MSM Akademi Prag Çek Cumhuriyeti Programları

THE INTERNATIONAL UNION OF YOUTH MSM PRAG, ÇEK CUMHURİYETİ

MSM (Uluslararası Gençlik Birliği), MSM Akademi dil okulu ve MSM Uluslararası Futbol Akademisi'ni de içeren, sportif, kültürel ve eğitime dayalı bir birliktir. Şirket, eğitsel ve sportif alanda işbirliğini geliştirmek, uluslararası ve kültürel değişimi genişletmek ve tüm dünyadan genç insanların arasındaki arkadaşlık ve karşılıklı anlayışı güçlendirmek maksadıyla 2007'de Prag'da kurulmuştur. MSM'deki aktivitelerin odaklanmış olduğu ana şey, yurtdışında, Çek Cumhuriyeti ve diğer ülkelerde alınacak olan eğitimdir. Bu kurum, dünyanın en iyi üniversitelerine girişte, yabancı dil kursları ve eğitim programları hakkında danışmanlıkta, vize başvurularında gerekli belgelerin toplanmasında, eğitim süresince olan kültürel, sportif ve adaptasyon programlarının organize edilmesinde ve çeşitli stajlar ve profesyonel eğitimler konusunda yardım ve destek sağlar.

 

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK KURSLARI

Bu kurslar Çek Cumhuriyeti'nde bir üniversiteye girmek isteyen öğrenciler için yoğun hazırlık programlarıdır. Bu ülkede yüksek öğrenim hem Çekce (ücretsiz) hem de İngilizce (makul fiyatlarla) dillerinde verilmektedir. MSM Hazırlık Programları Çek Teknik Üniversitesi (CTU) ve Çek Fen Bilimleri Üniversitesi'nde (CULS) düzenlenir. Kursun ardından öğrenciler istedikleri Çek devlet ya da özel üniversitelerinde Lisans ya da Master programlarına başvurabilirler.

Yoğunluk: Haftada 28-29 saat.

Zorunlu dersler: Çekce ve İngilizce dilleri, Matematik.

Öğretmenler: CTU ve CULS'tan profesörler.

Süre: 1 akademik yıl ya da 6 ay.

 

ÇİFT DERECE – ÇEK CUMHURİYETİ + İSVİÇRE

Bu çift dereceli lisans programının ilk iki yılı Prag'da (CULS) ve üçüncü yılı ise İsviçre'dedir (Hotel Institute Montreux or Cezar Ritz Colleges). Son yıl boyunca öğrenciler İsviçre'de ya da başka bir ülkede 4-6 aylık zorunlu maaşlı staj yaparlar. Programın bitiminde öğrenciler iki diploma sahibi olurlar: Çek İşletme Yönetimi Lisans Derecesi ve İsviçre Uluslararası Otel Yönetimi Yüksek Diploması ya da Turizm ve Otel Yönetiminde İsviçre Uluslararası İşletme Lisans Derecesi.

Giriş şartları: Lise diploması ve IELTS'ten en az 5.0.

 

BRITISH HAZIRLIK KURSU

avrupada_ingilizce

Prag'daki bu Hazırlık Programı İngiltere'deki TRC Koleji işbirliği ve 3. Seviye (A Seviyesi ya da IB ile aynı) QUALIFI Birleşik Krallık Sınav Kurulu desteğiyle geliştirilmiştir. Bu program öğrenciye dünyada İngilizce dilinde eğitim verilen herhangi lisans programına veya TRC'nin İngiltere, Amerika, Kanada ya da Karayipler'deki partner üniversitelerinden birine garanti olarak yerleşmesine olanak verir. Programdaki tüm öğrenciler Galler'deki Bangor Üniversitesi'nden şartlı kabul mektubu alırlar. Bu hazırlık programı CULS'ta düzenlenir.

Giriş şartları: Lise diploması, IELTS'ten en az 4.0 veya bunun dengi bir skor.

 

STAJLAR

MSM, üniversite öğrencilerine ve profesyonellere, Çek Cumhuriyeti'ndeki prestijli üniversiteler ve şirketlerde çeşitli alanlarda staj imkanı sağlamaktadır. Bu staj programları profesyonel becerilerin gelişmesine, iş deneyimi edinilmesine  ve pratik bilgi kazanılmasına yardımcı olur. Programları İngilizce ve Çek dilinde almak mümkündür. Bu, yabancı dil becerilerinizi ve CV'nizi geliştirmek için mükemmel bir yoldur.

 

BRITISH COUNCIL DİL KURSU, PRAG

''English holidays in Prague'' programı İngiliz Konseyi işbirliği ile düzenlenir. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz tatilleri esnasında öğrenciler 8, 10, 14 günlüğüne Prag'a gelebilirler. Ana dili İngilizce olan kişiler, yüksek İngiliz standartları, İngilizce dilini öğretme alanında önde gelen uzmanlar, bireysel yaklaşım, modern öğretme metodları, çok fonksiyonlu eğitim materyalleri, Avrupa'da geziler ve eğlendirici aktiviteler – tüm bunlar programın önemli bir parçasıdır.

 

DİL EĞİTİMİ İÇİN YAZ KAMPLARI

İngilizce, Çekce ve Almanca dil becerilerini geliştirmeyi hedefleyen bu yaz kursu 1 ay sürmektedir. Bu kurs ayrıca Çek Cumhuriyeti'nin zengin tarihi ve kültürünü tanıtmayı da içermektedir. 6 başka Avrupa şehrine tur düzenlenir: Karlovy Vary, Cesky Krumlov, Dresden, Münih, Berlin ve Viyana. Hem İngilizce'yi ana dili İngilizce olan kişilerden öğrenirsiniz hem de Prag dahil 7 Avrupa şehrini ziyaret etmiş olursunuz. MSM yaz dil eğitimi kampları unutulmaz bir yaz geçirmeniz ve dünyanın farklı yerlerinden insanlarla buluşmanız için harika bir yoldur.

Konaklama: Öğrenci yurdu.

Yaş sınırı: 14+

 

MSM ULUSLARARASI FUTBOL AKADEMİSİ, PRAG

MSM Uluslararası Futbol Akademisi – Prag, 1 aylık ve 1 yıllık olarak, yoğun futbol eğitimlerini, oyunları, turnuvaları ve dil kurslarını kombine eden programlar sunar. Program Çek Cumhuriyeti Futbol Topluluğu işbirliği ile geliştirilmiştir. Eğitimler Futbol Topluluğu, AC Sparta Prag ya da FC Admira Prag sahalarında gerçekleştirilir. Genç profesyoneller ünlü Çek koçlar tarafından eğitilir ve Avrupa futbolunda profesyonel bir kariyere başlama şansı bulurlar. Bunu yaparken aynı zamanda bir Avrupa üniversitesinden derece alma fırsatını da elde ederler.

 

AVRUPA KÜLTÜR TURLARI

Bu program öğrenciye, eğitim programlarıyla, en güzel Avrupa şehirlerine yapılacak heyecan verici turları birleştirme olanağı verir. Prag sıklıkla 'Avrupa'nın kalbi' diye anılır ve buradan birçok Avrupa şehrine seyahat etmek kolay ve hızlıdır. Bu şansı sonuna kadar kullanın! Sadece 1 ayda, 3 ülkeyi, 7 şehri gezebilir, farklı kültürleri keşfederken dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu turla, Prag, Berlin, Münih, Dresden, Viyana, Karlovy Vary ve Karlstejn Kalesi'ni ziyaret edebilirsiniz!

avrupa_kültür_turları

 

MSM hakkında daha detaylı bilgi için sayfasını ziyaret ediniz.

çekyada eğitim

Kayıt ve daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz. 

Telefon: +90 312 431 78 96

Mobil: + 90 505 287 30 20

E-mail: info@candelasegitim.com

  • 11 Ağustos 2020, Salı

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
MSM Akademi Prag Kısa Süreli İngilizce Kursları

MSM Akademi Prag Kısa Süreli İngilizce Kursları
SONRAKİ YAZI

YUKARI