SİNAN KOLCU - EMEL ŞENGÜL - ÖZER ÖZDİL - ÖZGE NUR ÖZAN

Bizler Ankara Barosu Dil Merkezi işbirliğiyle düzenlenen LAL / malta Dil okulunda 4 haftalık genel ingilizce ve hukuk ingilizcesi eğitim programına katıldık. bu 4 haftalık periyodun sonunda sertifikalarınımızı alarak Türkiye'ye döndük. çoğunlukla ingiliz asıllı dil konusunda uzman hocalardan 4 hafta gibi kısa bir sürede dahi pek çok şey öğrenerek döndük. Malta dil eğitimini hem ucuz hem de kaliteli hocalardan almak için çok uygun bir yer. Ülke gerek güvenlik bakımından gerekse misafirperverlik bakımından fazlasıyla cazip. Orda bizlere çok sıcak bir ortamda eğitim imkanları sağlandı.Tabi bunda Ankara Barosu Dil Merkezi vasıtasıyla gitmemizin payı tartışılmazdı. Herhangi bir prosedür işlemiyle uğraşmanıza gerek kalmadan kalacağınız yerden okuldaki sınıfınıza kadar her isteğimiz Ankara Barosu Dil Merkezi tarafından dikkate alındı. Neticesinde hem kaldığımız yerden hem de okuldan çok memnun kaldık. Malta hem Avrupa’nın en düzenli ülkelerinden biri hem de tarihi dokusuyla insanı cezbeden bir tatil merkezi. Eğitim süreci boyunca küçük bir ülke olmasına rağmen her gün yeni mekânlar keşfettik. 4 haftalık süreç bizler için hem tatil hem de eğitim için güzel bir fırsat oldu. Dünyanın her yerinden öğrencilerin akın ettiği bu ülkede yabancılarla kolay kaynaşıp İngilizce konuşma pratiğini rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Bizler hukukçu adayları olarak Lal Malta dil okulundan ve Malta’dan son derece memnun ayrıldık. Ankara Baro Başkanımız Sayın Vedat Ahsen COŞAR' a bizi Malta’da dahi yalnız bırakmayıp her konuda yardımcı olduğu için teşekkürü borç biliriz. Ayrıca Malta’ya gidişimizden Türkiye’ye döndüğümüz ana kadar her türlü sorunumuzu çözen ve bize orada her türlü ortamı sağlayan hiçbir prosedürle uğraşmadan bize bu güzel imkanı sağlayan Ankara Barosu Dil Merkezi sorumlusu Sayın Akın DEMİR' e de verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Gerçekten kendisi bu konuda uzman kişiliğiyle bizleri her konuda aydınlatıp sorunsuz bir program hazırlayarak bizleri Malta’da da yalnız bırakmadı. Tercihinizi böyle tecrübeli bir merkez aracılığıyla yapmanızı herhangi bir sorunla karşılaşmamanız acısından tavsiye ederiz. Sinan KOLCU: sinankolcu82@hotmail.com Emel ŞENGÜL: emlsn@hotmail.com Özer ÖZDİL: ozer_006@hotmail.com Özge Nur ÖZAN: ozgeozann@hotmail.com

  • 7 Eylül 2010, Salı

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
SIVGA OZTOK

SIVGA OZTOK
SONRAKİ YORUM

YUKARI