VİCDAN DARCAN

Yurtdışında eğitimle ilgili hiçbir fikrim yokken şu an Brighton'da, İngiltere'nin en güzel şehirlerinden ve en iyi okullarından birinde olmamı sağlayan, buraya gelmemle ilgili olarak her şeyle birebir ilgilenen Akın Bey'e çok şey borçluyum, sanırım imza atmak dışında çok da birşey yapmadım:))) Burda da birçok kişiyle tanıştım, onlarla konuştuktan ve acenteleriyle ilgili şikayetleri duyduktan sonra özellikle ne kadar şanslı olduğumu anladım, buraya gelmeden önce ve geldikten sonra dahi her bir detayla ilgilenen, uçağım geç kaldığında bile beni bekleyen taksiyle ve okulla irtibat kurmaya kadar her detayı düşünen Akın Bey'e çok teşekkür ederim. Burası gerçekten çok güzel bir seçim oldu, öğrenciler için süper bir yer, Londra’ya da 50 dakika mesafede, dünyanın her bir yerinden gelen öğrencilerle iletişim kurma fırsatı, okul da doğru seçim olmuş, öğrenciler konusunda çok hassaslar, yanında kaldığınız aile, odanıza kadar her detayla ilgileniyorlar… Buradayken İskoçya’ya da gitme fırsatı da buldum, tam anlamıyla mükemmeldi, okulun anlaşmalı olduğu tur şirketleri sayesinde çok ucuza dünyanın her yerine seyahat edebiliyorsunuz. Her hafta Paris, Amsterdam, İskoçya, İtalya’ya turlar düzenleniyor, dünyanın dört bir yanından öğrencilerle oralara gitme, aynı zamanda İngilizcenizi geliştirme fırsatı yakalıyorsunuz. Eğer kısa sürede hem tatil yapma, hem kaliteli bir okulda İngilizce öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle Brighton’ı ve özellikle St. Giles’ı tavsiye ediyorum. Tüm emeklerinden ve samimi ilgilerinden dolayı Candelas Eğitim’e, özellikle Akın Bey’e çok teşekkür ediyorum…

  • 16 Eylül 2010, Perşembe

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
YAVUZ SELİM DANIŞMAZ

YAVUZ SELİM DANIŞMAZ
SONRAKİ YORUM

YUKARI