu süreçte kendimi geliştirdim hocalarım ve Gözde hanım modumun düşmemesi ve başarmam için her türlü desteği verdi herkese çok teşekkür ederim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

 
BEYZA

Çok iyi eğitmenlerle, çok başarılı bir kurs. kurs sürecimde sağolsunlar her şekilde yardımcı oldular özellikle Cankutay abi baya yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

 
TUĞBA KORKMAZ

Candelas kaliteli eğitmenlerle piyasada bulunan diğer kuruluşlara nazaran oldukça kaliteli bir kuruluş. Almış olduğum Bussines English kursundan oldukça memnun kaldım. Tereddüt etmeden kayıt yaptırmanızı tavsiye ederim

 
TUĞBA RONA

Cok memnun kaldim. Amacim konusma ingilizcesini gelistirmekti. Suan sirketimde sunum yapar hale geldim. Egitmenleri cok profesyonel ve icten. Kesinlikle tavsiye ederim. Ozellikle Cankutay beye sabrindan oturu ve egitmenlerim Caner Hocam ve Seda Hocama cok cok tesekkur ederim. Online ve birebir ingilizce icin en ideal kurs. Ingilizce konusmak isteyen herkese tavsiye edilir:)

 
ZEYNEP ERÖNCEL

Candelas uzun süredir devam eden arayışımı sonlandırmamı sağladı. Özellikle Sophie ye teşekkür ederim.

 
TUĞÇE ŞİMŞEK

Candelas ekibi ile tesadüfen araştırmalarım sonucunda yollarımız kesişti ve iyiki de kesişti. Online ingilizce eğitim aldım ve almaktayım çok memnunum Akın Bey başta olmak üzere canım Anu Hocama ve Cankutay Bey’e çok teşekkür ederim. Şimdi ise kardeşimde bu ekibin bir parçası olacak ve birlikte derslerimize devam edeceğiz. Her soruma cevap veren her hasta olduğumda dersi erteleyebilen Anu Hocama sevgilerle:)

 
GÖRKEM KARAKAYALI

Güzel ve verimli bir eğitim sürecini noktalamış bulunuyorum. Özellikle İngilizce mail yazma ve mesleki İngilizce teknik ve terimleri ile ilgili aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Beklentilerimi büyük ölçüde karşıladı diyebilirim. Teşekkür ediyorum.

 
BETÜL YILMAZ

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım Candelas'a. Online özel konuşma dersi satın aldım ve ana dili İngilizce olan eğitmenleriyle uzun süredir bire bir takip ediyoruz dersleri. Pandemi sürecinde online eğitim alarak oldukça iyi değerlendirmiş olduğumu düşünüyorum evde geçirdiğim vakti. Ders için gerekli materyalleri kargoyla gönderiyorlar, ders programını ise siz eğitmeninizle birlikte oluşturuyorsunuz. Her ders kaydedilip sonrasında size mail atılıyor ve bu şekilde kendinizi dinleme/izleme fırsatı buluyorsunuz. Eksiklerin,hataların farkına varmak için önemli bir yöntem bu bence. Ayrıca ısrarla sadece konuşma etkinlikleri istediğimi ve gramer çalışmak istemediğimi söylesem de beni bir şekilde ikna ederek her ders mutlaka bir gramer konusunu da güne dahil etmeyi başardıkları için özellikle teşekkür etmek istiyorum. Karşı çıkmama rağmen gerekliliğini ve etkisini anlamış oldum sayelerinde. Sabır ve özverileri için ayrıca çok teşekkür ediyorum tüm ekibe. Kolaylıklar diliyorum

 
ERDİ KOMANOVA

Kısa süre içerisinde kendimi geliştirmem konusunda cok yardımcı olan bir kurs gerek Akın beye gerekse Gergo hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.

 
CEMRE KALE

Akın Hocamı yıllardır tanıyorum. Her zaman en iyisi için uğraşan ve bunu yapan bir kurum Candelas. Destekleri için teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.

 
METE YILDIRIM

Pandemi gibi olağanüstü bir koşulda dahil programlarına katılan hiç kimseyi mağdur etmemiş bir kurum. Umarım gelecekte daha farklı projelerine katılabilirim.

 
NERİMAN TÜZEN

İşlerini çok profesyonel yapıyorlar ve çok yetkin eğitmenler ile çalışıyorlar

 
AHMET ÖZDEMİR

HER YÖNÜYLE İLGİLİ BİR KURUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLDUKÇA SÜPER BENİM İÇİN. İLGİ SON DERECE GÜZEL TEŞEKKÜRLER.

 
TOLGA KÖROĞLU

Candelas'tan akademik İngilizce-Türkçe dersi aldım.Dersler karşılıklı olarak bire birdi. Kurs boyunca aldığım dersler ingilizcemi geliştirmeme yardımcı oldu. Furkan hoca ile güzel, yararlı ve eğlenceli derslere girdik. İçerisi oldukça saygılı ve yardımsever insanlarla dolu. Hepsine teşekkür ediyorum. Beş yıldızı hak ediyorlar.

 
ESRA DAĞAŞAN

Candelas’ a başladığımdan beri bana dil öğrenmeyi sevdirdikleri için çok teşekkür ederim iyi bir dil eğitimi almamda bana çok katkıları oldu. Cankutay beye eğitmenlerinize ve Candelas' a tanışmamızdan itibaren, her safhada göstermiş olduğunuz samimi ilgi ve alakadan dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum

 
EZGİ SOLAK

Ben hazırlıkta son hakkımdayken Candelası buldum. (Bu arada onlar sayesinde hazırlığı geçtim.) Candelastaki herkes sağ olsun çok yardım sever ve güler yüzlü. Dersime giren hocam yabancı olunca daha kolay İngilizceyi öğrenip kendi konuşmamı geliştirdim. Ne zaman farklı bir etkinlik veya anlayamadığım yeri söylesem kitap olsun farklı etkinlik olsun her zaman sağlayıp yardım ettiler.

 
PELİN İREM

Candelas sayesinde hazırlığı geçtim onlar olmasaydı şu an bölümüme başlayamazdım herkese kesinlikle öneriyorum ielts sınavında onlar sayesinde okulumun istediği skordan fazla bile aldım gece gündüz süren çalışmalarımız olmasaydı . Ieltsten istediğim skoru alıp geçemezdim . Eğer sizde hazırlıkta vakit kaybetmek istemiyosanız candelas gibi disiplinli ve sevecen insanların olduğu bir çalışma ortamı istiyosanız burasi size çok uygun. Ayrıca başka bir ingilizce kursundan farkı da çok verebilcekleri sonuçlar hakkında gerçekçi olmaları . Burdan en başta bana inanan candelas ailesine teşekkür ediyorum.

 
ANIL BAHADIR ARAÇ

Daha öncesinde 2 kere başarısız kurs deneyimi olan , okuduğum bölüm nedeniyle iş hayatında ingilizceye gerek duyan birisi olarak uzun araştırmalar sonucunda Candelas ailesi ile tanıştım . 4 aylık genel ingilizce eğitimim sonrasında önceki kurs deneyimlerimide göz önünde bulundurarak Ankara da bu işi en iyi yapan kurum olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim.Bilgili ,deneyimli , özverili kadrosuyla ortaya harika bir iş çıkarmışlar . Bu kısa sürede ingilizcemdeki gelişmeyi gördükten sonra çevremdeki herkese candelası önerir oldum .Başta eğitim sürecimde benimle en iyi şekilde ilgilenen , ingilizcemi yoğun sürecimde maksimum noktaya çıkaran Tuba hocam olmak üzere herkese teşekkür ediyorum .

 
BÜLENT AKVARDARLAR

Merhabalar, kızımı Bilkent hazırlık sınavını geçebilmesi için Candelas Eğitime gönderdim.Kızım sınavını başarıyla geçti.Bu başarıda gerçekten Candelas'ın etkisi çok büyüktür.Etkin planlamaları ve kurs programları ve ayrıca ders veren hocaları sayesinde kızım uzun uğraşlar sonucu aşamadığı bu engeli aşmıştır. Candelas eğitime ,tüm hocalarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

 
CEREN BÜŞRA AVCI

İngilizceyi gerçekten öğrendim diyebilmek için iyi bir kursta iyi bir eğitim almam gerekiyordu. Yakın arkadaşımla birlikte kurs araştırması yaparken bilgi almaya gittik Candelas’a ve çıktığımızda burada devam etmeye karar verdik. Hem kendi çabalarımızla hem de hocalarımızın büyük desteğiyle çok şey başardık. Eğer gerçekten iyi bir eğitim almak istiyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum! :) Kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz, her zaman güler yüzlü insanlarla birlikte olacaksınız ve gerçekten öğreneceksiniz:)