SEYHAN SAHINER

2008 yili baslarinda dil egitimi icin yurt disina gitmeye karar verdigimde, kendimi Ankara Barosu Avukatlik Akademisi Dil Okulu’nda buldum. Orada tanistim Akin DEMIR bey’le. Kendisi benim ihtiyaclarima cevap verebilecek sayisiz secenekleri hazirlayip bana sunmakla kalmadi, en dogru secenegi bulmam konusunda da hep yanimda oldu. Okul seciminden, kalinacak yerin benim istek ve ihtiyaclarima cevap vermesine kadar ve hatta vize islemlerim de dahil olmak uzere her turlu islemimle yakindan ilgilenen Akin Bey’e ve Candelas Yurt Disi Egitim danismanlik firmasina sonsuz tesekkurlerimi sunmak isterim. 03 kasim 2008 tarihindne bu yana Boston FLS Dil Okulu’ndayim ve su ana kadar kendisinden ders aldigim hocalardan memnunum ama en onemlisi, burada ister istemez yasadigim sorunlarimda Akin bey hala ve hic bikmaksizin yanimda yer aldi ve almaya da devam ediyor. Ozellikle burada farkli firmalarla gelen arkadaslarin ne kadar yalniz birakildiklarini gorunce Akin bey’in ne denli titiz ve sorumluluk sahibi oldugunu bir kez daha goruyorum. Ben Akin bey icin risk grubunda bir ogrenciyim, cunku yasim ve isteklerim itibariyle zor secenektim ancak benim icin gosterdigi ilgi sayesinde neredeyse hic problem yasamadim ki yasadigim problem de uyum sureciyle ilgiliydi. Bu ise yalnizca kisisel yapinizla ilgili olmakla birlikte Akin Bey bu konuda dahi tavsiyeleriyle yanimda olmaya devam etti. Bulundugum okul Boston FLS Dil Okulu ve Boston’in en guzel parkinin yaninda olup, sehir merkezinde. Bir cok yere kolaylikla ve cabucak ulasma imkaniniz bulunmakta. Okul kucuk ve sicak bir ortama sahip olup, kalabalikta kaybolmuyorsunuz. Ayrica, Boston ABD’nin en prestijli sehirlerinden biri ve oldukca da nezih. Sonuc olarak, Sn. Akin DEMIR Bey’i tanidigim ve tavsiyelerine uydugum icin memnunum. Saygilarimla. Seyhan SAHINER

  • 17 Eylül 2010, Cuma

EĞİTİM HİZMETLERİ

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

İngilizce, Yabancı Dil & Sertifika Eğitimleri

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Disney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin, bizimle çalışan öğretmenlerimizin ve bizimle tanışmış arkadaşlarımızın hakkımızdaki yorumlar.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

Candelas Eğitim Hizmetleri 12 yaşında

MyECO Online İngilizce Eğitimi

Sadece MyECO' ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınız ile eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız.MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.MyECO eğitim içerikleri Avrupa Dil Portföyüne uygun olarak tasarlanmıştır. Video derslerimiz çok özel hazırlanmıştır ve bol aktiviteler (drills) ile size İngilizce eğitimi verilir.

 

SAYFAMIZI BEĞENİN

4000+

TAKİP EDİN

250+

TAKİP EDİN

900+
YASIN AKGOZ

YASIN AKGOZ
SONRAKİ YORUM

YUKARI