Candelas ONLINE İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT Sınavı ile güncel Gramer, Dinleme, Yazma ve Kelime bilgisi seviyenizi ölçebilirsiniz.

TEST YOURSELF linkini tıklayarak hemen sınavınıza başlayın ve İngilizce seviyenizi öğrenin.

TEST YOURSELF
Candelas Uluslararası Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Sizi Global Yapar

2007 yılında Ankara'da kuruldu. Kurulduğu günden bu yana üç bine yakın kişiye ulaşan Candelas, hizmet verdiği tüm alanlarda "önce insan" prensibini sürdürüyor.

Ülkemizde hem yabancı dil eğitimi hem de yurt dışı eğitim danışmanlığı alanında bir ekol oluşturan Candelas, gelişmenin en önemli yapı taşı olarak eğitimi görüyor. Bu evrensel gerçeğin bilinciyle çeşitli eğitim alanlarında sizlere hizmet vermekten onur duyuyor.

Akın DEMİR , Kurucu, Ceo & Sr. Assoc.
Candelas Eğitim
Candelas Eğitim
Candelas Eğitim

YÜZ YÜZE EĞİTİMLER & HİZMETLER

Ankara Ofisimizden Yüz Yüze Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

Yüz Yüze Eğitimler

Yüz Yüze Eğitimler

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

DETAYLI İNCELE
Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Dısney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

DETAYLI İNCELE
Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

DETAYLI İNCELE
My English Classes Online bir Candelas Eğitim markasıdır.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO'ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Online Canlı Dersler

Online Canlı Dersler

Dinamik öğretmenler ve kendi yayınlarımız ile Online Canlı İngilizce Dersleri

01
İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce konuşma becerinizi ve akıcılığınızı geliştirebileceğiniz ekonomik konuşma kulüpleri

02
My english Classes Online
Online Video Kurslar

Online Video Kurslar

Baştan sona tüm seviyelerde online video kurslar

03
İngilizce Kitaplar

İngilizce Kitaplar

En temel seviyeden en ileri seviyeye kadar baştan sona İngilizce Kitapları

04
Dünyanın Heryerinden Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

ONLINE EĞİTİMLER & HİZMETLER

CANLI DERS
53K
İngilizce seviyesi başlangıç düzeyinde olanlar için A1 & A2 temel seviyede eğitimdir. Temel Düzeyde tüm dil beceleriniz gelişir.
120 SAAT
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.
CANLI DERS
59K
Başlangıç düzeyini tamamlamış kişiler için ORTA B1-B2 seviyede bir İngilizce kursudur. Orta seviyede tüm becerileri ve kelimeleri öğrenirsiniz.
120 SAAT
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.
CANLI DERS
40K
Bu kurs B1 & B2 Intermediate seviyesini tamamlamış olanlar için C1 & C2 ileri seviyede bir eğitimdir. İleri seviyede tüm İngilizce becerileriniz gelişir.
120 SAAT
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.
Candelas Eğitim
GALERİ & YORUMLAR

Sorularınız için eğitim danışmanımızla iletişime geçin.
0 312 431 78 96 - 0 505 287 30 20

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

DETAYLI İNCELE
Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

DETAYLI İNCELE
Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hakkımızdaki değerlendirmeleri.

DETAYLI İNCELE
Hemen İngilizce seviyenizi öğrenin.

GEREKLİ BİLGİLER

İngilizce Kursları, İngilizce Özel Ders, Yabancı dil kursları, Yurt dışında eğitim ve stajİngilizce dil sınavları hakkında ihtiyaç duyacağınız konularda bilgiler sunuyoruz sizlere. İhtiyaç duyduğunuz bilgi burada mevcut değilse, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DUYURU VE KAMPANYALAR

IELTS Özel Ders Yararlı Olur mu?
10 Ocak 2021, Pazar

IELTS Özel Ders Yararlı Olur mu?

IELTS sınavına etkili bir şekilde hazırlanmak için için özel ders ne kadar faydalı olur? Hep birlikte buna bir göz atalım.

DETAYLI İNCELE
Haberler ile İngilizce Öğrenin
28 Aralık 2020, Pazartesi

Haberler ile İngilizce Öğrenin

İngilizce öğrenmek isteyen çoğu kişinin başvurduğu belki de en kolay ve en etkili yöntemlerden biri İngilizce haberler izleyerek öğrenmektir.

DETAYLI İNCELE
BEDAVA İNGİLİZCE ÖĞRETEN SİTELER
23 Eylül 2020, Çarşamba

BEDAVA İNGİLİZCE ÖĞRETEN SİTELER

Bedava İngilizce eğitimi sitelerine üye olarak çalışabildiğiniz gibi bir de üyelik istemeyen İngilizce siteler mevcuttur.

DETAYLI İNCELE
Candelas Hakkında Yorumlar

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

Candelas'dan aldığım kursumu tamamladım. Benim için çok yararlı bir kurstu. Hocalarım o kadar sıcak kanlı ve içtendi ki derslere girmek için can atıyordum.Her şey için hepsine teşekkür ederim. Ayrıca her zaman her konuda destek olan Cankutay Bey'e de teşekkür ederim.

Müge İhtiyaroğlu

image

Bundan bir yıl öncesine kadar İngilizce adını duyduğumda içimde bi nefretle karşılık verirdim. İngilizceye karşı bi ön yargım vardı . Ama Candelas eğitim kurumu benim bu ön yargımı yıktı . Oradaki hemen hemen tüm hocaları bizzat tanıyan biri olarak, ders almış biri olarak Candelas eğitim kurumunu gözü kapalı herkese tavsiye ediyorum.

Emine Melis Cangöz

image

İngilizcemi geliştirmek için Candelas ekibinde destek aldım. Yönetici ve idarecilerinin özverili yaklaşımlarını her zaman görebileceğiniz bir ortam vardır. Akın bey ve Cankutay beye bu konuda teşekkür ederim. Ayrıca eğitim sürecinde destekleyici yaklaşımını her zaman hissettiğim javairia Sajjad teşekkür etmek isterim.

Nusret Babacan

image

Disney ICP programı için Candelasla uzun süre iletişimde kaldım. Özellikle Akın hoca cok ilgili alakalıydı. Gercekten cok kaliteli bir eğitimci oldugunu bir öğrenci olarak rahatlıkla söyleyebilirim. Programa katılamadım ancak yine de gece gündüz demeden her konuda yardımcı oldular. Akın hocama ve tüm Candelas ekibine sonsuz teşekkür ederim.

Aslı Kartal

image

Candelas International 'nin bana yeni dünyalar tanıtmasından dolayı müteşekkirim. Kısa bir zaman aralığında benim ihtiyacımı giderecek İngilizce seviyesine getirdiği için ve gerekli İngilizce yeterlilik belgesi IELTS puanı almamda yardımcı oldukları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Safa Mehmet Kavaklı

image

İngilizce eğitim alabileceğiniz en iyi adres kesinlikle Candelas. Anlayışlı ve profesyonel bir ekip. Başta hocam Nasser olmak üzere, Cankutay bey ve tüm Candelas ekibine teşekkür ederim...

Haydar Tanrıver

image

Arkadaş tavsiyesi ile B1-B2 kurunda ders aldım. Akın hocam ve Cankutay bey çok ilgili davrandılar. Çok kibar insanlar. Kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Desteğiniz ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Mehtap Yüksel

image

Kursu kesinlikle tavsiye ederim. Hem yöneticileri hemde eğitmenleri sizin öğrenmeniz için gerekli tüm özveriyi göstermekte. Eğer dersten sonra çok kısa tekrarlar yapabilirseniz hedefinize kesinlikle ulaşabilirsiniz. Tüm gelişimizi yakından takip etmekteler.

Hakan Deniz

image

Candelas'tan İngilizce konuşma eğitimi aldım. Eğitim aldığım süreç boyunca hem cankutay beyin ilgili yaklaşımı hem de nasser hocamın ders yaptığımız zamanlarda kibar ve anlayışlı yaklaşımları için teşekkür ederim.

Hatice Yılmaz

image

Candelas'tan bire bir olarak yüz yüze b1&b2 genel ingilizce eğitim kuru aldım. Tüm süreç boyunca her zaman çok yardımcı oldular. İlk olarak hangi amaca yönelik eğitim almak istediğim yönde bir program oluşturarak özel bir program planlanıldı. Eğitim için ortam şartları ve esnek çalışma saatleri kendiniz ayarlayabiliyorsunuz bu yönden ben çok memnum kaldım. Benimle ilgilenen tüm hocalarıma tekrardan teşekkür ederim. İlgileri ve özellikle de eğitimlerinden dolayı tavsiye ederim.

Sema Ünal

image

Yakınlarımın tavsiyesi üzerine kayıt olduğum kurstan memnun bir şekilde ayrıldım. Birebir eğitimleri sayesinde daha yoğun bir öğrenim süreci yaşadım. Jerry hoca, işinde iyi bir hoca. Eğitimimi aksatmadan sürdürdü ve gelişmeme vesile oldu. Sıcak, sakin bir ortam var ve herkes için tavsiye ederim.

Sinem Başak Polat

image

Merhaba, Candales dil kursunda birebir konuşma dersi aldım. Özellikle anadili İngilizce olan hoca ile çalışmak gayet iyi. Çok fazla verim aldığımı düşünüyorum. Kurs ortamı samimi ve yöneticileri gayet ilgililer. İlgilenen arkadaşlara öneririm mutlaka.

Gökhan Torun

image

Candelas' a başladığımdan beri bana dil öğrenmeyi sevdirdikleri için çok teşekkür ederim iyi bir dil eğitimi almamda bana çok katkıları oldu. Cankutay beye eğitmenlerinize ve Candelas' a tanışmamızdan itibaren, her safhada göstermiş olduğunuz samimi ilgi ve alakadan dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Esra Dağaşan

image

Güzel hocalar ve öğretici,eğitici kitaplarıyla çok verimli bir öğrenim süreci geçirdim, ekip olarak her şeyiyle destek olundu , kişisel gelişimime katkı sağlamamda çok faydası dokunan bir kurum. Kesinlikle tavsiye ederim. İlgi alakanıza çok teşekkürler :)

Pelin Sena Kara

image

1,5 ay gibi kısa bir süre içinde hazırlanmam gereken Toefl sınavı için kaydolduğum dil kursudur. Derslerin birebir olmasının faydası ve eğitmenimin kalitesi bir yana, Gözde hanım ve Cankutay beyin ilgi ve alakasının, iletişimlerinin çok iyi olmasını eklemeden de geçemeyeceğim.

Zeynep Nida Yıldız

image
EĞİTMENLER & KURUMLAR
Kurumsal Çözümler

İngilizce eğitim desteğine ihtiyaç duyan kurum, şirket ve okullar için mükemmel çözümler

  • Güvenlikli online İngilizce seviye tespit sınav hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Kurumsal olarak tüm video kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.
  • İngilizce yayınlarımız ve bize özgü müfredatımızı kullanabilirsiniz.
  • Yüz-Yüze veya canlı online İngilizce eğitim hizmetlerimizden faydalabilirsiniz.
  • İngilizce Konuşma Kulübü hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN

+90 312 431 78 96

Candelas Eğitim 17 yaşında :)

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Siz de takımımızın ve çalışma ortamımızın bir parçası olmak isterseniz, hemen öz geçmişinizi gönderiniz.