DİDEM AKÇAKOCA

Gayet güzel bir eğitim kurumu memnun kaldım. Online birebir İngilizce konuşma eğitimine katıldım. Tabi ki arada internet nedeniyle aksaklıklar oldu malum pandemi dönemi. Onun dışında hocamdan çok memnun kaldım. Cankutay beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

 
HASAN FIRAT

Başarılı bir eğitim kurumu, candelas sayesinde İngilizce’de fazlasıyla yol aldım. Teşekkürler

 
TURGAY GANİOĞLU

Candelas' ta 24 saatlik bire-bir konuşma kursuna katıldım. İlginin ve iletişimin iyi olduğunu söyleyebilirim. Benim için konuşma ve dinleme açısından düşündüğümden de etkili bir eğitim oldu. Bunun için Richard' a teşekkür ediyorum.

 
HAYATİ EROL

Kızım için konuşma kursuna başlamadan önce çok araştırdım. Uzun araştırmaların sonunda Candelas Academy'nin bizim için Ankara'daki en uygun yer olduğu sonucuna ulaştım. Kızımın bugün son dersi idi ve ben ne kadar isabetli bir seçim yaptığımın farkına bugün bir daha varıyorum. 24 saatlik bir konuşma kursunun bile ne kadar büyük bir katkı yaptığını kendi gözlerimle görüyorum. Kızıma yaptığı katkılar için, verdiği destek için herşey için teşekkürler Veronika teşekkürler Candelas Academy.

 
FADİME ÇELİKBİLEK

Rebecca ogretmenden kızım 1 yıla yakın eğitim aldı. Çok kaliteli bir kurum. Her şey için teşekkür ediyoruz.

 
GÜLAY ÖZEL

Uzun süredir ingilizce konuşmak isteyip konuşamıyordum. Telefonla konuşma dersleri almıştım 1 yıl ama hiçbir ilerleme olmamıştı. Candelasta yabancı öğretmen ile birebir olan derslerimizde sadece 6 haftada ciddi bir ilerleme oldu ingilizce konuşmamda. Gerçekten çalışanların samimi tavırları, sıcak ortamları ve kaliteli eğitimi ile tavsiye edebileceğim bir kurs..

 
KUMSAL MERİÇ

Yakın arkadaşımızla birlikte 1.5 yıldır özel ingilizce dersi alıyoruz ve çok memnunuz. Çok profesyonel ve ilgililer :)

 
SERAP ERKILIÇ

Merhaba candelas gercekten cok kaliteli ve kalisine gore ekonomik bir kurs, tum dersler ozel ders olarak veriliyor. Ingilizce ile ilgili tum egitimler mevcut. Yabanci hocalar ile konusmanizi gelistirebilirsijiz. Tavsiye ederim

 
HANDAN KURTULUŞ

Candelas ile ilgili duygu ve düşüncelerim son derece olumlu. Burada görev yapan herkes nazik ve ilgili. Öğrenci odaklı bir eğitim anlayışı var. Eğitimler verimli ve kaliteli. Kesinlikle beklentilerime uygun. Derslerin bire bir olması ve ders tasarımının öğrencinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre yapılması derslerin çok faydalı olmasını sağlıyor. Bu durum verimi artırıyor. Lilia harika bir öğretmen. Hem teknik yeterliliği hem de öğretme yeterliliği muhteşem. sıcak kanlı ve dinamik. Sınıf ortamı yeterli ve özellikleri uygun. Öğretmenimle harika bir iletişim var. Her şey güzel. Belki kantinde öğrencilere yönelik ürün satışı düşünülebilir. Her şey için teşekkürler.

 
OGULCAN *****

Joseph ile İngiliz Elçiliği'nde gerçekleştireceğim görüşmeye yönelik yaklaşık bir aydır İngilizce çalışıyoruz. Joseph kibar, eğlenceli, enerjisini her daim yüksek tutabilen ve ders programını iyi bir şekilde yönetebilen bir öğretmen. Su ana kadar islediğimiz bütün derslerimizin fazlasıyla verimli geçtiğini belirtmek isterim. Ayni zamanda Joseph'in, mimarlıktan politikaya veya tarihe kadar çok farklı konular üzerine konuşup tartışabildiğimiz, farklı kültürlerle merak duyan, farklı fikirlere son derece açık ve birikimli biri olduğunu eklemek isterim.

 
NİHAL ******

Joseph deyince aklıma gelen ilk şey; çok iyi niyetli, yardımsever ve anlayışlı bir insan. O öğretirken, karşındaki insan kendini rahat ve özgüvenli hisseder. O adeta öğretirken cümleleri dans eder, o sırada özgüvenin öyle yüksek olur ki; cümlelerini çok akıcı bir bicimde kurarsın - spontan olarak cümleler akar gider-. Onun öğretmenliğinden edindiğin özgüvenle kendini Amerika'da bulursun. Arkadaş gibi davranır -profesyonelliğini elden bırakmadan, mesafeyi koruyarak-, öğrencisi ile empati kurarak onun öğrenim sürecini keyifli hale getirir. Ve ben İngilizce öğrenmenin zorunluluktan çıkıp, keyif haline gelişini Joseph ile öğrendim. Ve onu tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki var!:) ] NIHAL

 
UMUT *****

Klasik yöntemlerden uzak özgün bir metotla oluşturulmuş faydalı bir konuşma kursu oldu. Tekrarlamalar ve farklı örnekler kullanılarak bilgilerim kalıcı hale geldi. Karşılıklı diyaloglarla ve iyi bir iletişimle İngilizce konuşma konusunda özgüven sahibi oldum. Konuşmamı zenginleştirecek kalıpları ve bunları nasıl kullanacağımı öğrendim. Uygulanan yöntem sayesinde genel konular ve mülakat teknikleri hakkında bakış açım da gelişti.

 
VİOLET

Sıcak ortamı için candelas eğitim merkezine ve bana çok yardımcı olan Joseph e çok teşekkür ederim. Benim için çok keyifli geçen, 10 saat gibi kısa bir sürede beni istediğim noktaya taşıdı. İngilizce konuşma dışındaki konularda da çok yardımcı oldu. Sayesinde başarılı geçen bir toplantının ardından şunu söylüyorum; Çok teşekkür ederim Joseph, iyi ki beraber çalışmışız :)

 
ZEYNEP KıZıLıRMAK

Sevgili hocam Liliya, Akın Bey ve Candelas ailesi ,samimi ve özverili yaklaşımlarınizla harika bir ay geçirdik. 24 saatlik konuşma kursunun ardından kendimden emin bir şekilde ingilizce konuşmak çok güzeldi. Liliya'nın eksiklerimi kolayca analiz edip etkili metodlar uygulaması sayesinde beklediğimden daha iyi sonuçlar elde ettim. Güleryüzünüz ve tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

 
BAŞAK AKSOY

Candelas eğitim merkezini iş mülakatlarında rahatça ingilizce konuşabilmek için seçtim. Başta tabiki kurs hakkında bilgim olmadığı için emin olmadan gittim. Ama su an aldığım egitimden çok memnunum. Joseph hocamız ise alanında çok başarılı. Kurs dışında sorduğumuz bütün sorular için de yardımcı oluyor. Ayrıca ders verme konusunda da gayet tecrübeli. Bana referans olcak kimse yoktu ama ben herkese tavsiye ederim :)

 
HALİL AGİN

Candelas eğitim kurumuna, Akın bey'e ve Claire'e çok teşekkür ederim. Aldığım ders sayesinde ingilizce konuşma pratiğimi geliştirdim. Tekrardan teşekkürler.

 
M.G.

YBU üniversitesinin düzenlemiş olduğu İngilizce Yeterlilik Sınavını 1 ay gibi kısa bir sürede geçmemde ve özellikle speaking sınavından tam not almamda emeği geçen Akın hocama ve Claire hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca, amaca ve sonuca yönelik, etkili ve verimli çalışma anlayışlarından dolayı tüm Candelas çalışanlarını tebrik ederim.