Cambly Programı İncelemesi

Cambly Programı İncelemesi

İngilizce öğrenmek her geçen gün daha da kolaylaşıyor. Gelişen teknoloji ile birlikte İngilizce öğrenmek de bir o kadar zorunluluk hâline geldi. Sunulan imkânlar sayesinde artık oturduğunuz yerden bile İngilizce öğrenmek çok daha kolay. En etkili İngilizce öğrenme yöntemlerinden biri de cambly İngilizce yöntemidir. Özellikle son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemler arasındadır. Yetişkinlerden çocuklara kadar İngilizce öğrenmek isteyen çoğu kişinin ilk tercihi Cambly İngilizce uygulamasıdır. Peki, ama cambly programı nedir? Neden bu kadar başarılıdır? Cambly ücretli mi? Ücretli ise cambly ücretleri ne kadardır? Bu ve bunun gibi tüm sorularınızın cevabı makalemizde.

Cambly İngilizce Nedir?

Cambly, İngilizce öğrenmek isteyen kişilere, anadili İngilizce olan eğitmenlere direkt erişim sağlayabilen İngilizce öğrenim uygulamasıdır. Cambly uygulamasının en büyük özelliği eğitmenlerin her birinin anadilinin İngilizce olması ve ders saatlerini kendinizin belirlemesidir. Ders programınızı da yine kendiniz belirlersiniz. İngilizce eğitmenlerle görüntülü derslere girebilir ve girdiğiniz ders videolarını kaydederek daha sonra da tekrarını yapabilirsiniz. Uygulamanın bir diğer önemli özelliği ise eğitim aldığınız sürede anlık çeviri yapma özelliğinin bulunmasıdır. Eğitim sırasında aklınıza gelmeyen bir kelimeyi anadilinizde yazıp çevirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra cambly İngilizce uygulamasında, on saatlik özel İngilizce dersine girerek, özel online İngilizce öğrenme sertifikasına da sahip olabiliyorsunuz.

Cambly İngilizce uygulaması her seviyede İngilizce öğrenmek isteyen öğrenci ve iş yaşamında kendini geliştirmek isteyen çalışanlar için uygundur. Derslerin, kendi boş saatlerinize göre ayarlanması hiçbir dersi aksatmadan tüm derslere girme imkânı sağlar. Cambly İngilizce uygulaması ile pratik yapabilir, var olan İngilizcenizi daha da geliştirebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde vakit kaybetmeden bir an önce eğitmenlerinizle seviyenizi belirleyerek derslerinize başlayabilirsiniz. Tüm bu özelikleriyle dünyada en çok kullanılan İngilizce uygulamalarından biridir.

Anadili İngilizce olan eğitmenlerinize aklınıza takılan her soruyu sorabilir, özellikle öğrenmek istediğiniz konuları çalışabilirsiniz. Öğrenciler sınav zamanlarında dilediği kadar alıştırma yapabilir ve canlı olarak sınavda çıkabilecek soruları çözebilirler.

Cep telefonuna indirdiğiniz Cambly İngilizce uygulaması ile dilediğiniz her dakika özel eğitmenlerinizle görüşebilirsiniz. Evde, işte ya da nerede olursanız olun eğitmenlerinizle iletişime geçip, eğitiminize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Cambly Ücretli mi?

İngilizce öğrenimini hızlandıran bu uygulama için belki de herkesin merak ettiği tek soru cambly ücretli mi? Cambly ücretleri ne kadar? Hiç uzatmadan direkt cevaplara geçelim. Cambly uygulamasını indirmek ücretli değil. Ücretsiz olarak Cambly uygulamasını indirebilirsiniz. Yine uygulamayı belirlenen deneme süresi boyunca kullanabilir ve bolca pratik yapabilirsiniz. Deneme süreniz bittiğinde ise kaldığınız yerden devam edebilmek için Cambly fiyat listesini girmek istediğiniz derslerin süresini yazarak belirleyebilirsiniz. Cambly ücretleri abonelik uzunluğunuza göre değişkenlik göstermekte. Cambly İngilizce uygulamasının ücretini de bir nevi siz belirliyorsunuz, diyebiliriz. Her gün kaç dakika derslere katılacağınızı belirleyip kaç ay devam edeceğinize göre ücretler de değişkenlik gösteriyor. Meselâ sadece bir aylık aboneliği seçebileceğiniz gibi on iki aylık abonelikleri de seçebilirsiniz. Seçtiğiniz abonelik uzunluğuna göre, Cambly ücretleri belirleniyor.  Cambly İngilizce uygulamasında, ücretleri peşin ödeyebileceğiniz gibi taksitlendirme seçeneği de bulunuyor.

Özel bir mekân zorunluluğu olmadığını ve derslere dilediğiniz her yerden katılma imkânını düşündüğümüzde, diğer ücretli kurslara göre çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Cambly İngilizce uygulaması, İngilizceyi hem anadili İngilizce olan eğitmenlerden alıp hem de dersleri kendinizin belirlediği oldukça cazip bir uygulama.

İster özel bir kursa gidin ister Cambly İngilizce uygulamasını indirin. Ama mutlaka İngilizceyi öğrenin.

  • 26 Kasım 2020, Perşembe
, , , , , , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
En Etkili İngilizce Çalışma Teknikleri

En Etkili İngilizce Çalışma Teknikleri
SONRAKİ YAZI

YUKARI