SIVGA OZTOK

1 Temmuz- 30 Ağustos tarihleri arasında Akın Demir'in aracılığıyla İngiltere Lal Torbay dil okulundaydım. Okulun, kalacağım evin istediğim özelliklere göre belirlenmesi, vize ve bilet alınması sürecinde Akın bey'in çok yardımı oldu. Londra'da havalimanında Lal Torbay okul görevlileri tarafından karşılandık ve Torbay' a kadar götürülerek yanında kalacağımız ailelere teslim edildik. Torbay gerek iklimiyle, gerek insanlarıyla, doğasıyla ve tarihi dokusuyla yaşanılası, cennet gibi bir yer. İnsanlarla rahat iletişim kurabiliyor insan, gezilecek, eğlenilecek, yiyip içilecek yerleri çok güzel ve kaliteli. Okula gelince tek kelimeyle harika. Bir okul ortamı gibi gelmiyor insana. Sanki dostlarınla birlikte sohbet ediyormuşsun havasında geçiyor dersler. Öretmenler ve görevli personel dostça davranıyor insana. Her konuda yardımcı olmaya ve bilgini artırmaya çalışıyorlar. Düzenlenen geziler de ve rehberlerimiz de çok değerli ve unutulmazdı. Kısacası Torbay'da yaşadığım deneyimden ve geçirdiğim zamandan çok memnun kaldım. Ayrıca akın bey 5 gün boyunca Londra'da kalma isteğim karşısında da bana çok yardımcı oldu. Orada da rüya gibi 5 gün geçirme şansım oldu. Bana böyle bir güzel deneyim yaşama şansı tanıdığı ve bana yardımcı olmak için canla başla çalıştığı için Akın bey'e yürekten teşekkür ederim. İnanıyorum ki başka bir zaman başka bir ülkeye gitmek için tekrar bana yardımcı olacaktır. Şıvga Öztok Mail: SIVGA OZTOK E-Posta Adresi: sivga_oztok@yahoo.com

  • 7 Eylül 2010, Salı

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
BERNA NALCIOÄžLU

BERNA NALCIOÄžLU
SONRAKİ YORUM

YUKARI