İngilizce Konuşma Kursu Alan Öğrencilerimizden

Gayet güzel bir eğitim kurumu memnun kaldım. Online birebir İngilizce konuşma eğitimine katıldım. Tabi ki arada internet nedeniyle aksaklıklar oldu malum pandemi dönemi. Onun dışında hocamdan çok memnun kaldım. Cankutay beye ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederim.

Başarılı bir eğitim kurumu, candelas sayesinde İngilizce’de fazlasıyla yol aldım. Teşekkürler

Candelas' ta 24 saatlik bire-bir konuşma kursuna katıldım. İlginin ve iletişimin iyi olduğunu söyleyebilirim. Benim için konuşma ve dinleme açısından düşündüğümden de etkili bir eğitim oldu. Bunun için Richard' a teşekkür ediyorum.

Kızım için konuşma kursuna başlamadan önce çok araştırdım. Uzun araştırmaların sonunda Candelas Academy'nin bizim için Ankara'daki en uygun yer olduğu sonucuna ulaştım. Kızımın bugün son dersi idi ve ben ne kadar isabetli bir seçim yaptığımın farkına bugün bir daha varıyorum. 24 saatlik bir konuşma kursunun bile ne kadar büyük bir katkı yaptığını kendi gözlerimle görüyorum. Kızıma yaptığı katkılar için, verdiği destek için herşey için teşekkürler Veronika teşekkürler Candelas Academy.

Rebecca ogretmenden kızım 1 yıla yakın eğitim aldı. Çok kaliteli bir kurum. Her şey için teşekkür ediyoruz.

Uzun süredir ingilizce konuşmak isteyip konuşamıyordum. Telefonla konuşma dersleri almıştım 1 yıl ama hiçbir ilerleme olmamıştı. Candelasta yabancı öğretmen ile birebir olan derslerimizde sadece 6 haftada ciddi bir ilerleme oldu ingilizce konuşmamda. Gerçekten çalışanların samimi tavırları, sıcak ortamları ve kaliteli eğitimi ile tavsiye edebileceğim bir kurs..

Yakın arkadaşımızla birlikte 1.5 yıldır özel ingilizce dersi alıyoruz ve çok memnunuz. Çok profesyonel ve ilgililer :)

Merhaba candelas gercekten cok kaliteli ve kalisine gore ekonomik bir kurs, tum dersler ozel ders olarak veriliyor. Ingilizce ile ilgili tum egitimler mevcut. Yabanci hocalar ile konusmanizi gelistirebilirsijiz. Tavsiye ederim

Candelas ile ilgili duygu ve düşüncelerim son derece olumlu. Burada görev yapan herkes nazik ve ilgili. Öğrenci odaklı bir eğitim anlayışı var. Eğitimler verimli ve kaliteli. Kesinlikle beklentilerime uygun. Derslerin bire bir olması ve ders tasarımının öğrencinin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre yapılması derslerin çok faydalı olmasını sağlıyor. Bu durum verimi artırıyor. Lilia harika bir öğretmen. Hem teknik yeterliliği hem de öğretme yeterliliği muhteşem. sıcak kanlı ve dinamik. Sınıf ortamı yeterli ve özellikleri uygun. Öğretmenimle harika bir iletişim var. Her şey güzel. Belki kantinde öğrencilere yönelik ürün satışı düşünülebilir. Her şey için teşekkürler.

Joseph ile İngiliz Elçiliği'nde gerçekleştireceğim görüşmeye yönelik yaklaşık bir aydır İngilizce çalışıyoruz. Joseph kibar, eğlenceli, enerjisini her daim yüksek tutabilen ve ders programını iyi bir şekilde yönetebilen bir öğretmen. Su ana kadar islediğimiz bütün derslerimizin fazlasıyla verimli geçtiğini belirtmek isterim. Ayni zamanda Joseph'in, mimarlıktan politikaya veya tarihe kadar çok farklı konular üzerine konuşup tartışabildiğimiz, farklı kültürlerle merak duyan, farklı fikirlere son derece açık ve birikimli biri olduğunu eklemek isterim.

Joseph deyince aklıma gelen ilk şey; çok iyi niyetli, yardımsever ve anlayışlı bir insan. O öğretirken, karşındaki insan kendini rahat ve özgüvenli hisseder. O adeta öğretirken cümleleri dans eder, o sırada özgüvenin öyle yüksek olur ki; cümlelerini çok akıcı bir bicimde kurarsın - spontan olarak cümleler akar gider-. Onun öğretmenliğinden edindiğin özgüvenle kendini Amerika'da bulursun. Arkadaş gibi davranır -profesyonelliğini elden bırakmadan, mesafeyi koruyarak-, öğrencisi ile empati kurarak onun öğrenim sürecini keyifli hale getirir. Ve ben İngilizce öğrenmenin zorunluluktan çıkıp, keyif haline gelişini Joseph ile öğrendim. Ve onu tanıdığım için çok mutluyum. İyi ki var!:) ] NIHAL

Klasik yöntemlerden uzak özgün bir metotla oluşturulmuş faydalı bir konuşma kursu oldu. Tekrarlamalar ve farklı örnekler kullanılarak bilgilerim kalıcı hale geldi. Karşılıklı diyaloglarla ve iyi bir iletişimle İngilizce konuşma konusunda özgüven sahibi oldum. Konuşmamı zenginleştirecek kalıpları ve bunları nasıl kullanacağımı öğrendim. Uygulanan yöntem sayesinde genel konular ve mülakat teknikleri hakkında bakış açım da gelişti.

Sıcak ortamı için candelas eğitim merkezine ve bana çok yardımcı olan Joseph e çok teşekkür ederim. Benim için çok keyifli geçen, 10 saat gibi kısa bir sürede beni istediğim noktaya taşıdı. İngilizce konuşma dışındaki konularda da çok yardımcı oldu. Sayesinde başarılı geçen bir toplantının ardından şunu söylüyorum; Çok teşekkür ederim Joseph, iyi ki beraber çalışmışız :)

Sevgili hocam Liliya, Akın Bey ve Candelas ailesi ,samimi ve özverili yaklaşımlarınizla harika bir ay geçirdik. 24 saatlik konuşma kursunun ardından kendimden emin bir şekilde ingilizce konuşmak çok güzeldi. Liliya'nın eksiklerimi kolayca analiz edip etkili metodlar uygulaması sayesinde beklediğimden daha iyi sonuçlar elde ettim. Güleryüzünüz ve tüm yardımlarınız için teşekkür ederim.

Candelas eğitim merkezini iş mülakatlarında rahatça ingilizce konuşabilmek için seçtim. Başta tabiki kurs hakkında bilgim olmadığı için emin olmadan gittim. Ama su an aldığım egitimden çok memnunum. Joseph hocamız ise alanında çok başarılı. Kurs dışında sorduğumuz bütün sorular için de yardımcı oluyor. Ayrıca ders verme konusunda da gayet tecrübeli. Bana referans olcak kimse yoktu ama ben herkese tavsiye ederim :)

Candelas eğitim kurumuna, Akın bey'e ve Claire'e çok teşekkür ederim. Aldığım ders sayesinde ingilizce konuşma pratiğimi geliştirdim. Tekrardan teşekkürler.

YBU üniversitesinin düzenlemiş olduğu İngilizce Yeterlilik Sınavını 1 ay gibi kısa bir sürede geçmemde ve özellikle speaking sınavından tam not almamda emeği geçen Akın hocama ve Claire hocama çok teşekkür ederim. Ayrıca, amaca ve sonuca yönelik, etkili ve verimli çalışma anlayışlarından dolayı tüm Candelas çalışanlarını tebrik ederim.

YÜZ YÜZE EĞİTİMLER & HİZMETLER

Ankara Ofisimizden Yüz Yüze Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

Yüz Yüze Eğitimler

Yüz Yüze Eğitimler

Sertifika Eğitimleri, VIP Gruplarda ya da bire-bir İngilizce, TOEFL IBT, TOEIC ve IELTS kursları

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Yurt Dışında Eğitim Hizmetleri

Amerika, Ingiltere, Kanada Avustralya, Yeni Zelanda ve Avrupa ülkelerinde eğitim imkanları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Uluslararası Kültürel Değişim Programları

Walt Dısney World iş deneyimi, Avrupa, Amerika ve Türkiye'de Kültürel Değişim Programları

ONLINE EĞİTİMLER & HİZMETLER

Dünyanın Heryerinden Alabileceğiniz Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz

My English Classes Online bir Candelas Eğitim markasıdır.

Online Canlı Dersler

Online Canlı Dersler

Dinamik öğretmenler ve kendi yayınlarımız ile Online Canlı İngilizce Dersleri

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce konuşma becerinizi ve akıcılığınızı geliştirebileceğiniz ekonomik konuşma kulüpleri

Yayınlarımız

Yayınlarımız

En temel seviyeden en ileri seviyeye kadar baştan sona İngilizce Kitapları

Udemy İngilizce Eğitimleri

Udemy İngilizce Eğitimleri

UDEMY platformunda bulunan en kaliteli ve en zengin içerikli İngilizce Kursları

Kiddy English

Kiddy English

Çocuklar için Bire-Bir İngilizce Özel Dersler

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

Sadece MyECO'ya özel olan online sınıflarımız ile bilgisayarınızda eğitim alırken gerçek yüz yüze eğitimi hiç bir zaman aramayacaksınız. MyECO online bir Dil Okuludur. Tüm detaylar sizi düşünerek planlanmaktadır.

CANDELAS ONLINE EĞİTİM HİZMETLERİ

Şu ana kadar bizden 4678 adet Online İngilizce hizmeti ve ürünü alan 10520 öğrencimize çok teşekkür ederiz.

GALERİ & YORUMLAR

Fotoğraf Galerimiz

Fotoğraf Galerimiz

Bizlerden hizmet alan öğrencilerimiz ile ilgili fotoğraflarımızı bu galeriden görebilirsiniz.

Video Galerimiz

Video Galerimiz

Öğrencilerimiz, hizmetlerimiz ve bazı aktiviteler ile ilgili videolarımızı buradan izleyebilirsiniz.

Candelas Hakkında Yorumlar

Candelas Hakkında Yorumlar

Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin hakkımızdaki değerlendirmeleri.

Hemen İngilizce seviyenizi öğrenin.

Candelas ONLINE İNGİLİZCE SEVİYE TESPİT Sınavı ile güncel Gramer, Dinleme, Yazma ve Kelime bilgisi seviyenizi ölçebilirsiniz. Yandaki TEST YOURSELF linkini tıklayarak hemen sınavınıza başlayın ve İngilizce seviyenizi öğrenin.

Hakkımızda yapılan değerlendirmeleri oku ve yorumunu yaz.

GEREKLİ BİLGİLER

DUYURU VE KAMPANYALAR

TÜMÜNÜ GÖR -

Candelas Ailesi

Tüm Fotoğraflar

Yabancı Dil Eğitimleri

Tüm Fotoğraflar

Walt Dısney World International College Programs

Tüm Fotoğraflar

Candelas Kiddy English

Tüm Fotoğraflar

Online Dersler ve Sınıflar

Tüm Fotoğraflar

İngilizce Konuşma Kurslari

Tüm Fotoğraflar

Candelas Kurs ve Çalışma Ortamı

Tüm Fotoğraflar

My English Classes Online bir Candelas Eğitim Markasıdır.

  • Neden MyECO?

    MyECO, My English Classes Online, online yabancı dil eğitimine tamamen farklı bir vizyon getirmektedir.

  • MyECO Bir Dil Okuludur

    MyECO sizlere Yüksek Standartta Online İngilizce Eğitimi sunar.

  • İngilizcenizi Geliştirin

    Alanında profesyonel İngilizce öğretmenlerinden canlı ders alın.

DETAYLI İNCELE
Dinamik öğretmenler ve kendi yayınlarımız ile Online Canlı İngilizce Dersleri
İngilizce konuşma becerinizi ve akıcılığınızı geliştirebileceğiniz ekonomik konuşma kulüpleri
Online İngilizce

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Eğer siz de takımımızın ve çalışma ortamımızın bir parçası olmak isterseniz, hemen öz geçmişinizi gönderiniz.

Candelas Eğitim 15 yaşında

Candelas Youtube

130+

Candelas Instagram

150+

MyECO Youtube

50.000+
YUKARI