CEREN ALAKOC - CANADA

Akın abiiii ne zamandır mail yazıcam unutuyorum sürekli..Hala tatilde misin???? Gitmeden görmek istedim seni ama tatildeydin... Bildiğin gibi geleli 1 haftayı geçti.Geldiğim günden beri hiç zorluk çekmedim burda şansım açıldı sanırım :0) En başta ailem çookk ama çok iyi Portekiz asıllı olmalarının etkisi olabilir :0) Çok sıcak kanlılar aynı evimdeymişim gibi hiç yabancılık çekmiyorum..Yemeklere gelince de muhteşeemmm!!! Gina çok güzel yemek yapıyor türk yemeklerinden hiç farkı yok. Ev arkadaşım da var.o da kolombiyalı kız çok iyi anlaşıyoruz birlikte okula gidip geliyoruz,herkes çok yardımcı oluyor bana.Gina ve Humberto bizi çocukları gibi seviyorlar. Öğle yemeğine para vermediğimiz halde Gina ikimize de yemek hazırlıyor okul için.... Okula gelince de o konuda biraz sıkıntım var o da şöyle ki henüz sistemlerine alışamadım..En başta burda yazıldığım program gibi değil dersler..Bütün dersler seçmeli ve her ay yeniden ders seçiyorsun yani istediğin dersi alabiliyorsun yazıldığın program hiç önemli değil herkes her dersi alabiliyor..Ben full time yazıldığım için sabah 9'dan akşam 4'e kadar dersim oluyor.Sabah 1 ders alıyorum 9-12 arası.öğlen de 1-4 arası 2 ders alıyorum... Açıkcası alışamadığım kısım şu o da konuların işlenişi yani türkiyedeki gibi değil..Belli bir kitap takip etmiyoruz..sadece fotokopi veriyorlar her gün yani düzenli bi konu işlenişi yok daldan dala atlıyoruz ben de neye çalışacağıma şaşırıyorum.Açıkcası çalışcak bi şey de bulamıyorum çünkü ortada pek belli bi konu olmuyor buna alışamadım hala...Müdürle de konuştum o da acele etme dedi ...Ama her şeyin benim elimde olduğunun farkındayım sonuçta okul belli bi yere kadar yardımcı oluyor benim çok çalışmam lazım çalışmaya başladım fakat kafam çok karışık yani nerden başlayacağımı bilemiyorum bir türlü o yüzden kendi kendime çalışıyorum farklı konulara..yani belli bir düzen içinde planlı şekilde ilerlemek istiyorum... Akın abicim içimi döktüm biraz sana ama şikayetim yok yanlış anlama...Eğitim sistemini anlayamadım sanırım sorunum bu... üniversitede alıştım tabi ödevlere sunumlara ondan birden boşluğa düştüm sanırım :0) gelişmelerden haberdar ederim seni..iyi çalışmalaaarrr kal sağlıcakla!!! Ceren ...

  • 17 Eylül 2010, Cuma

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
DENİZ & EMRE İN LONDON

DENİZ & EMRE İN LONDON
SONRAKİ YORUM

YUKARI