Teacher Training İngilizce Mesleki Eğitim Kursları

Değerli İngilizce Öğretmenimiz,

Candelas International İngilizce Öğretmenlerimiz için İngiltere pazarında en ucuz ama en kaliteli Öğretmen Eğitim programını ortak okulu Anglolang ile beraber hazırlamıştır.

Eğitime yapılan emek ve para yatırımı mutlaka pozitif geri döner gerçeğinden hareketle aşağıda detayları verilen “Teacher Training” kurslarından birine katılabilirsiniz.

Bu kurs ile yaz tatilinizde 2 hafta İngiltere seyahati yapmış olacak ve mesleki anlamda geleceğinize yatırım yapacaksınız.

Bu eğitim seyahati grup halinde planlanacaktır. Böylece seyahat farklı şehirlerden gelen meslektaşlarımızın tanışması ve kaynaşması için mükemmel bir ortam sunacaktır.

Seyahat süresince bir çok ücretsiz ve ayrıca ücretli aktiviteler ile çevre şehirlere turlar da planlanacaktır. Londra seyahati ve Londra’da bir hafta sonu kalma, Manchester sehayati vb... Extra turlar orada grup ile beraber planlanacağı için aşağıdaki paketlere dahil edilmemiştir. Örnek olarak Londra’ya gitmeye karar verilirse, tura katılmak isteyen kişilere ve tarihine göre orada tren bileti alınacak ve ucuz otel rezarvasyonu yapılacaktır.

Anglolang Dil okulu deniz kenarında ve İngiltere’nin en güzel şehirlerinden biri olan Scarborough’da bulunmaktadır. Bir huzur ve dinlenme şehridir. Burada boş zamanlarımızda trekking, jogging, running yapma imkanımız olduğu gibi bir çok tarihi mekanları görme imkanımız olacaktır.

Şehir küçük olduğu için adaptasyonu kolay bir ortamdır ve bir çok büyük şehre kolay ulaşımı mevcuttur. Çok renkli bir hayatı vardır. Gece dışarıda yemeğe ve ya dansa gitmek isteyenler için bir çok local destinasyon mevcuttur. Maksimum güvenli bir şehirdir.

Programa katılmak isterseniz lütfen aşağıdaki detayları sırasıyla inceleyiniz. Daha sonra başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

İngiltere “Teacher Training” Öğretmen Mesleki Eğitim Programı detayları

Teacher Training eğitimi kapsamında aşağıdaki kurslardan birine 2 hafta süre ile katılabilirsiniz.

İlgi alanınıza göre aşağıdaki konulardan birini seçtikten sonra 5 tane opsiyon göreceksiniz.

5 opsiyon size konaklama seçeneği, yemek seçeneği ve fiyat aralığını göstermektedir.

İlk önce ilgi alanınıza göre bir KURS PROGRAMI seçiniz.

Kurs Programları:

1 - CONTENT & LANGUAGE INTEGRATED LEARNING (CLIL)

This introductory CLIL course is for teachers who are currently teaching, or preparing to teach, an academic subject in English. Academic subjects include Geography, History, Biology, Economics, Citizenship, to name but a few. Morning sessions focus on language development where participants gain confidence in using English. The afternoon methodology sessions introduce fresh and communicative approaches to teaching your subject through English.

2 - EFFECTIVE USE OF TECHNOLOGY IN TEACHING

This course is for teachers who would like to increase their awareness and usage of technology in a teaching context. Morning sessions focus on language development where participants gain confidence in using English. The afternoon methodology sessions introduce fresh and communicative approaches to using technology in teaching. Please note that general classroom technology tips are demonstrated which are not specific to any particular discipline. You will then be able to adapt them to your own subject.

3 - ENGLISH LANGUAGE TRAINING FOR VOCATIONAL TEACHERS

This course is for those teachers who are working in vocational or technical secondary education. The training will focus on improving participants’ confidence in English as well as furnishing them with the skills necessary for better vocational teaching.

4 - INTENSIVE ENGLISH LANGUAGE TRAINING

(FOR SCHOOL ADMINISTRATORS  & TEACHERS OF SUBJECTS OTHER THAN ENGLISH)

This course is for teachers of subjects other than English and those who work in an administrative or managerial role in an educational institution (primary, secondary or tertiary sector).

5 - LANGUAGE & METHODOLOGY FOR TEACHERS OF ENGLISH – A BLENDED APPROACH

This course is for English teachers who are working in the primary or secondary sector. Morning sessions focus on language development where participants gain confidence in using English. The afternoon methodology sessions introduce fresh and communicative approaches to teaching English.

Nasıl bir program katıldığınızı görmek için aşağıdaki linkleri incelemenizi tavsiye ederiz.

http://anglolang.com/videos/ Teacher Training

http://www.greengablesscarborough.co.uk/ 

 

Sorularınız için lütfen bizimle iletişim kurunuz. 

Telefon: +90 312 431 78 96

Mobil: + 90 505 287 30 20

E-mail: info@candelasegitim.com 

  • 17 Ocak 2019, Perşembe
, , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
University of California-Irvine SERTİFİKA ve DİPLOMA programları

University of California-Irvine SERTİFİKA ve DİPLOMA programları
SONRAKİ YAZI

YUKARI