VİDEO KURS
38K
A1-A2 TEMEL Seviye İngilizce Gramer yapılarının tamamını ve bunların gramer kullanımlarını farklı bağlamlarda ve zengin örneklerle öğreneceksiniz. Kursumuzu %90'lara varan indirimle satın alabilirsiniz. Bu kursu UDEMY.com üzerinden satın alacaksınız. Kurslarınızı sadece UDEMY.com web sayfasından takip edeceksiniz.
91 12:36 1000 SORU
4.81

$12,99

94% İNDİRİM $199,99
Fiyata KDV dahildir. Kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır.

Basic English Grammar and Structures A1-A2 Elementary Level Hakkında

Kursumuzda A1-A2 Elementary Temel Seviye İngilizce gramer kuralları, yapıları ve kelimelerinin tamamını ve bunların gramer kullanımlarını farklı bağlamlarda ve zengin örneklerle öğreneceksiniz.

Kursumuzun güçlü yönleri aşağıdaki gibidir:

  • Yavaş ve anlaşılır açıklamalar ile daha hızlı ve daha kolay öğreneceksiniz.
  • Her videoda, öğretmeniniz sizin için bazı aktiviteler yapacak ve ardından, her videodan sonra, kazandığınız bilgileri pekiştirmek için bazı ekstra aktiviteler yapmaya yönlendirileceksiniz. Videoları izlemeniz ve etkinlikleri yapmanız gerekecek.
  • Bunların yanı sıra, her videoya periyodik olarak ekstra çalışma materyalleri ekliyoruz. Bu ekstra aktivitelerle dil becerileriniz daha da güçlenecek.
  • Bu kurs, dünya çapında İngilizce öğrenen başlangıç ​​seviyesindeki veya seviyesi A1 Elementary Level olan kişileri hedeflemektedir.
  • Biraz başlangıç İngilizce biliyorsanız, dilbilgisi ve kelime bilginizi A1-A2 Temel ​​Seviyeye yükseltmek istiyorsanız, bu kurs sizin için en uygunudur.
  • Videoları izledikten ve etkinlikleri yaptıktan sonra konuşma ve yazma becerilerinizdeki farkı göreceksiniz.
  • Kursunuza ömür boyu erişebileceksiniz.

- Kursu tamamladıktan sonra, kurs bitirme sertifikası alacaksınız. UDEMY sertifikanızı tamamladıktan sonra otomatik olarak alacaksınız ve dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.