CANDELAS 0

#ingilizce ozel dersler

11 Sonuç

Elementary A1-A2 Temel Seviye İngilizce Kursu

İngilizce seviyesi başlangıç düzeyinde olanlar için A1 & A2 temel seviyede eğitimdir. Temel Düzeyde tüm dil beceleriniz gelişir.

Intermediate B1-B2 Orta Seviye İngilizce Kursu

Başlangıç düzeyini tamamlamış kişiler için ORTA B1-B2 seviyede bir İngilizce kursudur. Orta seviyede tüm becerileri ve kelimeleri öğrenirsiniz.

Advanced C1-C2 İleri Seviye İngilizce Kursu

Bu kurs B1 & B2 Intermediate seviyesini tamamlamış olanlar için C1 & C2 ileri seviyede bir eğitimdir. İleri seviyede tüm İngilizce becerileriniz gelişir.

IELTS Sınavı Hazırlık Kursu

Online sanal sınıflarda verilen IELTS kursumuz alanında uzman öğretmenlerce verilir ve yüksek puan hedefleyenler için uygundur.

Toefl IBT Hazırlık Kursu

Canlı Online TOEFL IBT hazırlık kurslarımız ile hedeflediğiniz yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu kurs ile TOEFL sınavı becerilerinizi geliştirirsiniz.

ITEP Sınavı Hazırlık Kursu

Canlı Online ITEP Sınavlarına hazırlık kurslarımız ile hedeflediğiniz yüksek puanlara ulaşırsınız. Bu kurs ile ITEP sınavı becerilerinizi geliştirirsiniz.

Kabin Memurluğu ve Havacılık İngilizcesi Kursu

Uluslararası havayolu firmalarında çalışmak isteyen aday kabin memurları için İngilizce Kursu

Hukuk İngilizcesi Kursu

Profesyonel İngilizce Öğretmenleri ile online olarak ÖZEL ders formatında HUKUK İngilizcesi kursu alabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursu

Anadili İngilizce olan profesyonel öğretmenler ile evinizin rahatlığında Online İngilizce Konuşma dersleri. Dersler seviyenize göre planlanır.

Kiddy English

Çocuklarımız birlikte planlandığımız günlerde ve saatlerde İngilizce özel ders alarak çok hızlı ve etkili İngilizce öğrenir. Kiddy English programı uluslararası standartlarda hazırlanmış bir Özel İngilizce Ders programıdır.

Online İngilizce Konuşma Kulübü

Seviyenize uygun Online İngilizce Konuşma kulüplerimize katılarak İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Konuşarak İngilizce Öğren.