İngilizce Konu Anlatımı Siteleri

İngilizce Konu Anlatımı Siteleri

Bugün dünya üzerinde en çok konuşulan diller arasından birinci sırada İngilizce yer alıyor. Bu durum da İngilizce öğrenmeyi bir gereklilik ve ihtiyaç hâline getiriyor. İngilizce öğrenmenin birçok yolu var. Bugün dünya üzerindeki onlarca ülkede iletişimin sağlandığı İngilizceye ihtiyaç ne kadar artıyorsa kolay öğrenme yöntemleri de her gün bir o kadar gelişiyor. İngilizce öğrenmek için kursa gitmeyi seçenler olduğu gibi internet ortamından da İngilizce öğrenmeyi seçenler oldukça fazla. Evde boş vakitlerinde, dışarı çıkmadan internet ortamından İngilizce öğrenmek isteyenler, İngilizce konu anlatımı sitelerinden ya da İngilizce öğreten uygulamalardan kısa sürede bu dili öğrenebiliyorlar.  İngilizce konu anlatımı sitelerinden İngilizce öğrenmenin en büyük avantajı, ders çalışma saatini kendine göre ayarlayabilme imkânı. Ve dilediğiniz yerden, kendi boş saatlerinize göre çalışma saatlarini ayarlayabilme imkânı.

Kimi İngilizce konu anlatımı sitelerine üyelik gerektiği gibi kimisine de üyelik şartı olmadan direkt girebilirsiniz. Yine İngilizceyi en hızlı şekilde öğrenme metotlarını, etkili ders çalışma tekniklerini de bu sitelerden öğrenebilirsiniz.

İngilizce konu anlatımı sitelerinde, her konunuun yazılı anlatımını bulabileceğiniz gibi video şeklinde anlatımını da bulabilirsiniz. İngilizce üniteler, tüm detaylarına kadar anlatılıyor ve her ünite sonunda kendinizi değerlendirebileceğiniz alıştırmalar bulunuyor. Her ünitenin videolu anlatımı da mevcut. Ünite ünite değerlendirme sınavları, karma testler ve boşluk doldurma testleri de mevcut.

İş yaşamından dolayı kursa gidemeyen herkes İngilizce konu anlatımı sitelerinden faydalanarak kısa sürede İngilizceyi öğrenebilir. Yine eğitim hayatında da bu siteleri kaynak olarak değerlendirip İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

Siz de İngilizceyi kursa gitmeden intenet sitelerinden öğrenmek istiyor ya da var olan İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız bu sitelerden faydalanabilirsiniz.

İşte İngilizce konu anlatımı siteleri:

5 Minute English

Gramer ağırlıklı konu anlatımlarını rahatlıkla bulabileceğiniz bir site. İngilizce öğrenme konusunda en çok yapılan hataları yani gramerdeki hataları ele alıp doğrusunu güzel bir şekilde anlatan bir site.

Alison Grammar Course

İngilizce konu anlatımı sitelerinden kursu andıran bir site. Sizin gibi pek çok İngilizce öğrenmek isteyen kişilerle iletişim kurabileceğiniz, onlıne eğitim sitesi. Birlikte ders videoları izleyip ödevlerin hazırlandığı, anlamadığınız yerleri videodaki öğretmenlere sorabileceğiniz en aktif sitelerden biri.

English Club

Bu sitede de gramer anlatımına ağırlık veren sitelerden. Gramer anlatımının yanı sıra sürekli yapılan gramer hatalarının açıklandığı bir site.

English Grammar 101

İngilizce ünitelerin diğer sitelere oranla daha kısa ve net anlatıldığı bir site. Her ünite sonunda alıştırmalara daha fazla yer vererek konuların pekiştirilmesini sağlıyor.

Dersimiz İngilizce

Gramer anlatımına ve alıştırmalara ağırlık veren bir site. Türkiye’de en çok kulanılan sitelerden bir tanesi.

Edufind’s English Grammar Guide

Konu anlatımlarının diğer sitelere oranla daha kısa tutulduğu, örneklere ve alıştırmalara daha fazla yer verilen bir site.

Grammarly Handbook

İngilizce bilenler için İngilizelerini daha da geliştirmek için kurulmuş olan bir site. Üst düzey İngilizcelerini ve gramer bilgilerini geliştirmek isteyenler için kurulmuş olan bir site. Açıklamaların blog şeklinde anlatıldığı kişisel bilgilere daha fazla yer verilen büyük bir site.

Youtube

Son olarak İngilizce konu anlatımı sitelerine verebileceğimiz en güzel sitelerden bir tanesi de Youtube. İngilizce ünitelerin uzun videolar olarak anlatıldığı kanallarıyla en iyi İngilizce öğrenme sitelerinden bir tanesi de Youtube. İngilizce ünitelerin, ders notlarının, gramer hatalarının uzun uzun anlatıldığı birçok kanal ve videolara sahip.

Siz de kursa gitmeden, ortamını ve saatini kendiniz belirleyerek İngilizce öğrenmek istiyorsanız, bu sitelerden yararlanabilirsiniz.

  • 31 Ocak 2021, Pazar
, ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
YUKARI