İngilizce Özel Ders | Birebir İngilizce Ders | Ankara İngilizce Kursu | İngilizce Kursu Ankara | Online İngilizce Ders | İngilizce Özel Ders Online 

TOEFL IBT ® Hazırlık Kursu

İngilizce öğrenimini hayata taşımada en önemli aşamalardan biri olan TOEFL sınavı büyük önem taşıyor. TOEFL IBT sınavına hazırlıkta başarı için Candelas doğru tercih olacaktır.  %96 başarı ortalaması ile mükemmel bir TOEFL hazırlık deneyimi yaşayabilirsiniz.

Candelas olarak TOEFL sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir TOEFL IBT ® ve TOEFL ITP ® HAZIRLIK programı hazırladık. İngilizce seviyeniz orta seviyede ise doğrudan TOEFL ® soru analizi ile TOEFL IBT ® ve TOEFL ITP ® sınavlarına hazırlanabilecek ve başarılı olma şansınızı yükselteceksiniz.

TOEFL İçin Etkili Metotlar

Candelas, İngilizce öğretimindeki kalite ve tecrübesini sınav hazırlık kurslarında da sürdürüyor. Doğrudan TOEFL sorularının analizi ile soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soruları çözerken öğrenecek, dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinizi geliştirebileceksiniz. Bu şekilde kısa sürede güçlü bir akademik kelime birikimine sahip olacak, gerekli tüm İngilizce becerilerini geliştirecek; okuma, yazma, konuşma, dinleme ve soru çözme kabiliyetinizi artırabileceksiniz.

Eğlenerek Öğren, Öğrenerek Hazırlan

Artık sürekli aynı konuların anlatıldığı, gramer konularının tekrar edildiği sıkıcı öğrenme metotlarına son veriyoruz. IN CONTEXT ve LEARNING to LEARN metotları ile zevkli, akıcı ve etkinliği yüksek bir öğrenme ortamı bulacaksınız.

Uzman eğitmenler eşliğinde bol miktarda ve farklı tarzda soru çözerek soru içerisinde TOEFL sınav sorularının mantığını kavrayacaksınız. Böylece, sınavda karşınıza çıkabilecek tüm soru tiplerine aşina olabileceksiniz.

In context ve learning to learn metotları bir şekilde sizlere yüzmeyi yüzerek öğreten metotlardır. Dışarıdan yüzme teknikleri alarak veya yüzme kitaplarını ezberleyerek yüzmeyi öğrenemezsiniz.

Bire Bir Ders İmkanı

Eğitim grupları Bire-Bir (Özel Ders şeklinde) minimum 2 kişi ve maksimum 6 öğrenciden oluşur. Toplam eğitim süresi 84 saattir.

Bu eğitime katılabilmek için İngilizce seviyenizin Pre-intermediate üzerinde (INTERMEDIATE tamamlanmış) olması gerekir. Başlangıç seviyesinde İngilizce bilgisine sahipseniz 100 / 200 saatlik bir ön hazırlık programına katılmanız tavsiye edilebilir.

Gerçek seviyenize göre planlama yapılır ve hedef puan belirlenir. Böylece, hazırlık sürecinizi doğru bir şekilde yönetebilirsiniz.

Eğitimler sıkılmayacağınız şekilde haftada 6 saat (2 gün x 3 saat) olarak ya da sizinle beraber size en uygun gün ve saatlerde planlanır.

Candelas kalitesiyle hedeflediğiniz puana ulaşailirsiniz. Kayıt olmak ve detaylı bilgi için hemen bizimle iletişim kurunuz.

Online Eğitim İmkanı

Ankara dışında yaşıyorsanız ya da Ankara'da yaşamanıza rağmen kurslara gidip gelecek zamanınız yok ise, bu eğitim programını yeni nesil Online Eğitim formatında da alabilirsiniz.

Candelas Online Eğitimler "Virtual Classrooms" olarak adlandırılan canlı online dersler şeklinde yapılmaktadır. Böylece nerede olursanız olun, eğitiminize ara vermek zorunda kalmayacaksınız.

Online Canlı Dersler Nasıl İşlenir?

Online İngilizce kurslarımız için lütfen bizimle irtibat kurunuz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonlardan ya da eposta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 TOEFL ® eğitimleri için Genel İngilizce Gramer ve Kelime bilgisi seviyenizi belirleyin !

 

 

online toefl kursu

Program detayları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

E-mail: info@candelasegitim.com

Telephone: +90 312 431 78 96

Mobil: +90 505 287 30 20

Tüm eğitimlerimizi dilediğiniz yerden Online alabileceğinizi biliyor musunuz?

Tüm eğitimlerimizi dilediğiniz yerden Online alabileceğinizi biliyor musunuz?

 

İlgili Yazılar

2 Mayıs 2020, Cumartesi

Candelas ACADEMY Eğitim Hizmetleri

TOEFL IBT ® sınavına Bire-Bir ve 2 kişilik gruplar içerisinde YÜZ YÜZE veya ONLINE hazırlanın.

21 Eylül 2020, Pazartesi

İngilizce Özel Ders ve Birebir Yabancı Dil Eğitimleri

TOEFL IBT ® sınavına Bire-Bir ve 2 kişilik gruplar içerisinde YÜZ YÜZE veya ONLINE hazırlanın.

1 Mayıs 2020, Cuma

Yurt İçi ve Yurt Dışı İngilizce Dil Kursları

TOEFL IBT ® sınavına Bire-Bir ve 2 kişilik gruplar içerisinde YÜZ YÜZE veya ONLINE hazırlanın.

30 Nisan 2020, Perşembe

Şirketler ve Kurumlar için İngilizce Kursları

TOEFL IBT ® sınavına Bire-Bir ve 2 kişilik gruplar içerisinde YÜZ YÜZE veya ONLINE hazırlanın.

24 Mayıs 2020, Pazar

İngilizce Konuşma ve Dinleme Eğitimleri

TOEFL IBT ® sınavına Bire-Bir ve 2 kişilik gruplar içerisinde YÜZ YÜZE veya ONLINE hazırlanın.