İREM UÇANER

COVID19 nedeni ile 2 sene boyunca ertelenen Disney ICP programındaydım, CANDELAS süreç içerisinde gerçekten çok destek oldu. Yeri geldi virüsün durumu belli olmasına rağmen son ana kadar umudumuzu yitirmememiz için moral verdiler. Kendi adıma özellikle Akın Bey’e süreç içerisindeki ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz yapamadık belki ama, zamanı ve sağlığı el veren herkesin hayatının bir döneminde Candelas ile yolunun kesişmesini tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.

 
EREN GÜLŞEN

Merhaba,Candelas sayesinde hayalim olan Amerika'ya Work and Travel programıyla gidiyorum.Bu programı tercih etmemde hem Disney'de çalışacak olmak hem de daha önce giden arkadaşımın Candelas'ı önermesi çok etkili oldu.Şu ana kadar yaşadığımız her soruna,sorduğumuz her soruya cevap verdikleri için Akın Bey ve Cankutay Beye çok teşekkür ederim.

 
CEREN YAŞAR

Candelas ile Disney ICP sayesinde tanıştım. Kurum olarak tecrübeli ve profesyonel olmalarının yanında özellikle Akın Bey'e ve Cankutay Bey'e çok teşekkür ederim. Tüm süreç boyunca her konuda yanımızda oldular. Sabırları ve yardımları sayesinde süreci kolaylıkla tamamladım. Ben öneri üzerine Candelas'ı tercih etmiştim, artık ben herkese öneriyorum.

 
ENES ARI

Merhaba, ben candelas ile Disney ICP programına aday oldum, mülakatlardan Amerika'ya gidişe kadar her konuda yol gösterdiler ve son derece guleryüzlü bir şekilde hiçbir yardımı esirgemediler. Akın ve Cankutay Bey'e çok teşekkürler. Candelas ile böyle bu programa gidebildigim için çok mutluyum. Kurum olarak mükemmeller...

 
BEREN DEMİRCİ

Candelas'ın aracılığı sayesinde Disney World'de çalışma fırsatına erişecek olan öğrencilerden biriyim. Bu yoğun süreçte her sorumuza anında cevap veren ve sorunlarımızı çözmekte hemen yardımcı olan Akın Bey ve Cankutay Bey'e çok teşekkür ederim. Candelas'a Disney hayallerimi gerçekleştirmekte yardımcı oldukları için ne kadar teşekkür etsem az.

 
ŞEYDA EBRAR TEKELİOĞLU

Walt Disney World’de en sevdiğiniz prenseslerle tanışma fırsatı sunan, hayatınızda edinebileceğiniz en değerli tecrübeleri edindiren bu muhteşem programla beni tanıştıran Candelas ailesine gönülden teşekkür ediyorum. Program öncesi ve program süreci bizi asla yalnız bırakmayan sorularımıza bir değil birkaç alternatifle dönüş yapan Akın Hocam ve Cankutay Hocama da teşekkürlerimi iletiyorum çünkü siz bu kadar profesyonel olmasaydınız bizim orada biriktirdiğimiz anılar bu kadar canlı ve unutulmaz olmazdı. Thank you for helping Make the magic!

 
OĞUZ İLERLE

Walt Disney World'de çalışmak unutamayacağım bir deneyimdi. Her şey için Akın abiye ve Cankutay abiye teşekkür ederim

 
MERVE BAKIR

Candelas'ı ilk olarak 2014 yılında arkadaşımın katıldığı Disney College Program ile duydum. Programın büyüsünden etkilenip 2016 yılında başvurumu yaptım. Sonrasında Akın Bey ve Cankutay Bey tüm sorularımı içtenlikle yanıtlayıp, geri kalan sürecin en kolay şekilde devam etmesine yardım ettiler. Şimdi yeniden bavul hazırlıyorum. Çünkü hem Candelas hem de Disney tarafından benim beklentilerim en güzel şekilde karşılandığı için tekrardan programa katılma kararı aldım. İkinci başvurumda aradan bir yıl geçmesine rağmen ismimi unutmamalarının başvuran kişilere birey olarak duydukları saygı ve gösterdikleri samimiyetin bir simgesi olduğuna inanıyorum. İşlerini çok profesyonel yaptıklarına bizzat şahit oluşumdan dolayı hem teşekkür ediyorum hem de tebrik ediyorum. :)

 
EGE SÜALP

Candelas gerçekten de work and travel konusunda deneyimli ve ilgili insanların olduğu bir kurum. Her zaman destek almak adına telefonla ulaşabilirsiniz ve burası size asla yarı yolda bırakılmayacağınızı hissettirir. Disney programında emeği geçen herkese şimdiden teşekkürler!

 
ONUR MANKA

Disney ICP programi icin kendileriyle iletisime gectim ve sunu gonul rahatligiyla soyleyebilirim ki her asamada cok fazla yardimci olup bilgilendirdiler. En ufak bir sorun cikmasina izin vermediler ve dedigim gibi cok yardimcilardi. Tesekkurler Akin ve Cankutay Bey, tesekkurler Candelas!

 
BERFİN ŞAHİN

Programa başvurduğum günden itibaren bizimle büyük ilgiyle yardımcı oldular, bitmek bilmeyen sorularımız yoğunluk içerisinde de olsa titizlikle cevaplandı. Bütün güzel yönlendirmeleri için ve en çok da bize böyle güzel bir programa katılabilme imkanı sundukları için çok teşekkür ederim!

 
TUGAY ÖZKAN

Gördüğüm en iyi dil okullarından biri, vize danışmanlığı gibi konularda da ilgi alaka muhteşem. Yardımcı olabilecekleri her konuda tereddütsüz ellerinden geleni yapıyorlar. Pişman olmazsınız :) Ofislerini ziyaret etiğinizde anlayacaksınız zaten. :)

 
HAMİ ÇEKMEGELİ

Dünyanın en büyük şirketlerinden bir tanesi olan WALT DİSNEY COMPANY nın Türkiye’ye açılan kapısı. Gerçek bir aile ortamı olan ama bir okadarda ciddi çalışan harika bir ingilizce kursu çok kısa zamanda çok büyük adımlar atabilirsiniz.

 
İZEM TENGİZ

Walt Disney ICP için başvurduğumuz süre boyunca oldukça ilgililerdi ve bu süreci kolaylaştırmak adına hiçbir yardımı esirgemediler. Zaten kurumu ziyaret ettiğiniz zaman samimiyetlerini kendi gözlerinizle de görürsünüz :).

 
ABDULLAH NAS

Amerika'ya sorunsuz bir şekilde gitme fırsatı sağladıkları için teşekkür ederim. International Cultural Program :)

 
HATİCENUR KAYA

Her turlu ilgi ve alakalariyla gonul rahatligiyla tercih edebileceginiz bir kurum, her sey icin tesekkurler.

 
BURAK ÖKKEŞ PARLAK

İşlerini severek yapan, her zaman yardımcı olmaya çalışan, gerçekten samimi bir kurum

 
SELİN TURMAN

They were really helpful with the application process, documents and everything else. They take their job seriously and work professionally. Plus they charge consultancy fee like other companies. (I still couldnt figure out how they earn money though :D) Anyway, if you want to have great, problem-free summer I recommend you to go with Candelas

 
MERVE ÇOLAK

I had one of the most wonderful experince at Walt Disney World thanks to Candelas Academy and the people who work there. They were very kind and caring although the service that they try to give is a tough one. Congrats and many thanks

 
UMUT FUAT GUVEN

Dear DEMIR: Thank you so much for helping me change my life perfectly for my future and career, I appreciate the time you spent during the program process You’re clearly very knowledgeable about International Education and International Exchange Programs. I enjoyed working at Walt Disney World now I have a family at Disney I did not even say “good bye“ to my co-workers, coordinaters and leaders all I said was “see you later“ no matter when I go back to Disney World I know that I have a family out there, I have had great friendships with the cast members that I worked with at the place where dreams come true. I believe that I represented my country with the other cast members and the guests by talking about my country. I am so proud that I am a part of Walt Disney Family with the help of Candelas International Education and my effort, that must be awesome to help people built a bright future for their careers I appreciate the work. Thank you again for taking the time to help me be a part of Walt Disney World Family, Sincerely, UMUT FUAT GUVEN