Daha Hızlı İngilizce Öğrenmenin 4 Yolu

Daha Hızlı İngilizce Öğrenmenin 4 Yolu

Yabancısı olduğumuz kültürleri tanımak anlamak kendimizi tanıtmak ve anlatmak ihtiyacı içindeysek, İngilizce biraz gayretle hiç de zorlanmayacağımız bir dildir. İngilizce öğrenmek zor mu diye sormadan önce, İngilizce bilmek hayatınızda neler değiştirir, bir düşünün. İngilizce öğrenmenin önemini kavradıktan sonra önünüzde daha önemli bir sorun belirecektir: Daha hızlı ve daha etkili nasıl öğrenebilirim?

Herkes kendi hızıyla İngilizce öğrenir, ancak gelecekteki hedeflerinize doğru ilerledikçe, sizi mümkün olan en kısa sürede başarıya yönlendirmek için buradayız. Bu yazıda, İngilizceyi biraz daha hızlı öğrenmenize yardımcı olabilecek beş ipucu bulabilirsiniz.

1) Mümkün olduğunca çok dinleyin

İngilizce konuşmaları dinlemek, kelime dağarcığınızı ve konuşma becerilerinizi geliştirmenin en etkili yollarından biridir. Öğrendiğiniz dilde konuşmalar ve videolar dinledikçe o dil hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. Daha da önemlisi, o dili hayatınızın bir parçası haline getirirsiniz. Böylece, hem dinleme hem de konuşma becerilerinizi geliştirmiş olursunuz. Tüm bunlar için tek bir kaynaktan destek almak en doğrusudur. Candelas Online Video Dersler, uzman eğitmenlerden çok sayıda video içeriğine sahiptir.

2) Bir partnerle İngilizce pratik yapın

Çalışma ortakları birbirlerinin farklı konuları anlamalarına, sorularla konuşmalarına ve İngilizce becerilerini uygulamalarına yardımcı olabilir. Bölgenizde İngilizce öğrenen diğer kişileri bulun. Bu kişilerle bol bol İngilizce konuşun. Siz İngilizce konuşmak için uğraştıkça zihniniz size daha çok yardımcı olacaktır. Bir dil her şeyden önce konuşarak öğrenilir.

3) Çocukların kitaplarını ve çizgi romanlarını İngilizce okuyun

Resimli çocukların kitaplarını ve çizgi romanlarını İngilizce okumak, özellikle yeni başladığınızda kelimeleri bağlamlandırmaya ve öğrenmeyi eğlenceli hale getirmeye yardımcı olur. Ücretsiz online kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Bunun için internette birçok ücretsiz bilgi kaynağına erişebilirsiniz. İngilizceyi hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olabilecek çok çeşitli ücretsiz podcast'ler ve çevrimiçi kullanılabilir uygulamalar vardır. Başlamak için, bu İngilizce podcast'leri deneyebilirsiniz.

4) Kendine inanın

Kendinize güven, hedeflerinize ulaşmak için en büyük varlıklarınızdan biridir. Risk alın ve hata yapmaktan korkmayın. Hatalar basitçe öğrenme fırsatlarıdır. Bu fırsatlardan yararlandıkça İngilizceyi tamamen güvenle konuşacaksınız.

İngilizce Özel Ders | Birebir İngilizce Ders | Ankara İngilizce Kursu | İngilizce Kursu Ankara | Online İngilizce Ders | İngilizce Özel Ders Online 

  • 15 Mayıs 2020, Cuma
,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
Kaçırdığınız İngilizce Konuşma Becerileri

Kaçırdığınız İngilizce Konuşma Becerileri
SONRAKİ YAZI

YUKARI