Online İngilizce Öğrenmenin Avantajları

21.yüzyılda evinizden ya da iş yerinizden dil öğrenebilmeniz mümkündür; kendi İngilizce öğretmeninizden yüzyüze bir şekilde bu dersleri çevrimiçi platformlar aracılığı ile alabilirsiniz.

ingilizce kurs

Öncelikle zamandan tasarruf edebilirsiniz çünkü okula gitmek zorunda olmazsınız. Aynı zamanda okula gitmek için ulaşım ile ilgili herhangi bir harcama yapmayacağınızdan paradan da tasarruf etmiş olursunuz. Bir başka avantajı ise evinizde ya da iş yerinizde; dersi nerede ve ne zaman almak istediğinizi seçebilme şansınızın olmasıdır.

Temelde aynı zamanda kitaplar ve DVDler gibi ders materyalleri için de ayrıca bir ödeme yapmazsınız çünkü genellikle bunlar zaten derslerin doğal birer parçasıdır ve dersler esnasında size temin edilir veya temin etmenize yardımcı olunur. İnternet olağanüstü bir kaynaktır ve öğretmeniniz sadece bir tıklamayla video ya da ses klipleri, resimler, örnekler, tanımlamalar ve egzersizler gibi materyalleri buradan edinebilir.

Dersleri video ya da ses dosyaları halinde kaydedebilir ve ne zaman isterseniz tekrar izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz. İngilizce öğrendiğiniz online platform size izin verdiği sürece platformdaki interaktif tahtayı kullanabilirsiniz. Bunun en iyi yanı, notlarınızı kaydedip dijital bir döküman halinde saklamanıza olanak vermesidir.

Öğretmeniniz ve siz aynı anda okuyabilir ve yazabilirsiniz. Bu tür karşılıklı anlık uyumlar öğrenmenin en hızlı yoludur. Aynı zamanda ne çalışmak istediğinizi de seçme şansınız olabilir çünkü öğretmeniniz önceliklesizin ihtiyaçlarınıza odaklanmış olacaktır.

Tüm bunları yapmak için ihtiyacınız olan tek şey iyi bir internet bağlantısıdır. Kulaklıklar, bir web kamerası ve bir mikrofon da aynı zamanda iyi bir iletişim sağlamak için önemli gereksinimlerdendir.

  • 10 Ocak 2019, Perşembe
, , , , , , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
İsveç Jönköping Üniversitesinde Okumak için 7 sebep

İsveç Jönköping Üniversitesinde Okumak için 7 sebep
SONRAKİ YAZI

YUKARI