Yurt İçi ve Yurt Dışı Yabancı Dil Kursları

Candelas Academy yabancı dil eğitiminde farklı bir yaklaşım sergilemektedir… Her dili ülkesinde öğrenme imkânını sizlere sunuyoruz…Ayrıca, bizden alacağınız İngilizce eğitimi internet sınıfı destekli olup sadece bire-bir (Özel Ders) şeklinde ya da 2 kişilik sınıflarda, tasarlanmıştır.

yurt dışında ingilizce

 

Nasıl hizmet veriyoruz?

* Bizlerden Türkiye’de belirli bir seviyeye kadar İngilizce veya diğer yabancı dil eğitimini aldıktan sonra yabancı dil eğitiminizi yurt dışında devam etmenizi sağlıyoruz… 

 

* Şu bir gerçek ki eğer hiç İngilizce eğitimi almadan eğitiminiz için yurt dışına gidecek olursanız güçlük çekeceksiniz. Fakat yabancı dil seviyenizi burada belirli bir seviyeye çıkardıktan sonra yurt dışı eğitimine katılacak olursanız öğrenim sürecini daha etkili ve hızlı bir hale getirebilirsiniz... Bu durum size ciddi bir ekonomik ve zamansal katkı sağlayacaktır.

 

* Bu nedenle Yurt içi ve Yurt Dışı beraber kurslarını sizler için organize ettik.

 

Elementary ve pre-intermediate seviyelerini ya da Intermediate & Upper-intermediate seviyelerini bizimle Türkiye’de aldıktan sonra diğer kurları yurt dışında beraber belirleyeceğimiz okullarda alabilirsiniz… Eğitim alabileceğiniz bazı ülkeler İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Avrupa ülkeleri ve Malta' dır. 

Bu hizmetimiz özellikle Türkiye’de Üniversite Hazırlıkta okuyan öğrencilerimiz için çok etkili ve faydalı olmaktadır.

Konuyla ve kurs programlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

 

Daha Detalı Bilgi için:

Telefon: 0 312 431 78 96

Mobil:  0 532 600 48 21

E-Mail: info@candelasegitim.com

 

Güvenilir Marka

  • 15 Mayıs 2018, Salı
, , , , , , , , , ,
SONRAKİ YAZI
YUKARI