IELTS Özel Ders

IELTS ÖZEL DERS

IELTS; Uluslararası İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı, İngilizcenin geçerli olduğu ortamlarda öğrenim görmek veya çalışma hayatına atılmak isteyen kişilerce, İngilizce dil yeterliliğini belirlemek üzere tüm dünyada uygulanan ve en çok tercih edilen İngilizce dil sınavıdır. İkiye ayrılır: Akademik IELTS, İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyen kişiler için uygulanmaktadır; genel IELTS ise İngilizce konuşulan ülkelerde çalışmak amacıyla başvuru yapmak isteyenler veya aynı ülkelere göçmen olarak başvuruda bulunmak isteyenler için uygulanmaktadır.

Akademik ve Genel IELTS sınavlarında dinleme ve konuşma bölümleri ortaktır. Farklılık sadece okuma ve yazma bölümlerindedir. Akademik IELTS sınavında “okuma” bölümünde daha çok eğitimle ilgili akademik konular bulunurken Genel IELTS’te genel konulara yer verilir.

IELTS Akademik, akademik eğitim ve yüksek eğitim için gerekli olan İngilizce yeterliliğini ölçer. Akademik format, en geniş anlamında, lisans ve lisansüstü düzeyde İngilizce eğitim veren bir üniversitede ya da yüksekokul kurumunda okumak ya da eğitim almak isteyenler için hazırlanmıştır.

Akademik IELTS “yazma” bölümünde 2 deneme yazmanız istenir. İlkinde bir grafik ya da tabloyu yorumlamanız istenirken ikincisinde eğitimle ilgili bir konuda deneme yazmanız istenir. Genel IELTS ise birinci soruda bir konuyla ilgili mektup yazar, ikinci soruda ise genel bir konuda deneme yazarsınız. IELTS sınavı, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya ve Bursa olmak üzere toplam altı ilde gerçekleştirilmektedir.

IELTS, 4 aşamadan oluşmaktadır: Dinleme 30 dakika, okuma 60 dakika, yazma 60 dakika ve konuşma 11-14 dakikadır. Toplam sınav süresi 2 saat 45 dakikadır. Dinleme, okuma ve yazma sınavları tek aşamada gerçekleşir. Konuşma sınavı ayrı oturumda yapılır.

IELTS Özel Ders Sınav İçin Nasıl Katkı Sağlar?

İşte hem bu sınav için hem de yaygın konuşulan dillerden birini bilmeliyim, değişik fırsat kapılarını aralamalıyım, işverenlerin gözünde daha cazip görünmeliyim ve dünyanın en iyi üniversitelerine ulaşım sağlamalıyım, İngilizce hafızamı geliştirmeliyim gibi düşünceler içerisindeysen Ankara IELTS Özel Ders seni bekliyor.

Özel kariyer yolu, kişisel gelişim kursu IELTS Özel Ders, writing, speaking, listening, reading alanlarında verdiği üst düzey eğitimlerle sizi tüm akademik yabancı dil sınavlarına hazırlıyor. Sınav teknikleri, puan artıracak kalıplar ve gerçek sınav formatında denemeler ile eksiksiz bir eğitim sunuyor.

IELTS Özel Ders, her öğrencinin öğrenme tekniğinin farklı olmasına bağlı olarak kişiye özel öğretim teknikleri uyguluyor. Dildeki seviyenizi göz önünde tutarak verim alabileceğiniz en uygun eğitim programını uygulamayı ilke ediniyor. Eğitim süresi boyunca ve hatta eğitim süreci bittikten sonra da öğrenciyle iletişimini koparmayan bir ekibi var. Özellikle akademik sınavlara hazırlık söz konusu olduğunda başarıyı şüphesiz ilk öncelikleri olarak görüyorlar. IELTS Özel Ders, İngilizce konuşma becerilerinizi yüz yüze konuşma sınavıyla test eder, bu gerçek biriyle konuşarak değerlendirilmeniz anlamına gelir.

Kurs kurs dolaşmanıza gerek kalmadan birebir özel dersleriyle IELTS Özel Ders, sizi hedefe yönlendiriyor. İngilizce eğitimini kalabalıklar içinde kaybolmadan birebir özel ders şeklinde alabilirsiniz. Ayrıca kendi arkadaş grubunuzla birlikte gelerek 4 kişiye kadar grup oluşturabilirsiniz. Öğrencinin seviyesine ve eksiklerine göre 20, 30, 40, 50, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. İlk aşamada öğrenci seviye sınavına tabii tutulmakta, akabinde sınav sonucuna göre eğitim programı düzenlenmektedir. Derslere alanında oldukça uzman ve sınav formatına son derece hâkim öğretmenler girmektedir.

Sınava yönelik teknik ve stratejiler uygulamalı olarak gösteriliyor. Sınava yönelik okuma, yazma, dinleme, konuşma, becerileri üzerinde duruyor. Üstelik kurs sürecinde IELTS Özel Ders, deneme sınavları ile birlikte dil becerisini ve kelime bilgisini geliştirme çalışmaları yaparak sınavların üzerinden geçiyor.

  • 18 Eylül 2020, Cuma
, , , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
A1 SEVİYE İNGİLİZCE KAÇ AYDA ÖĞRENİLİR?

A1 SEVİYE İNGİLİZCE KAÇ AYDA ÖĞRENİLİR?
SONRAKİ YAZI

YUKARI