BEDAVA İNGİLİZCE ÖĞRETEN SİTELER

BEDAVA İNGİLİZCE ÖĞRETEN SİTELER

Bedava İngilizce öğreten internet siteleri bugün oldukça rağbet görüyor. Bedava İngilizce eğitimi alan pek çok kişinin aynı platform üzerinden birlikte ders çalışmalarıyla ve birbirlerine yönelttikleri sorularla ve geliştirdikleri çalışma metotlarıyla bugün en çok tercih edilen öğrenme programlarından biri hâline geldi. Bu sitelerin çoğu üyelik isteyen siteler. Tıpkı düzenli bir kursa gider gibi her gün aynı saatte internet sitesine girip çalışmalar yapılıyor. Ders çalışma arkadaş grupları ile her gün belirli konular üzerinden gidilip sürekli pratik yapılıyor. Çevrimiçi olan kişilerle ders konuları tartışılabiliyor.

Bedava İngilizce eğitimi veren internet sitelerine üye olarak çevrimiçi ders çalışabildiğiniz gibi bir de üyelik istemeyen temel İngilizce eğitimi veren siteler de var. Bu sitelerde İngilizce konu anlatımına, cümle kurulumlarına ve İngilizce kelimelere bol bol yer veriliyor. Her ünite sonunda kendinizi test edebileceğiniz alıştırmalar ve testler de mevcut.

Bedava İngilizce eğitimi için bu internet sitelerinden faydalanabilirsiniz.

BEDAVA İNGİLİZCE EĞİTİMİ VEREN ONLINE SİTELER

Ders çalışma arkadaşlarıyla birlikte, sizin gibi İngilizce öğrenmek isteyen kişilerle birlikte İngilizce öğrenmek isterseniz b sitelerden yararlanabilirsiniz. İşte birbirinden kaliteli bedava İngilizce eğitimi veren online internet siteleri:

●         BBC Learning English

●         British Council

●         Vocabulary

●         Duolingo

●         English Grammer

●         Englısh Club

●         Livemocha

●         Exam English

●         Talk Englısh

●         Humans Of New York

●         EngVid

●         Lyrics Training

Bu internet sitelerinden biriyle kısa sürede İngilizce öğrenmeniz mümkün. Günlük öğrendiğiniz İngilizce kelime sayılarını size özel profil sayfanıza ekleyerek günlük ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Yine gün içinde çözdüğünüz soruları da kaydederek başarı oranınızı görebilirsiniz.

Bu sitelerin sohbet kısmını da kullanarak sizin gibi aynı düzeyde olan ve İngilizce öğrenmek isteyen kişilerle bolca pratik yapabilirsiniz. Birlikte İngilizce filmler izleyebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz. Yani kısacası bedava İngilizce eğitimi veren online internet sitelerinde de kurslardaki gibi eğitim alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan eğitim alabilirsiniz. Bedava İngilizce eğitimi veren internet sitelerinden İngilizce öğrenen insanlar oldukça fazla. Bu kişilere de yine bu sitelerden ulaşıp, aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. İngilizce öğrendikten sonra da sitedeki diğer eğitim gören kişilere yardım ediyorlar.

Dünya dili hâline gelen İngilizceyi öğrenmek, artık eskisi kadar zor değil. İngilizce eğitimi veren birçok alternatif var. Üstelik maddiyata dayanmadan, hiçbir maddi karşılık beklemeden bedava İngilizce öğrenebileceğiniz, yazımızda da bahsettiğimiz internet siteleri de var. Yeter ki siz öğrenmek için kararlı ve azimli olun. Öğrenebileceğiniz pek çok kaynak ve alternatif var. Üstelik bulunduğunuz yerden kalkmadan, yol problemi yaşamadan ve yorulmadan da bu internet sitelerinden yararlanabilir, İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bu kadar imkâna sahipken hâlâ İngilizce öğrenmek için neyi bekliyorsunuz?

  • 23 Eylül 2020, Çarşamba
, ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
İngilizce Öğrenirken Karşılaşılan Zorluklar

İngilizce Öğrenirken Karşılaşılan Zorluklar
SONRAKİ YAZI

YUKARI