Öğrencilerin En Çok Tercih Ettikleri Ülkeler

Öğrencilerin En Çok Tercih Ettikleri Ülkeler

Yurtdışında eğitim almak öğrencilerin tercih ettikleri bir unsurdur. Gençler yurtdışındaki okullara günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde kolayca ulaşabilmekte, başvuru yapabilmektedirler. Amerika, İngiltere ve Almanya en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Dilerseniz en çok tercih edilen ülkelere beraber bir göz atalım.

Her yıl birçok öğrenci özellikle İngilizce dil becerilerini geliştirmek için İngiltere’ye gelmektedir. İngiltere eğitim için en çok tercih edilen ülkelerin başında gelmektedir. Gerek dil okulları gerekse üniversite bakımından revaçta olan bir ülkedir. Cambridge, Oxford gibi gözde üniversiteler burada bulunmaktadır. İngiltere’de en çok tercih edilen şehir ise Londra’dır.

Bir diğer tercih edilen ülke ise Amerika’dır. Öğrenciler için Amerika her zaman çok cazip olmuştur. Amerika’da yaşayan ve çalışan çok sayı da başarılı Türk bulunmaktadır. Harvard, Stanford, Yale gibi dünyaca ünlü ve başarılı üniversiteler de Amerika da bulunmaktadır.

Başka tercih edilen bir ülke ise Almanya’dır. Avrupa’da Türk nüfusunun en yaygın olduğu ülkelerden birisidir ancak Türk öğrencilerinin ilk tercihi değildir. Bunda Almanca bilme zorunluluğunun da etkisi vardır.

Bir başka ülke ise İrlanda’dır. İrlanda uluslararası öğrencilere karşı her zaman oldukça misafirperverdir. İrlanda da Dublin, Galway ve Limeric şehirlerinde Türk nüfusu fazladır. İrlanda özellikle kolay vize vermesi sebebi ile de tercih edilmektedir.

Fransa da eğitim masrafları düşüktür. Bu nedenle öğrenciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. Yine Paris’te Türk nüfusu oldukça yoğundur.

Yukarı da bahsettiğimiz şehirler dışında da tabii ki pek çok ülke ve şehir eğitim için tercih edilmektedir. Bizim tavsiyemiz ise eğer yurtdışında eğitime başladıysanız, daha çok yabancılarla iletişim halinde olup yabancı dilinizi olabildiğince geliştirmenizdir.

  • 23 Ağustos 2019, Cuma
, , , , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
Montessori Eğitimi

Montessori Eğitimi
SONRAKİ YAZI

YUKARI