Yolcu Gemileri Cruise Advanced English Kursu

Candelas International Education olarak sizlere mükemmel bir iş dünyasının kapılarını aralıyoruz. Yolcu Gemileri İngilizce eğitimi ile siz de macera dolu bir dünyayla tanışın!

Yolcu Gemilerinde İngilizce

Bilindiği üzere gelişen ve değişen uluslararası standartlara göre yolcu gemilerinde çalışmak için sadece mesleki bilgi ve deneyim yeterli olmamaktadır. Uluslararası yolcu gemileri çeşitli mülakatlar ile personel almaktadır. Bu mülakatlarda da ileri seviyede İngilizce bilgisi gerekmekte; bilgi birikiminizi, deneyimlerinizi ve de kendinizi iyi bir İngilizce ile sunmanız sizlerden beklenmektedir.

Piyasadaki deneyimlerden ve ihtiyaçlardan yola çıkarak hazırlanan bu kurs ihtiyacınız olan tüm detayları içeriyor. Uzun yıllardır uluslararası gemilere personel yerleştiren firmaların deneyimlerinden ve ihtiyaç analizlerinden faydalanarak aşağıda detayları verilen "Advanced English for International Cruise Jobs" sertifika eğitim programını sizler için oluşturduk.

Eğer sizler de yolcu gemilerinde çalışmak ya da iş deneyimi kazanmak istiyorsanız, hem çalışıp hem de dünyayı dolaşarak farklı kültürler tanımak, yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız. Bu eğitim programı tam size göre.

"Advanced English for International Cruise Jobs" sertifika program detayları ve şartlarını aşağıda bulabilirsiniz.

-        Toplam Eğitim saati 104 ders saatidir (80 saat + 24 saat). Her bir ders 50 dakikadır.

-     80 saat ileri seviyede resmi (formal) writing, listening, speaking ve gramer dersleri verilir. Bu eğitimler alanında uzman Türk eğitmenlerce verilmektedir. Eğitimler Ankara ili içinde yüzyüze alınabilir. Ankara dışında olanlar veya Ankara'da yaşayıp yoğun çalışanlar için bu eğitimler Online - Canlı Ders şeklinde verilir.

-      24 saat ileri seviyede speaking, interview skills, presentation of yourself, marketing yourself konularında ders verilir. Bu eğitimler Online - Canlı Ders şeklinde alanında uzman bir eğitmen tarafından verilmektedir. Bu eğitim ile yabancı bir hoca ile resmi konuşma becerinizi geliştirecek, başarılı bir mülakat tekniği öğrenebileceksiniz. Ankara'da yaşayanlar bu eğitimleri yüz yüze de alabilir.

Toplam 104 saatlik bu eğitim programını tamamladığınızda Candelas International Education sertifikası almayı hak edersiniz.

Bu eğitim programını eğer ANKARA'da yaşıyorsanız "Hybrit Classes" yüz yüze eğitim ve Online Eğitim şeklinde alabilirsiniz.

Şayet Ankara dışında yaşıyorsanız dersleri tamamen Online alabilirsiniz. Ankara içinde yaşayıp tüm eğitimleri online alma imkanınız mevcuttur.

Toplam eğitim ücretleri ve ödeme şekilleri için lütfen bize danışınız.

Candelas International gemilere personel yerleşimi yapmaz ve bu alanda yasal sorumluluğu bulunmamaktadır. Candelas ile sadece eğitim odaklı konularda görüşebilirsiniz. Bu eğitimi almak iş başvurusu yapacağınız gemi işe alım firmalarının ve global gemi firmalarının bir şartı ve dayatması değildir.

Size tavsiye edilen bu eğitimi alarak rekabet ve seçme ortamında rakiplerinizin önüne geçme fırsatı yakalayabilirsiniz ancak mülakatlardan geçmek tamamen katılımcının kendi bilgi birikimi, yüksek dil becerisi ve kişisel gelişimine bağlıdır. Bundan dolayı Candelas International eğitim sonunda katılımcıya bir ayrıcalık tanınacağı bilgisini ya da hissini vermez.

Eğitimler BİREBİR ÖZEL DERS şeklinde ya da minimum 2 ve maksimum 6 kişilik gruplar halinde VIP ortamda verilir

Eğitim programına katılacak adaylar kesin kayıt yaptırdıkları anda bu yasal uyarıları ve şartları kabul etmiş sayılacak ve ilgili sözleşmeyi imzalayacaklardır.

Bu eğitimden faydalanabilmek için en az orta (Intermediate) seviyede Gramer + Writing + Reading + Speaking seviyesinde olmanız gerekmektedir. Eğitim programına katılacak adaylar önceden seviye belirleme sınavına alınırlar. Seviyesi daha düşük çıkan adaylara yine online ya da yüz yüze genel İngilizce programları tavsiye edilir.

Program detayları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle irtibat kurunuz.

E-mail: info@candelasegitim.com

Telephone: +90 312 431 78 96

Mobile: + 90 505 287 30 20

 

online ingilizce

Tüm eğitimlerimizi dilediğiniz yerden Online alabileceğinizi biliyor musunuz?

Tüm eğitimlerimizi dilediğiniz yerden Online alabileceğinizi biliyor musunuz?

 

İlgili Yazılar

2 Mayıs 2020, Cumartesi

Candelas ACADEMY Eğitim Hizmetleri

Uluslararası Yolcu Gemilerinde çalışmak için gerekli olan İngilizcenizi bu program ile geliştirebilirsiniz.

21 Eylül 2020, Pazartesi

İngilizce Özel Ders ve Birebir Yabancı Dil Eğitimleri

Uluslararası Yolcu Gemilerinde çalışmak için gerekli olan İngilizcenizi bu program ile geliştirebilirsiniz.

1 Mayıs 2020, Cuma

Yurt İçi ve Yurt Dışı İngilizce Dil Kursları

Uluslararası Yolcu Gemilerinde çalışmak için gerekli olan İngilizcenizi bu program ile geliştirebilirsiniz.

30 Nisan 2020, Perşembe

Şirketler ve Kurumlar için İngilizce Kursları

Uluslararası Yolcu Gemilerinde çalışmak için gerekli olan İngilizcenizi bu program ile geliştirebilirsiniz.

24 Mayıs 2020, Pazar

İngilizce Konuşma ve Dinleme Eğitimleri

Uluslararası Yolcu Gemilerinde çalışmak için gerekli olan İngilizcenizi bu program ile geliştirebilirsiniz.