İngilizce Özel Ders Almanın Avantajları

İngilizce Özel Ders Almanın Avantajları

İngilizce öğrenmek artık hepimiz için bir zorunluluk haline geldi. İngilizce öğrenmek için pek çok kurs seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu olmak üzere öğrencilerin seviyelerine göre sınıflar açılmaktadır. Ancak bu kursların yanı sıra özel ders gibi bir seçenekte karşımıza çıkmaktadır. Çoğunlukla özel derslerin daha masraflı olabileceği düşüncesi ile insanlar bu kurslara yönelmektedir. Ancak özel ders almanın da kendi içinde pek çok avantajı bulunmaktadır.  Bu yazıda, İngilizce özel ders alma avantajlarına dair detaylar bulabilirsiniz.

İngilizce ÖZEL Ders

Birebir Ders

Bir kursa gittiğinizde kalabalık bir sınıfta ve dışarıda genellikle Türkçe konuşulur ve İngilizce konuşma pratiği pek yapılamaz. Ancak özel derste öğretmen ve öğrenci birebir ders yaptığı için, öğretmen çoğunlukla İngilizce konuşabilir ve böylece öğrencinin de İngilizce konuşması sağlanır. Öğrencinin Türkçe konuşması gibi bir seçeneği yoktur, bu da öğrencinin İngilizce konuşma becerisini geliştirmektedir

Daha Çok Odaklanma

Kurslarda sınıf içi ortam sebebi ile dersi dinlememe, dikkat dağınıklığı, başka şeylerle ilgilenme gibi unsurlar ön plana çıkabilmektedir. Ancak özel derste böyle bir durum oluşmaz. Öğretmen ve öğrenci birebir ders yaptığında, öğrencinin başka bir şeyle ilgilenme durumu oluşmaz. Dikkati dağıldığı zaman, öğretmen bu duruma göre önlemler alabilir.

Zaman Tasarrufu

Özel ders alındığı zaman, dersin toplam süresi kurstan daha kısadır. Konular daha hızlı ilerler ve böylece öğrenme süresi çok daha hızlı olur. Ders saatlerine öğretmen ve öğrenci beraber karar verebilir, ya da planlamalarını değiştirebilir.  Örneğin, öğrenci hali hazırda bir okulda öğrenci ise dersler sınavlardan önce daha yoğunlaştırılabilir, ders takvimi öğrencinin de isteğine göre ayarlanabilir. Bu da öğrenme kalitesini artıran en önemli unsurdur.

  • 12 Şubat 2020, Çarşamba
, ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
Çocuklarda Dil Gelişimi

Çocuklarda Dil Gelişimi
SONRAKİ YAZI

YUKARI