BASILI YAYIN
202K
Advance Your Vocabulary kitabımız C1 - C2 Akademik seviyede kelime çalışmaları yaparak ileri seviyede kelime öğrenebileceğiniz bir kitaptır. Bu kitapla tüm İngilizce sınavları için kelime ve cümle kurma becerileriniz gelişir.
400 SAYFA 3000+ AKTİVİTE
0

240,00

40% İNDİRİM ₺399,00
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

▪ Detaylı Türkçe Anlatım

▪ 3000+ Soru ve Aktiviteler

▪ C1 & C2 Advanced İleri Seviye

▪ 1000+ Akademik Kelime

▪ YDS - YÖKDİL - TOEFL - IELTS - PAE Sınavlarında Kullanılan Kelimeler

Değerli Öğrencimiz,

ADVANCE YOUR VOCABULARY kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Kitabımızla, bugüne kadar öğrenmeye çalıştığınız akademik ileri seviye İngilizce kelimelerini farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kullanarak kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Kitapta ileri düzey kelimeler, öğrenmenizi kolaylaştırmak için kategorize edilmiş, kısa ve sade açıklama- larla sunulmaktadır. Bol aktiviteler ve sorular ile desteklenen kitabımız öğrendiğiniz kelimeleri unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir.

Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız, öğrendiğiniz kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir.

Aktiviteler “sınıflandırılmış kelimeler” altında verilmektedir. Yani, belirli bir konuda kelimeler verilir ve arkasından bu kelimeleri öğrenmenizi sağlayacak çok çeşitli sorular karşınıza çıkar.

Kelime çalışmalarının temel hedefi aktiviteler ile doğal bir şekilde size C1 – C2 seviyesinde bilmeniz ge- reken en temel akademik kelimeleri öğretmektir.

Çözeceğiniz sorular ile bol kelime ezberleyecek ve bu kelimelerin kullanım alanlarını yine kalıcı bir şekil- de öğrenebileceksiniz.

Bireysel çalışmalarınızda sesli bir sözlük yardımı almanız eğitim sürecinizin kalitesini artıracaktır. Böylece kelimeleri doğru telaffuz ile öğrenebilirsiniz.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf orta- mında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

“Advance Your Vocabulary” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 seviyede akademik kelime bilgisini öğrenmiş; C1 & C2 seviyesinde yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

“Advance Your Vocabulary” kitabımızın içerikleri YDT - YKS DİL, Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Bilkent Hazırlık Atlama PAE, Üniversite Hazırlık Atlama, Üniversite İngilizce Dil Hazırlık, YDS & YÖKDİL ve bunun gibi İngilizce sınavları için de YAPISAL temelinizi geliştirmek üzere planlanmıştır.

Bu kitabımızı tam olarak ve etkili bir şekilde bitirdiğinizde, bu sınavlarda çıkan soruları daha rahat çöze- bilecek, daha kaliteli speaking ve writing yapıları kurabileceksiniz.

Sizlere öğrenme sürecinde başarılar diler, her zaman bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.