IELTS & PAE Öğrencilerimizden

Alanında profesyonel ve sınav formatlarına hakim hocalarıyla özellikle English proficiency için zaman problemi olan öğrencilerin yardımına koşan muhteşem bir öğrenim kurumu. 4 hafta gibi kısa bir zamanda istediğim IELTS Academic skoruna ulaştım. Candelas Academy gerek psikolojik gerek teknik destekleriyle hep yanımda oldu. Ayrıca, öğrencinin kaygı ve görüşlerinin pür dikkatle dinlenip dikkate alınması en büyük artılarından. Yurtdışı master, doktora yapmayı düşünüp İngilizce yeterliliği nasıl veririm diye kara kara düşünen öğrencilere önerebileceğim Ankara'nın en yetkin kurumu diyebilirim kendi tecrübelerimden. Kesinlikle yaptıkları işte çok başarılılar.

İyi eğitmenlerin yer aldığı, öğrencinin seviye ve hedeflerine uygun eğitimin verildiği kaliteli bir kurum. IELTS sınavı için bire bir aldığım eğitimden oldukça memnun kaldım. Pandemi sebebiyle kısmen online olan derslerde de herhangi bir aksaklık yaşamadım. Eğitmenin bilgisi ve kalitesi dışında, sürecin başından itibaren yardımları ve ilgilerinden dolayı Gözde Hanım ve Cankutay Bey' e teşekkür ederim.

Bu kurstan Bilkent Üniversitesi tarafından düzenlenen PAE eski adıyla COPE sınavını geçebilmek için ders aldım. Çok memnun kaldım ve sınavımı başarıyla geçtim. Verilen eğitimin yanında insanın kendini gerçekten samimi bir ortamda ve yardımsever insanlarla birlikte hissedebilmesi güzel bir duygu. Emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.

Candelas International 'nin bana yeni dünyalar tanıtmasından dolayı müteşekkirim. Kısa bir zaman aralığında benim ihtiyacımı giderecek İngilizce seviyesine getirdiği için ve gerekli İngilizce yeterlilik belgesi IELTS puanı almamda yardımcı oldukları için kendilerine sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim. Verilen üst düzey İngilizce eğitimi yanı sıra yurt dışında yapacağım yüksek lisans için gerekli ayarlamalarda bana destek oldukları için de kendilerine minnettarım. Ayrıca ders veren hocaların öğrencilere yaklaşımı oldukça olumlu ek olarak teknolojik altyapı sayesinde dersler çok daha verimli geçiyor. Kısacası Candelas International'da A dan Z'ye size sunulan hizmetin kalitesini ve size verilen değeri çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Siz de zaman kaybetmeden Candelas International Academy ile tanışma fırsatı yakalayın ;)

IELTS sınavına hazırlanma amacıyla kaydolmuştum. Gerek sınava yönelik, gerek de genel olarak İngilizce eğitimine yönelik yaklaşımlarıyla iyi bir hazırlanma süreci geçirdim ve IELTS sınavında beklediğimden daha da yüksek bir skor aldım. Tavsiye ediyorum.

Herkese merhaba, 3 yıl önce iş hayatına başlamış biri olarak mezuniyetimden sonra iş aradığım süreçte sürekli ingilizce dil seviyemi uluslararası geçerliliği olan bir sınavla belgelemem gerektiği gerçeğiyle karşılaşıyordum. Üniversitede aldığım %30 luk ingilizce eğitimim sonrası mezuniyetimden hemen sonra 3 aylık bir süre için İngiltere'ye dil okuluna gitmiştim. Fakat gelecekte daha iyi yerlere gelebilmek, kendimi geliştirmek için sürekli ertelediğim ve cesaret edemediğim IELTS sınavına girmeye karar vermiştim. 2 haftalık kendi çalışmam ile sınava girdiğimde yeterli puanı alamadım, sınavın gerçekten ingilizce dışında birçok yetenek gerektirdiğini fark ettim ve sistematik bir şekilde çalışarak girilmesi gerektiğini anladım. O sırada Candelas ile karşılaştım ve düşünmeden onlarla birlikte sınava hazırlanmaya başladım. Yoğun çalışma programları, sürekli size sundukları İngilizce materyaller, kursun sonlarına doğru yoğunlaştırılmış sınav denemeleri ile 3 aylık bir süreçte sizi siz fark etmeden sınava en iyi şekilde hazırlıyorlar. IELTS'e yönelik çalışmalarıma ek olarak günlük hayatta kullanılması gereken birçok pratik bilgi öğrendim. Kurs sonunda iş hayatında da kullandığım ingilizcemin geliştiğini fark ettim. Yabancı bir hocayla çalışmak ingilizce seviyemin gelişmesinin en önemli sebeplerinden biridir. IELTS sınavım sonucunda birçok iş için belirlenmiş olan yeterli skoru alabildim. Çalışmalarımda emeği geçen tüm Candelas ailesine ve başından beri beni en iyi şekilde hazırlayıp destekleyen hocam Shehab'a çok teşekkür ederim.

Yabancı dil için gidip kendimi hiç yabancı hissetmediğim kurum :) Arkadaş ortamı.. IELTS için yabancı bir hoca ile çalışma şansım oldu, üstelik bunun için ek ücret talepleri olmadı. Genel olarak ücretler piyasa ortalaması ve altında diyebilirim. Üstelik çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. Derslikler ferah, her sınıfta yeterli ekipmanları mevcut, ortam gayet iyi organize edilmiş. Derslerin zamanlaması konusunda oldukça esnek davranıyorlar. Benden kaynaklanan nedenlerle pek çok kez saat değişikliklerimiz oldu ve bana direkt çözüm sunuldu.. Bazen Erica'nın (hocam) IELTS'ten gereken yüksek skoru almamı benden daha çok istediği düşüncesine kapıldım. Erica beni çalıştırmadı, biz birlikte çalıştık diyebilirim (ve dikkat ederseniz bu ikisi aynı şey değildir) Aksansız bir telafuz ile, sınav tekniğine bütünüyle hakim ve öğrenciye göre kişiselleşebilen, sonuç odaklı çalışıp motivasyonu her daim yüksek tutabilen üst düzey bir hocadır. keywords: aksansız eğitim, profesyonel, samimi, fiyat/etkin, çözüm odaklı, esneyebilen saatler, yeterli fiziki koşullar Erica, be sure I'll make you surprised with my incredible IELTS score, I'm practicing daily as you taught and when I feel ready, I'll go to Candelas again, for the last check, than I'll get it. Thank you..Wish you the best.. You were more than a teacher.. Tüm Candelas ailesine teşekkür ediyorum..

Ankarada yaşayıp, ingilizceyi çok kaliteli bir kurumda öğrenmek isteyen,ya da benim gibi fazlaca okuyup, IELTS sınavına hazırlanmak için verimli bir kurs arayan herkese Candelas Academy'i tavsiye ederim..Ankara'da daha sıcak,ev ortamında ve aynı zamanda profesyonel bir kurum bulmak mümkün mü bilmiyorum, ismini hak eden kurumlardan birisi kesinlikle, bana yardımcı olan tüm ekipe ve değerli hocalara teşekkürlerimi sunuyorum.

Kalabalık sınıflarda kaybolmadan , kendinizi ifade edebileceğiniz,esnek ders saatleri olsun ya da eğitim içeriği veya seviyesi olsun size özel bir programa tabiî tutacağınız bir yer arıyorsanız aramanızı Candelas'a gelip sonlandırabilirsiniz. Gerçek anlamda herkesin güler yüzlü ve ilgili olduğu bir ortam . Ders konusuna gelince sizi heveslendirmek ve gelistirmek adına her şeyi yapıyorlar. And also Erica teacher you are my favorite.

Merhabalar, Candelas Eğitim Merkezi bire bir ders imkanı ile öğrencilere çok güzel bir çalışma imkanı sunmakta. Her türlü soruna ve sıkıntıya destek olmaktadır. Burayı, internette yapmış olduğum araştırmalar sırasında bulduğum için bazı çekincelere sahiptim fakat tüm bunlar almış olduğum özverili eğitim ile son buldu. Ayrıca, çalıştığım için ara ara derslere katılamadım, fakat herhangi bir ders kaybı yaşamamış olup her zaman telafi dersleri yapılmıştır, bu da çok önemliydi. Kısacası amaçladığım Ielts Sınav Puanına planlamış olduğumuz ders saati içinde rahat bir şekilde ulaşabildim. Bunun için Erica Hoca'ya ve sınav işlemleri dahil her şey ile ilgilenen Gözde Hanım'a çok teşekkür ederim

Candelas İngilizce Akademi'de aldığım IELTS sınavına hazırlık kurslarıyla hedeflediğim puanı alıp yurtdışında eğitim almaya hak kazandım. Şu an Litvanya'da hayal ettiğim üniversite eğitimini alıyorum ve bu yüzden Akın Hocama ve kurumundaki diğer tüm çalışanlara teşekkürlerimi iletiyorum :)

Candelas International has been the best institution I have seen in Turkey with excellent professional workers offering different forms of opportunities for both local and international students living in Turkey. I am forever grateful of their work.

Candelas school is really one of the best English schools that I ever seen. once I started the IELTS coures at this school, I wasn't really motivated and secured that everything would be fine, then with the time I really felt great as I've expected when I came to register at this school, because everyone wants to help you however you want. they provided me with comprehebsive information, I also got many different skills. Actually, they won't stop helping you even after finishing of your course and that's what happend to me, they still support me whenever i want without anything in return. it's a superb place to be.

Yabancı dil için gidip kendimi hiç yabancı hissetmediğim kurum :) Arkadaş ortamı.. IELTS için yabancı bir hoca ile çalışma şansım oldu,üstelik bunun için ek ücret talepleri olmadı. Genel olarak ücretler piyasa ortalaması ve altında diyebilirim. Üstelik çeşitli ödeme kolaylıkları sunuluyor. Derslikler ferah,her sınıfta yeterli ekipmanları mevcut, ortam gayet iyi organize edilmiş. Derslerin zamanlaması konusunda oldukça esnek davranıyorlar. Benden kaynaklı nedenlerle pek çok kez saat değişikliklerimiz oldu ve bana direkt çözüm sunuldu.. Bazen Erica'nın (hocam) IELTS'ten gereken yüksek skoru almamı benden daha çok istediği düşüncesine kapıldım. Erica beni çalıştırmadı, biz birlikte çalıştık diyebilirim (ve dikkat ederseniz bu ikisi aynı şey değildir) Aksansız bir telafuz ile, sınav tekniğine bütünüyle hakim ve öğrenciye göre kişiselleşebilen, sonuç odaklı çalışıp motivasyonu her daim yüksek tutabilen üst düzey bir hocadır. ''keywords'': aksansız eğitim, profesyonel, samimi, fiyat/etkin, çözüm odaklı, esneyebilen saatler, yeterli fiziki koşullar Erica, be sure I'll make you surprised with my incredible IELTS score, I'm practicing daily as you taught and when I feel ready, I'll go to Candelas again, for the last check, than I'll get it. Thank you..Wish you the best.. You were more than a teacher.. Tüm Candelas ailesine teşekkür ediyorum..

Merhaba Candelas Egitim kursuna ve çalışan tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Beni IELTS UKVI sinavima çok büyük özgüvenle doğru bir şekilde yönlendirdiler. yogun emek ve eğitim vererek sınavımda başarıya ulasmama sebep olan tuba hocama ve tüm candelas ekibine teşekkür ediyorum... herkese başarılar.

Merhaba bu yıl temmuz ve ağustos aylarında candelasegitim ile İELTS sınavına hazırlandım. İstediğim puanı girdiğim sınavda almayı başardım. Basarımda birebir eğitimin ve bu eğitimdeki öğretmenimin katkısı önemliydi. Beni sürekli motive edip, süreç boyunca takip etti. Candelas Egitimin doğru bir yol haritası ile kısa sürede çok yol aldığımı düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Bilkent Üniversitesi Hazırlıkta iken Candelas Academy'de aldığım İngilizce desteği ile COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başladım. Samimi ortamı ve birebir yapılan dersleri ile Candelas İngilizce öğrenmek için en iyi kurs. Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocama , Gözde Hocaya , Fatih Hocaya , Özgül Hocaya ve Miss Ericaya teşekkürlerimi sunarım. Eğer Bilkent Hazırlıkta ve ingilizcede zorlanıyorsanız başvuracağınız tek adres Candelas Academiydir. Cem HARPUTOĞLU

Oğlum Bilkent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Bölümünde öğrenci iken yaklaşık 9 ay süre ile Candelas Academy'de COPE sınavına yönelik kurs aldı. Bölüme başladığında Pre-Intermediate olan ingilizce seviyesi advanced düzeye gelmiş ve COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başlamaya hak kazanmıştır. Ayrıca oğlum IELTS seviyesini 5.0 den 6.0 ya çıkarmıştır. Bu seviye ile Avrupa'da bir çok üniversitede direkt bölüme başlayabilirsiniz. Bu ise çocuğunuzun eğitimi için size çok farklı alternatifler sunmaktadır. Dolayısıyla Candelas Academy sadece İngilizce öğretmeyip , verdiği dil yetkinliği ile eğitim hayatı için farklı alternatifler düşünmenizi de sağlamaktadır. Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocam'a , Gözde Hoca'ya , Fatih Hoca'ya , Özgül Hoca'ya ve Ms. Erica'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Candelas Academy sadece İngilizce öğretmekle kalmıyor , her yönüyle ingilizceyi yaşamanızı ve özümsemenizi sağlıyor. Teorik bilginin yanında konuşma yetkinliğini de kazanıyorsunuz. Bunu oğlumda hissedilir şekilde görmek beni bir veli olarak çok memnun etti. Bu başarının altında Candelas Academy'de öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok , bir arkadaş ortamının olmasını olarak görüyorum. Ayrıca kendi yayınlarını kullanmaları , başarıya odaklanmaları ve sabırlı olmaları diğer etmenler arasında. Saygılarımla... Zeki HARPUTOĞLU

YÜZ YÜZE EĞİTİMLER & HİZMETLER

Ankara Ofisimizden Yüz Yüze Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

Yüz Yüze Eğitimler

Yüz Yüze Eğitimler

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Dısney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

ONLINE EĞİTİMLER & HİZMETLER

Dünyanın Heryerinden Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

My English Classes Online bir Candelas Eğitim markasıdır.

Online Canlı Dersler

Online Canlı Dersler

Dinamik öğretmenler ve kendi yayınlarımız ile Online Canlı İngilizce Dersleri

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce konuşma becerinizi ve akıcılığınızı geliştirebileceğiniz ekonomik konuşma kulüpleri

Yayınlarımız

Yayınlarımız

En temel seviyeden en ileri seviyeye kadar baştan sona İngilizce Kitapları

Udemy İngilizce Eğitimleri

Udemy İngilizce Eğitimleri

UDEMY platformunda bulunan en kaliteli ve en zengin içerikli İngilizce Kursları

Kiddy English

Kiddy English

Çocuklar için Bire-Bir İngilizce Özel Dersler

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO'ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

CANDELAS ONLINE EĞİTİM HİZMETLERİ

Şu ana kadar bizden 4678 adet Online İngilizce hizmeti ve ürünü alan 10520 öğrencimize çok teşekkür ederiz.

GALERİ & YORUMLAR

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hakkımızdaki değerlendirmeleri.

Hemen İngilizce seviyenizi öğrenin.

Candelas ONLINE İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT Sınavı ile güncel Gramer, Dinleme, Yazma ve Kelime bilgisi seviyenizi ölçebilirsiniz. Yandaki TEST YOURSELF linkini tıklayarak hemen sınavınıza başlayın ve İngilizce seviyenizi öğrenin.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

GEREKLİ BİLGİLER

DUYURU VE KAMPANYALAR

TÜMÜNÜ GÖR -

Candelas Ailesi

Tüm Fotoğraflar

Yabancı Dil Eğitimleri

Tüm Fotoğraflar

Walt Dısney World International College Programs

Tüm Fotoğraflar

Candelas Kiddy English

Tüm Fotoğraflar

Online Dersler ve Sınıflar

Tüm Fotoğraflar

İngilizce Konuşma Kurslari

Tüm Fotoğraflar

Candelas Kurs ve Çalışma Ortamı

Tüm Fotoğraflar

My English Classes Online bir Candelas Eğitim Markasıdır.

  • Neden MyECO?

    MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

  • MyECO Bir Dil Okuludur

    MyECO sizlere Yüksek Standartta Online İngilizce Eğitimi sunar.

  • İngilizcenizi Geliştirin

    Alanında profesyonel İngilizce öğretmenlerinden canlı ders alın.

DETAYLI İNCELE
Dinamik öğretmenler ve kendi yayınlarımız ile Online Canlı İngilizce Dersleri
İngilizce konuşma becerinizi ve akıcılığınızı geliştirebileceğiniz ekonomik konuşma kulüpleri
Online İngilizce

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Eğer siz de takımımızın ve çalışma ortamımızın bir parçası olmak isterseniz, hemen öz geçmişinizi gönderiniz.

Candelas Eğitim 15 yaşında

Candelas Youtube

130+

Candelas Instagram

150+

MyECO Youtube

50.000+
YUKARI