Ücretsiz İngilizce Öğrenme Siteleri

ÜCRETSİZ İNGİLİZCE ÖĞRENME SİTELERİ

Günümüzde değişen dünyaya ayak uydurmak için İngilizce öğrenmek artık bir zorunluluk hâline geldi. Eğitim ve iş hayatında bir adım önde olmak isteyen, başarılarını ilerletmek isteyen herkes dil eğitimine önem veriyor. Elbette dil eğitimindeki öncelik de İngilizce. Dünyadaki geçerliliğini koruyan diller arasında olmasından dolayı İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin sayısı günden güne artıyor. İngilizceye rağbet her geçen gün artarken eğitim veren kurslar, özel kurslar, telefon uygulamaları da buna bağlı olarak artıyor. Hatta ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri ve İngilizce eğitimi veren kursların sayısı da azımsanmayacak kadar artıyor. İngilizce öğrenmek isteyenler için seçenekler oldukça fazla.Ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri, cep telefonu uygulamaları, kurslar ücretli eğitim veren kurslarla neredeyse aynı kalitede.

İngilizce Öğrenmek İçin Ücretsiz Siteler

Ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri bugün oldukça rağbet görüyor. Ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri, aynı eğitimi alan pek çok kişinin aynı platform üzerinden birlikte ders çalışmalarıyla ve birbirlerine yönelttikleri sorularla ve geliştirdikleri çalışma metotlarıyla bugün en çok tercih edilen öğrenme programlarından biri hâline geldi. Bu sitelerin çoğu üyelik isteyen siteler. Tıpkı düzenli bir kursa gider gibi her gün aynı saatte internet sitesine girip çalışmalar yapılıyor. Ders çalışma arkadaş grupları ile her gün belirli konular üzerinden gidilip sürekli pratik yapılıyor. Çevrimiçi olan kişilerle ders konuları tartışılabiliyor.

Ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri ve İngilize eğitimi veren internet sitelerine üye olarak çevrimiçi ders çalışabildiğiniz gibi bir de üyelik istemeyen temel İngilizce eğitimi veren siteler de var. Bu sitelerde İngilizce konu anlatımına, cümle kurulumlarına ve İngilizce kelimelere bol bol yer veriliyor. Her ünite sonunda kendinizi test edebileceğiniz alıştırmalar ve testler de mevcut.

Ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri için bu internet sayfalarından faydalanabilirsiniz.

Ücretsiz İngilizce Öğrenme Siteleri

Ders çalışma arkadaşlarıyla birlikte, sizin gibi İngilizce öğrenmek isteyen kişilerle birlikte İngilizce öğrenmek isterseniz b sitelerden yararlanabilirsiniz. İşte birbirinden kaliteli ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri :

●         BBC Learning English

●         British Council

●         Vocabulary

●         Duolingo

●         English Grammar 101

●         English Club

●         Livemocha

●         Exam English

●         Talk Englısh

●         Humans Of New York

Bu internet sitelerinden biriyle kısa sürede İngilizce öğrenmeniz mümkün. Günlük öğrendiğiniz İngilizce kelime sayılarını size özel profil sayfanıza ekleyerek günlük ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Yine gün içinde çözdüğünüz soruları da kaydederek başarı oranınızı görebilirsiniz.

Bu sitelerin sohbet kısmını da kullanarak sizin gibi aynı düzeyde olan ve İngilizce öğrenmek isteyen kişilerle bolca pratik yapabilirsiniz. Birlikte İngilizce filmler izleyebilir, öğrendiklerinizi paylaşabilirsiniz. Yani kısacası ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri ve İngilizce konuşma eğitimi veren online internet sitelerinde de kurslardaki gibi eğitim alabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamdan eğitim alabilirsiniz. Ücretsiz İngilizce eğitimi veren internet sitelerinden İngilizce öğrenen insanlar oldukça fazla. Bu kişilere de yine bu sitelerden ulaşıp, aklınıza takılan bütün soruları sorabilirsiniz. İngilizce öğrendikten sonra da sitedeki diğer eğitim gören kişilere yardım ediyorlar.

Dünya dili hâline gelen İngilizceyi öğrenmek, artık eskisi kadar zor değil. İngilizce eğitimi veren birçok alternatif var. Üstelik maddiyata dayanmadan, hiçbir maddi karşılık beklemeden bedava İngilizce öğrenebileceğiniz, yazımızda da bahsettiğimiz ücretsiz İngilizce öğrenme siteleri de var. Yeter ki siz öğrenmek için kararlı ve azimli olun. Öğrenebileceğiniz pek çok kaynak ve alternatif var. Üstelik bulunduğunuz yerden kalkmadan, yol problemi yaşamadan ve yorulmadan da bu internet sitelerinden yararlanabilir, İngilizce öğrenebilirsiniz.

Bu kadar imkâna sahipken hâlâ İngilizce öğrenmek için neyi bekliyorsunuz?

  • 6 Temmuz 2020, Pazartesi
,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
Türkler Neden İngilizce Öğrenemiyor?

Türkler Neden İngilizce Öğrenemiyor?
SONRAKİ YAZI

YUKARI