İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce öğrenmek artık hepimiz için bir zorunluluk haline geldi. İngilizce öğrenmek için pek çok kurs seçeneği ile karşılaşabilirsiniz. Hafta içi veya hafta sonu olmak üzere öğrencilerin seviyelerine göre sınıflar açılmaktadır. Ancak bu kursların yanı sıra özel ders gibi bir seçenekte karşımıza çıkmaktadır. Çoğunlukla özel derslerin daha masraflı olabileceği düşüncesi ile insanlar bu kurslara yönelmektedir. Ancak özel ders almanın da kendi içinde pek çok avantajı bulunmaktadır.  İngilizce özel ders alma avantajları elbette konuşma becerilerinin geliştirilmesi için de önemlidir.

Değerli ziyaretçimiz, Candelas olarak sizler için yepyeni bir promosyon İngilizce Konuşma Kursu düzenledik.

Kişiye özel tasarlanan bu eğitimden faydalanmak isterseniz lütfen aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra kayıt için bizimle irtibat kurunuz.

Yüz-Yüze veya Online İngilizce Konuşma Dersleri

Eğitimin temelinde öğrencinin konuşma pratiğinin artırılması bulunmaktadır. Böylece, İngilizceyi “gerçekten” öğrenmeyi hedefleyen kişiler için idealdir.

İngilizce speaking / konuşma kurslarımız haftada 2, 4 ya da 6 saat şeklinde düzenlenir. Eğitimler ana dili İngilizce olan ve Türkiye'de yasal olarak bulunan İngilizce öğretmenleri tarafından verilmektedir.

Eğitimler klasik kurslardan çok farklıdır. Eğitimlerde güncel haberler, konular ve olaylara değinilecektir. Bunlarla ilgili okumalar, tartışmalar ya da yorum yazmalar şeklinde verilmektedir.

Bu Eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz en düşük temel seviyede İngilizce bilmek zorundadır. Diğer bir deyişle, İngilizce seviyeniz Pre-intermediate, Intermediate ya da Upper-intermediate ise bu eğitime katılabilirsiniz. Eğer temel seviyede İngilizceniz yok ise lütfen bize danışınız.

Eğitimler 24 saatlik paketler halinde planlanmıştır. Katılmak isteyen öğrenci 24 saatlik ilk eğitim paketine kayıt olacaktır. Eğitimler en fazla 4 kişilik sınıflar şeklinde verilecektir. Böylece tüm katılımcıların maksimum faydayı sağlaması hedeflenmektedir.

Birebir ve Özel Ders

Sadece bire-bir özel eğitim veren Candelas, yabancı kişilerden karma sınıf oluşturmaz. Sadece arkadaş grubu ile gelen kişilere özel sınıf açar. Böylece, tanıdığınız kişilerle birlikte eğlenceli bir ortamda İngilizce öğrenebilirsiniz.

Grup ortamında ders almak istemiyorsanız, bire bir özel ders İngilizce eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Online İngilizce Konuşma Eğitimi

Eğer “kursa gidecek vaktim yok” ya da “evden çıkmak istemiyorum” diyorsanız İngilizce kursunu ayağınıza getiriyoruz. Eğer Ankara dışında yaşıyorsanız, bu eğitimi Online olarak da alabilirsiniz.  Markamız My English Classes Online (MyECO) ile ev rahatlığında internet üzerinden canlı kurslarımıza katılabilirsiniz.

Online Canlı Dersler Nasıl İşlenir?

Online İngilizce kurslarımız için lütfen bizimle irtibat kurunuz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefonlardan ya da eposta adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Ingilizce Konusma Kursu Ankara

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz.

E-mail: info@candelasegitim.com  

Telefon: 0 312 431 78 96

Mobil: 0 505 287 30 20

  • 14 Ekim 2020, Çarşamba
, , ,

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 14 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce Kursları
SONRAKİ YAZI

YUKARI